קורסים מקיפים ללימוד תוכנות FLAME וSHAKE

האם מישהו יודע היכן ניתן ללמוד בצורה מקיפה ומקצועית את התוכנות: SHAKE ו/או FLAME בארץ ו/או בחו"ל? כמו כן האם מישהו יודע היכן ניתן להתמחות בעריכת און-ליין על התוכנות השונות בתחום?

Flame אפשר ללמוד באראן - תתכוהן להוציא משהו כמו 6000$

שאלה לטל רום

טל תגיד אתה יודע לעבוד על Boris FX 6.1 ? כי נאמר לי מחבר משותף שאתה האיש שיודע כיצד לעבוד על התוכנה הזאת האם זה נכון ?

תשובה

כן, אני מכיר את מוצרי Boris.

טל

היי טוב מאחר ואתה האדם הראשון שאני פוגש שמכיר את המוצרים של בוריס וגם עדי אמר לי שאתה שולט בחומר, אז אולי תוכל להספר לי כיצד אתה יודע לעבוד על המוצר כי אני לא מצאתי בארץ שום קורס על המוצרים של בוריס ומאחר ויש לי גם את בוריס אפקט וגם את גרפיטי , אני מחפש דרך ללמוד לעבוד על המוצר כי בסיס יש לי אבל אני מחפש קצת יותר לעומק לדעת את כל היכולות של המוצרים הללו בשביל שאוכל לנצל אותם באולפן שלי והקורסים היחידים שאני מצאתי זה בחו"ל. אז מה הסוד שלך מהיכן אתה יודע לעבוד על בוריס ? ואולי מתאים לך גם ללמד ? האולפן שלי מבוסס על Avid Xpress Dv 3.5.3 Power Pack על מק תמיר

והתשובות בדואר

למה?

למה בדואר? חשוף לעיני כולנו את התשובה ( בלי החלק של כמה אתה גובה ללימוד)באמת בוריס הוא מין תוכנה שצריך ללמוד לבד, ויש תחושה כאילו מתחבא שם עוד.. ספר לנו קצת...

לא צריך ללמוד לבד. יש קורסים (טל למה אתה לא אומר מנטור?!)

יש את ספר התכנה, יש את אתר בוריס ושי סידי הדרכה שמגיע עם התכנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר