יש לי כמה דברים להבהיר

א.בשבט שלי עניבה עולה 6 שקלים ב.שבט נקרות שולט ג. אל תשכחו שבכל שבט יש לעניבה שימוש שונה בשבט מסוים עניבה עם פס שחור היא ראשי מחסן בלבד ובשבט שלי למשר פס שחור זו עניבה לראשי ועדות ד.תודה רבה לכולם לא התכוונתי שתריבו בגללי. ה תמי רום מת עליך כפרה תתקשר לפעמים

יש לי עניבה כזו....

שני שלום רב, אני שם לב שאת מרחובות ואני יכול לעוזר לך. לרות גורן משבט שני"ר יש עניבה כזו מקורס צופיות ואני יודע בוודאות שאם את תפני אליה דרך השבט שלה היא תוכל לעזור לך. אני יודע שהיא לא משתמש בעניבה הזאת כי היא רכזת צופיות ומשתמש בעניבה של מרכז צעיר. אם עדיין לא תוכלי להשיג עוד 7 אנשים משבט שני"ר יצאו לקורס צופיות וקיבלו את העניבה.

שרול זה השם הפרטי ש-ל-ו.... ושני זה השם משפחה ש-ל-ו.....

ורד - מדריכת ט'?!

כחלק מפורום מדריכי ט' ההנהגתי אני שמחה לדעת שיש עוד מדריכה אצלנו בצוות! אני בשמחה מזמינה אותך גם להצטרף אלינו לפורום... :-)

תודה תמי

אבל קצת נעלבתי שאת לא זוכרת מי אני... לא נורא אני אסלח לך ;) למה את לא נכנסת לפורום שלנו?

לא נותנים לי!!!! אני מנסה ואין לי אישור!!!

אם יש לכם לב אנא עיזרו לי

אז ככה יש לי ידידה בשבט נידח וקטן ויש לה עניבת פעיל הבעיה היא שהיא אחראית צופיות ואני וכמה חברים שלי מנסים להשיג לה אז מי שיש לו לב ויכול להשיג ולשלוח עניבת צופיות (עם פס חאקי) יהיה אדיר ואתם לא תמינו כמה שמחה זה יביאגם לנו וגם לה אז מי שיש לו ומוכן לתרום את ה6 שקלים ולקנות את העניבה ושלוח לכתובת הבאה קסלמן 8\11 רחובות לאטי שני 76573 אז בבקשה לכל שאלה או מענה אתם מוזמנים לכתוב לי

ש'רוק....

כפרה עליך יש לי כזאת עניבה....אני יכולה להביא לך נראה לי

לא נותנים לי!!!! אני מנסה ואין לי אישור!!!

תמי אני נעלבתי

ככה אחרי כל מה שעבל עלינו סופסוף את יכולה ליצור איתי קשר ואת לא מנסה באמת נעלבתי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר