למבינים בfcp3 שתי שאלות:

עובדת על מק,תוכנת הפעלהos x . כשאני מורידה מוסיקה מדיסק התהליך הוא: הורדה עם תוכנת itunes לפורמטmp3,מאכסנת עם כל שאר המדיה של הפרויקט ומיבאת לפרויקט ע"י import\ files. מדוע , כשאני מאזינה למוסיקה בפרויקט, היא "קופצת",במה טעיתי בתהליך? 2. עדיין אינני יודעת איך מניעים שמיים, כדי שיראו כמו...שמיים, כאילו צילמתי בוידיאו,למרות שהורדתי את התמונה מהאפקטים. בתודה מראש.

יותר קל מזה אין

לשאלה הראשונה אני משתמש ב-iTunes רק כדי לקבל את שמות השירים ולא יותר מזה, בMacOS 10 צריך רק לגרור את השיר מה- CD אל התיקיה שבה עובדים בכונן הקשיח ולהביא את השיר ב-Import רגיל אם מבצעים Import ישירות מה-CD התוכנה תרצה אותו כמו כל חומר גלם אחר בזמן העבודה בקשר לשאלה השניה - איזה שמיים יש לך בדיוק ? תמונה?, האם השמיים הם תמונה לבד או שיש תמונה אחרת שהשמיים האלה צריכים לעבור בה? קצת תשובות ואני אוכל לדעת איך לעזור טל

תוספת

עדיף להשתמש בקבצי Aiff ולא בקבצי MP3 , כי קבצי Aiff איכותיים יותר לא מכילים דחיסה שגורמת למוזיקה לקפץ בזמן הניגון טל

תודה רבה טל. באשר לשאלותיך:

מדובר בשמיים שהורדתי מהאפקטים המיוחדים ,צבעתי אותם והם משמשים רקע לכותרות. ובאשר לשאלותיי(וסליחה אם זה נשמע טיפשי,אני לומדת הכל לבד, כך שיש לי "חורים" בהשכלה):מה זה הקובץ שציינת להורדת מוסיקהואיך אני מגיעה אליו? בתודה מראש, מואה.

יותר קל מזה אין

לשאלה הראשונה אני משתמש ב-iTunes רק כדי לקבל את שמות השירים ולא יותר מזה, בMacOS 10 צריך רק לגרור את השיר מה- CD אל התיקיה שבה עובדים בכונן הקשיח ולהביא את השיר ב-Import רגיל אם מבצעים Import ישירות מה-CD התוכנה תרצה אותו כמו כל חומר גלם אחר בזמן העבודה בקשר לשאלה השניה - איזה שמיים יש לך בדיוק ? תמונה?, האם השמיים הם תמונה לבד או שיש תמונה אחרת שהשמיים האלה צריכים לעבור בה? קצת תשובות ואני אוכל לדעת איך לעזור טל

אוופס...הפעם טעית טל, זה לא עובד. העברתי את הקובץ כמו שאמרת והוא קופץ לי אף יותר.

מה שעשיתי וכן עזר זה לגרור את הקובץ לאימובי, וליצא אותו כסרט ואז ליבא אותו לפרויקט המיוחל. אני בטוחה שיש דרך קצרה ואפקטיבית יותר שגם תקח לי פחות זיכרון בתודה מראש מואה.

ייבאי את קובץ הסאנד ישירות כ-aiff

בפרפרנסס של איטולס בחרי importing וכווני אותו ל wav tאו aiff סמני את השיר המבוקש ומתפריט advanced->convert selction to aiff השיר יישמר על ההארד דיסק (בדרך כלל בתייקית מוסיקה בבית שלך) פשוט ייבאי אותו לתכנה התכנה לא תומכת באמפי 3 לגבי תנועה- קצת יותר מסובך להסביר כאן, דורש מספר שלבים ואין לי כל כך סבלנות עכשיו. נסי לקרא בספר המצורף לתכנה (מופיע גם כקובץ על הסידי)

למבינים בfcp3 שתי שאלות:

עובדת על מק,תוכנת הפעלהos x . כשאני מורידה מוסיקה מדיסק התהליך הוא: הורדה עם תוכנת itunes לפורמטmp3,מאכסנת עם כל שאר המדיה של הפרויקט ומיבאת לפרויקט ע"י import\ files. מדוע , כשאני מאזינה למוסיקה בפרויקט, היא "קופצת",במה טעיתי בתהליך? 2. עדיין אינני יודעת איך מניעים שמיים, כדי שיראו כמו...שמיים, כאילו צילמתי בוידיאו,למרות שהורדתי את התמונה מהאפקטים. בתודה מראש.

פשוט יבאי דרך התוכנה ייבוא של file-import - audio cd file

איזו גירסת Quicktime יש לך? - יתכן שכאן טמונה הבעיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר