המלצה על רכישת מצלמה וידאו דיגיטלי DV

היה לי מצלמה SAMSUNG אבל כנראה שימוש ביתי של 3 שנים יותר מידי עבורה כך שהיא התקלקלה והתיקון לא שווה. אני צריך משהו כזה : - מצלמה פשוטה כי אף פעם אין זמן להשתמש בכל הגימיקים... - איכות צילום טובה מאוד עם הדשה איכותית - חייב עם חיבור FIREWIRE למחשב כי אני עושה עריכה - שלא יקרה שלכל טילטול יתקלקל - אמינות - עם בטריה טובה - ב-SAMSUNG היה מספיק בקושי 15 דקות - לא מעניין אותי במיחד לשלם תוספת עבור אפשרות צילום סטיל כי יש לי מצלמה סטיל יותק טובה מי מה שהמצלמה וידאו יכולה לתת בדקתי מחירים והתברר ש-SONY יקר מאוד ואתה מקבל בשני שליש מחיר אותו דבר JVC או CANON אז השאלות הן: 1. מה כדאי במחיר סביר ? (איזה פירמה ואיזה דגם) 2. האם כדאי לקנות בארצות הברית - אני טס בעוד שבוע וחצי (האם המחירים שם מצדיקים חוסר אחראיות ?) תודה מראש

מצלמה

הבחירה שלך במצלמת SAMSSUNG נבעה משיקול המחיר. גם אני חשבתי שאני חכם. אבל עשיר קונה פעם מצלמה טובה והתוצות בהתאם. והמחשבן קונה פעמיים מצלמה זולה. תוצאות בהתאם. כי לא חוזרים לצלם את אותם ארועים. אז שלא תתאכזב תחליט על מוצר איכותי עם תוצאות אכותיות ותבחר שלא רק לפי המחיר. או כן או לא. אני באופן אישי מאוד מרוצה גם מPANASONIC .לא מומלץ לקנות את תוצרי המזרח ללא מסורת רצינית בצילום.

אפשר המלצות בקשה

מצלמה דיגיטלית....

אתה צודק המחירים של סוני (במיוחד בארץ) גבוהים ללא הצדקה. אישית, הייתי ממליץ לך להמתין קצת שמחירי מצלמות ה 3CCD ירדו קצת. עם שלושה חיישנים מקבלים איכות מדהימה של צבע וכן איכות מצוינת בתנאי אור קשים ובזום גבוה. panasonic nv-mx500 היא מצלמה כזו שנמכרת בארץ ב 7000 ש"ח. מצלמה רגילה "בלי כל השטויות והסטילס" של PANASONIC (דגם nv-gs11 ) מאוד איכותית עם זום אופטי מצוין תעלה לך 2600 ש"ח (באולסייל). מאוד לא ממליץ לקנות בארה"ב במיוחד לאור העובדה שאין דילים או מציאות עבור מצלמות PAL .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר