אם יש לכם לב אנא עיזרו לי

אז ככה יש לי ידידה בשבט נידח וקטן ויש לה עניבת פעיל הבעיה היא שהיא אחראית צופיות ואני וכמה חברים שלי מנסים להשיג לה אז מי שיש לו לב ויכול להשיג ולשלוח עניבת צופיות (עם פס חאקי) יהיה אדיר ואתם לא תמינו כמה שמחה זה יביאגם לנו וגם לה אז מי שיש לו ומוכן לתרום את ה6 שקלים ולקנות את העניבה ושלוח לכתובת הבאה קסלמן 8\11 רחובות לאטי שני 76573 אז בבקשה לכל שאלה או מענה אתם מוזמנים לכתוב לי

מחיר העניבה המבוקשת 15 שקל!

העניבה מיוצרת בתהליך מיוחד של מוחטות אחרי שאוכלים פול עם אורז! לקבל המתכון אתם מוזמנים להשאיר תגובה! נ.ב-הפול צריך ליהיות ירוק! סתם!העניבה הזו מיוחדת ולכן כלכך הרבה רוצים אותה! היא לא ניתנת לקניה ! העניבה הזו זו המצאה שאין כמוהה! כל מה שצריך זה לקחת עניבת מדריך ולצבוע אותה עם טושים! טה טה! נ.ב-משואות חיות-

זו לא עניבה מאושרת, למיטב ידיעתי

אגב, איזה שבט נידח?

לפי החלטת מועצת תנועה כל עניבה כרגע היא לגיטימית

עד שתתכנס וועדה ותחליט בדיוק מה כן ומה לא החלטותיה יכנסו לתוקף שנה הבאה

אני באופן אישי לא אשתמש בעניבה שעם קצת מחשבה סביר שלא תהיה ברת שימוש שנה הבאה.

אז ככה יש לי ידידה בשבט נידח וקטן ויש לה עניבת פעיל הבעיה היא שהיא אחראית צופיות ואני וכמה חברים שלי מנסים להשיג לה אז מי שיש לו לב ויכול להשיג ולשלוח עניבת צופיות (עם פס חאקי) יהיה אדיר ואתם לא תמינו כמה שמחה זה יביאגם לנו וגם לה אז מי שיש לו ומוכן לתרום את ה6 שקלים ולקנות את העניבה ושלוח לכתובת הבאה קסלמן 8\11 רחובות לאטי שני 76573 אז בבקשה לכל שאלה או מענה אתם מוזמנים לכתוב לי

אווו שרול אתה כזה חמוד.... אבל :

שבט קטן ונידח?! תתבייש לך! המצב שלנו לא עד כדי כך גרוע!!!!!!!!!!!

שום דבר לא סביר להניח במועצה...מנסיון!

אווו שרול אתה כזה חמוד.... אבל :

שבט קטן ונידח?! תתבייש לך! המצב שלנו לא עד כדי כך גרוע!!!!!!!!!!!

הוא הכפיש את שבט נקרות!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!!?

מישהו צריך לישון עם עין אחת פקוחה בלילה!!!

הוא הכפיש את שבט נקרות!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!!?

מישהו צריך לישון עם עין אחת פקוחה בלילה!!!

ורד - מדריכת ט'?!

כחלק מפורום מדריכי ט' ההנהגתי אני שמחה לדעת שיש עוד מדריכה אצלנו בצוות! אני בשמחה מזמינה אותך גם להצטרף אלינו לפורום... :-)

ורד - מדריכת ט'?!

כחלק מפורום מדריכי ט' ההנהגתי אני שמחה לדעת שיש עוד מדריכה אצלנו בצוות! אני בשמחה מזמינה אותך גם להצטרף אלינו לפורום... :-)

שום דבר לא סביר להניח במועצה...מנסיון!

וואלה ! עד כדי כך נורא ?!

זה במילא רק לשנה אחת

זה לא שצריך ללבוש אותה גם שנה הבאה השנה את יכולה ללכת גם עם עניבה בצבעי הקשת אם בא לך הוועדה עדין לא נבנתה עדיין ואם תשאלו אותי עניבה ירוק-חאקי לא תעבור רק עניבה אחת שעדיין לא מאושרת תעבור והיא ירוק-שחור (מחסנאי) שתאמינו או לא עדיין לא אושרה

עניבת מחסנאי באמת לא מאושרת ?! אוי...

איזה שוס יהיה אם וכשהיא תאושר- הצבעים של השבט שלי הם ירוק שחור ! התפקיד והעניבה בטח יהיו מאוד מבוקשים אצלנו... עניבת מרכזי צופיות אכן בשימוש אצלנו אבל במודע לכך שהיא לא אשכרה עניבה מאושרת. עניבת מחסנאי לעומת זאת בשימוש בכל רחבי ההנהגה (למיטב ידיעתי). אבל זאת לא עניבה שמישהו הכין לבדו, אוך! אני כבר לא מבינה...

יש לי עניבה כזו....

שני שלום רב, אני שם לב שאת מרחובות ואני יכול לעוזר לך. לרות גורן משבט שני"ר יש עניבה כזו מקורס צופיות ואני יודע בוודאות שאם את תפני אליה דרך השבט שלה היא תוכל לעזור לך. אני יודע שהיא לא משתמש בעניבה הזאת כי היא רכזת צופיות ומשתמש בעניבה של מרכז צעיר. אם עדיין לא תוכלי להשיג עוד 7 אנשים משבט שני"ר יצאו לקורס צופיות וקיבלו את העניבה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר