לא מצליח לפתוח קובץ AVI דרך פרימייר

שלום, אני משתמש בתוכנת פרמייר 5.1 עם windows. כשאני מנסה להעלות סרטון AVI, הוא טוען שהפורמט לא תקין. כמו כן כשאני מנסה לעשות capture דרך הפייר וייר, (מצלמת פנסוניק דיגיטלית) אני מקבל מסך שחור. אני מצליח לעשות record והוא שומר את הקובץ כ-AVI אבל אני מקבל הודעת שגיאה שהפורמט לא תקין והוא לא מצליח לטעון אותו (אני כן מצליח לראות את הקובץ שנעשה לו capture במדיה פלייר). בדקתי עם אותו מחשב, אותה מצלמת וידאו ואותו כרטיס עריכה עם תוכנת יוליד וידאו סטודיו והכל עובר בצורה תקינה לחלוטין. מישהו יכול לעזור? תודה

יש רעיונות נוספים חוץ משוש?

הבעיה מורכבת ויכולה לנבוע מהרבה סיבות

לא בטוח שהפתרון פשוט- אבל קבצי avi נזקקים גם למפענח\דוחס codec ויש אלפי סוגים של אלה, ואם אתה מנסה לנגן קובץ avi ואין לך את המפענח שלו, אתה מקבל הודעת שגיאה כזו - יכול להיות שיש אצלך בעיה בקובץ פיענוח כזה , אבל כמו שאתה מתאר - רק בתקשורת שלו עם הפרימייר, אני לא מכיר מפענח שלא עובד עם הפרימייר, אבל הכל יכול להיות, פרט עם איזה כרטיס אתה עובד, ומה מופיע לו בשורת המפענח ( מסך settings video - compressor) אולי נוכל לחשוב על פתרון...

ייתכן וההגדרות שלך שגויות

זו מצלמת פאל או ntsc? עבור פל צ"ל avi dv pal 720*576 25fps שלח תמונת מסך של הגדרות הדגימה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר