שאלה קצת מוזרה - אבל בבקשה כנסו זה חשוב לי מאוד ...

חזרתי משבוע נופש עם ההורים היה סבבה והכל - צילמתי תמונות רגילות וקצת וידאו במצלמה הדיגיטלית החדשה. (לא מקצועית Aiptek DV 3000 - למי שמכיר ... ) קיצור - אמרתי נערוך איזה קליפ נחמד כזה. אני עובד על Premiere 6 . הבעיה שהמצלמה מצלמת על ASF והפירמייר לא קולט את זה. אז הפכתי את הקבצים לקבצי Avi וערכתי ויצא נפלא. כמו ששמתם לב- אני לא איזה מקצועי או משהו - אז אין לי גם איזה כרטיס טלוויזיה שאני אוכל לעשות print to video ולהעביר את זה לקלטת. אז עשיתי Export -> Movie ואז זה יצר לי קובץ Avi בגודל של 470 מגה - וכולה כל הקליפ הקצרצר הזה 2 דק'. ניסיתי להפוך אותו חזרה ל- Asf ואז להכניס אותו לכרטיס של המצלמה ואז להציג אותו בטלויזיה ולהקליט. *** ללא הצלחה *** האם למישהו יש פיתרון להביא לי איך אני יכול להעביר את ה- 470 מגה האלה שנמצאים על המחשב לקלטת וידאו פשוטה שכולם בכל מקום יוכלו לראות את מה שעשיתי ? בתודה מראש

תשובה

אתה יכול להעביר את הקובץ AVI הסופי לMPG וככה לצרוב אותו לVCD תקרין אותו בדיוידי הביתי וכך תוכל להקליט ***האיכות תהיה ירודה אבל כך תקבל את מה שרצית****

חשבתי על זה - אז כבר אני ישאיר את זה על VCD ויראה את זה ב- DVD וזהו ... תודה בכל זאת!

שאלה קצת מוזרה - אבל בבקשה כנסו זה חשוב לי מאוד ...

חזרתי משבוע נופש עם ההורים היה סבבה והכל - צילמתי תמונות רגילות וקצת וידאו במצלמה הדיגיטלית החדשה. (לא מקצועית Aiptek DV 3000 - למי שמכיר ... ) קיצור - אמרתי נערוך איזה קליפ נחמד כזה. אני עובד על Premiere 6 . הבעיה שהמצלמה מצלמת על ASF והפירמייר לא קולט את זה. אז הפכתי את הקבצים לקבצי Avi וערכתי ויצא נפלא. כמו ששמתם לב- אני לא איזה מקצועי או משהו - אז אין לי גם איזה כרטיס טלוויזיה שאני אוכל לעשות print to video ולהעביר את זה לקלטת. אז עשיתי Export -> Movie ואז זה יצר לי קובץ Avi בגודל של 470 מגה - וכולה כל הקליפ הקצרצר הזה 2 דק'. ניסיתי להפוך אותו חזרה ל- Asf ואז להכניס אותו לכרטיס של המצלמה ואז להציג אותו בטלויזיה ולהקליט. *** ללא הצלחה *** האם למישהו יש פיתרון להביא לי איך אני יכול להעביר את ה- 470 מגה האלה שנמצאים על המחשב לקלטת וידאו פשוטה שכולם בכל מקום יוכלו לראות את מה שעשיתי ? בתודה מראש

יש FIREWIRE? החיים טובים..

היי גבר תקשיב וככך תעשה יש לך FIREWIRE? מאני מניח שכן כי דרכו העברת את הסרט האמנם..... ואם לא אז תקנה זה באמת זול. ואם המצב קשה אז בשביל מה יש חברים.... יש לך כבר קובץ AVI אני מניח מקודד ב DV וודא שחיבור FIREWIRE מחובר למצלמה ושזו מופעלת שים תסרט על הטיימליין ולך לEXPORT TO TAPE ב FILE וסמן את ACTIVATE DV DEVICE . כעת . בצע EXPORT , הסר יוקלט למצלמה חזרה באיכות הכי גבוהה שתיתכן, כן יותר טובה מכל DVD. חבר את המצלמה בסלון ביתך עם הכבלים שהיצרן סיפק , הוצא את הפופקורן וצפיה מהנה.

פרימייר 6 - 6.5 -------------------------------- פרו!!

היי שוב אני ראיתי שאתה עובד על פרימייר 6. ובכן שם אני לא בטוח שי תמיכה מלאה ב DV. פשוט תתקין את 6.5 ותעשה את זה שם. ואחרי זה זריז - פרימייר פרו!!! ותתכיל לעבוד במקום לחכות לרינדורים

אתה יכול להסביר לי קצת יותר על ה- firewire הזה ... אני לא מבין בזה כ"כ ...

תודה רבה לך על העזרה!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר