עזרה בהקמת סיירת צופיות.....

אהלן, אני אבי רכז צופיות של שבט אלומות בהנהגת שרון. השנה החלטנו להקים את סיירת צופיות של השבט בפעם הראשונה ואני זקוק לעזרה להקים אותה. אם מישהו מוכן לעזור לי, שיצור איתי קשר דרך פה, אם יש גם מישהו מהנהגת שרון שידוע איך זה עובד בהנהגה שגם יכתוב לי בנושא. תודה - אבי

שלום אבי גבר מה המצב?

נעם לשמוע שיש עוד אנשים רבים שאוהבים צופיות ורוצים לפתח אותה! אני פעיל בסיירת צופיות בעיר שי שבט משואות ביהוד! אני יכול לעזור לך להקים את הסיירת ואפשר אפילו לעשות מפגש סיירות! אם בא לך אתה מוזמן להתקשר אליי תמיד לשאלות תגובות ובבקשות! דמרי-056-613180 נ.ב-אין כל קושי בהקמת סיירת צופיות-הצופיותת זה הדבר האחרון קודם כל האהבה לצופיות\! אני גם עם אייסיקיו- 112234960

היית במועצת תנועה נכון?

אבי אם זה אתה מהמועצת צופיות תרשום את האיי סי קיו שלך

זה שחר ... שב "עמית" שוהם

היית במועצת תנועה נכון?

נכון..... אני כן הייתי במועצת תנועה - באחווה 5 אם אני לא טועה...... למה?

אבי אם זה אתה מהמועצת צופיות תרשום את האיי סי קיו שלך

זה שחר ... שב "עמית" שוהם

האייסיקיו שלי הוא 92805782 אבל אני לא יודע מה זה מועצת צופיות......

נכון..... אני כן הייתי במועצת תנועה - באחווה 5 אם אני לא טועה...... למה?

כי גם אני הייתי במועצה.. באחווה חמש...

אתה זה עם העניבה עם הפס הורוד?

ככה זוכרים אותי?!?!?!?!

כן... אני זה עם העניבה הורודה... אני מודה באשמה.... בעצם למה אני צריך להודות באשמה?! זאת אחלה עניבה...

אני אמרתי שהיא לא אחלה??

לא נראה לי.. פשוט היא מיוחדת וככה אני זוכרת אנשים לפי משהו שיש להם ואין לאחרים.. P:

עזרה בהקמת סיירת צופיות.....

אהלן, אני אבי רכז צופיות של שבט אלומות בהנהגת שרון. השנה החלטנו להקים את סיירת צופיות של השבט בפעם הראשונה ואני זקוק לעזרה להקים אותה. אם מישהו מוכן לעזור לי, שיצור איתי קשר דרך פה, אם יש גם מישהו מהנהגת שרון שידוע איך זה עובד בהנהגה שגם יכתוב לי בנושא. תודה - אבי

אבי ה יקר

תתקשר אל המרל"צ אנחנו נוכל לעזור בהקמה והכשרה של האנשים בסיירת הדברים האלה מרימים מורל של שבט ומרימים את רמת הצופיות של השבט תתקשר עלינו ונעזור לך 053692513 און המרל"צ
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר