לא רואה צבע בכרטיס לכידת וידאו DC10+ עם סטודיאו 8

ברשותי כרטיס DC10 Plus ותוכנת stodeo8 (יש לי גם פרימייר 6) בשניהם איני רואה צבע על מסך המחשב כל יתר הפעולות עובדות רגיל לכידה עריכה כתוביות מיזיקה וכו מה לעשות כדי לראות צבע בתודה ישראל

תשובה

1. ייתכן מאוד כי תקן השידור שבחרת אינו נכון. אם המצלמה שלך היא PAL, תבחר PAL. 2. ייתכן כי בהגדרות הצבע נגעו והוא לא מכוון. 3. אם ניתן, הפעל את הגדרות ברירת המחדל או התקן מחדש את הדרייבר ואת התוכנה. נ.ב: מתי שאתה רואה את הסרט לפני הקלטה בכרטיס הלכידה] האם הוא בצבע או רק בקובץ? בהצלחה!! icq 202220144

כרטיס DC10

תומר תודה רבה בכל התפריטים בחרתי אומנם PAL אך ישנו מסך אחד הנפתח דרך סרגל המשימות למטה בצד ימיןהנקרא studio DC10 control ובא מופיע NTSC ואין אפשרות בחירה אחרת התקנתי בעבר פעם נוספת את הכרטיס ובהגדקת המקום והשפה הקרוב יותר הוא ארה"ב בכל המקומות האחרים השפות הארופיות לא ידועות לי האם יש לך עוד הצעה בתודה מראש ישראל ברל

למנהל הפורום

שמי משובש מבקש לתקן כיצד בתודה ישראל

כרטיס DC10

תומר תודה רבה בכל התפריטים בחרתי אומנם PAL אך ישנו מסך אחד הנפתח דרך סרגל המשימות למטה בצד ימיןהנקרא studio DC10 control ובא מופיע NTSC ואין אפשרות בחירה אחרת התקנתי בעבר פעם נוספת את הכרטיס ובהגדקת המקום והשפה הקרוב יותר הוא ארה"ב בכל המקומות האחרים השפות הארופיות לא ידועות לי האם יש לך עוד הצעה בתודה מראש ישראל ברל

תשובה

הבעיה היתה לי התקנתי WIN SERVER וזה עובד חבל"ז ואין לי בעיה אם הכרטיס בי בי 068565412
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר