למה צריך לשים לב בחדר עריכה?

אני מחפש עורך וידאו ברמה גבוהה. לאיזה ציוד אני צריך לשים לב שיש בחדר העריכה? עם איזה תוכנות עדיף שיעבוד? ומה לגבי מחירים? כמה עולה עריכת תקציר מחומר גלם של חתונה? כמה עולה להעביר לDVD?

לדעתי

העיקר הוא התרשמותך האישית מהעורך. האם נוצר קשר? האם הוא אמין? משדר מקצועיות? תוכל לבלות איתו שעות בחדר אחד? (האמור כמובן גם לעורכת) המכשור אצל עורך מקצועי (ולא ילד שרכש מחשב והחליט שהוא עורך) די סטנדרטי. מחשב חזק המיועד לעריכה, טייפ, כרטיס עריכה מקצועי באיכות גבוהה ותכנת עריכה (הכי נמוך - פרמייר, באמצע פיינל קאט ובקצה אביד) חשוב שיהיה חדר המיועד לעריכה, מעוצב נח עם מוניטורים ראויים וכמה שיותר מבודד (במיוחד עם החדר ממוקם בבית) אבל לדעתי, מה שקובע- ההתרשמות מהאדם וכמובן הקשר בין הרושם והתשלום.

למה?

דרגת את מערכות העריכה מלמטה למעלה - למה? זו לא שאלה קנטרנית, זו שאלה אמיתית, בעיקר בגלל שניסיתי לערוך על כל הערכות האלה, ואני מרגיש הכי טוב עם הפרימייר דווקא - אז מעבר לבדיחה שזה אומר משהו עליי... ועם ההכרה בעובדה שיש לפרימייר כמה תכונות מיושנות שצריכות להיפטר, למה אויד היא המלכה? ( אפל טוענים שfcp לא יורדת ממנה בכלום) תענה בבקשה תשובה רצינית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר