חברים נא להתעורר- להתעשת ולקחת אחריות: אני זקוק לעוד שני מתנדבים לניהול הפורום !!!

יש כבר שניים וצריך עוד שניים ע"מ "לעשות סדר" כשנהיה 4 אז תספיק כניסה של כל אחד מאיתנו כל יומיים שלשה ע"מ להחזיר את האנייה למסלול המוטו: - לשמור על רלוונטיות, מקצועיות,זכויות יוצרים, סדר טוב ומאור פנים. צרו קשר באי מייל או דרך האתר אורן וולוסקי

כבר הצטרפתי...

אין לי בעיה להכנס לפורום על שעה ולבדוק את תקינותו, דבר שג'אמפ קאט עושה פעם בחודש.

לא תודה תומר- אתה לא מתאים

לאור סגנון ותוכן תשובתך לגיל והאופן בו מתנהל הפורום לטיפים (ריבוי נושאים, המלצות להעתקות ועוד) אין אני חושב שאנו רואים עין בעין את מטרות ואופן הפעולה הרצוי ולכן- לא תודה. מועמדים נוספים מוזמנים לפנות. נ.ב. ניסיתי להתנסח עניינית, מקווה שלא פגעתי אורן

דבר איתי

הייתי מצטרף בכיף

אבל השבוע הפורטל צילום ועריכה שלי עולה לאוויר. משהו כמו שחיפשת אז אני מחוץ לתמונה אתם מוזמנים אלי בכיף צרו איתי קשר במייל או באיסיקיו 37037159 פשוט אני לא רוצה לפרסם מכיוון שאני לא מעוניין בכל ילדי ה DIVX צחי

לא תודה תומר- אתה לא מתאים

לאור סגנון ותוכן תשובתך לגיל והאופן בו מתנהל הפורום לטיפים (ריבוי נושאים, המלצות להעתקות ועוד) אין אני חושב שאנו רואים עין בעין את מטרות ואופן הפעולה הרצוי ולכן- לא תודה. מועמדים נוספים מוזמנים לפנות. נ.ב. ניסיתי להתנסח עניינית, מקווה שלא פגעתי אורן

לא נורא. מספיק לי פורום אחד לנהל בצורה הטובה ביותר.

והכוונה לעזור כמה שניתן לכל מי שמבקש עזרה בתחום הזה ולא לקטר.

חברים נא להתעורר- להתעשת ולקחת אחריות: אני זקוק לעוד שני מתנדבים לניהול הפורום !!!

יש כבר שניים וצריך עוד שניים ע"מ "לעשות סדר" כשנהיה 4 אז תספיק כניסה של כל אחד מאיתנו כל יומיים שלשה ע"מ להחזיר את האנייה למסלול המוטו: - לשמור על רלוונטיות, מקצועיות,זכויות יוצרים, סדר טוב ומאור פנים. צרו קשר באי מייל או דרך האתר אורן וולוסקי

אם גיל בפנים אז גם אני (רק ככה אני אדע שזה יהיה פורום מקצועי לגמרי)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר