סקר קטן- איזו תוכנת עריכה את\ה משתמש\ת ואיזו תוכנת עריכה את\ה חושב\ת שהכי טובה?

קטגוריות לדוגמא: נוחות עריכה, קלות שימוש, באגים שנתקלתם ו"כו כל אלא יכולים להשפיע על הבחירה.. אני חושב שflame היא תוכנה טובה מאוד, ומשתמש ב avid dv express ופריימייר (תוכנה קלה אבל חלשה בביצועים ובה שיש לה להציע) כמו כן אני לומד עכשיו על combustion אחלה תוכנה, לא לעריכה אבל לאפקטים היא מעולה..

אני רואה שיש באג בWALLA, אי אפשר לעשות קו אלכסון , רק שלא תחשבו שאני דיסלקט או משהו...

אז זה יצא דפוק, התכוונתי לרשום לשני המינים אבל מה לעשות, קורה שיש פאק בפורום

מורדי ידידי,

תיקון קטן לדברים שכתבת - FLAME היא יותר מ"תוכנה". מדובר בפלטפורמה שלמה היושבת על מחשב סיליקון גרפיקס. Flame / Inferno וכל היתר אינן תוכנות עריכה, כי אם מערכות המיועדות לקומפוזיציה והרכבת אפקטים, ומסוגלות לטפל בתלת מימד מלא. Combustion היא תוכנה מדהימה, המסוגלת להוות תחליף מאד יעיל ל-Flame. אומנם אינה מסוגלת לטפל ולהעביר כמה מאות מגה בשניה כמו הפליים (אין תחליף לחומרה...) אך בהחלט נותנת מגוון אופציות מתקדמות (Keyer, Color Correction וכן הלאה) המסוגלות להתחרות בתוצרתן עם ה-Flame. בהחלט מומלץ ללמוד ולהכיר תוכנה זו, שתהפוך לכלי נוח, יעיל וזול עם הזמן. לדעתי עדין לא קמה מערכת עריכה (עריכה פרופר) המתחרה ב-Avid Medeia Composer, בעיקר אילו היושבים על כרטיסי מרידיאן. הכלים, נוחות העבודה, "הנדסת האנוש", היעילות.... כל אילו הופכים אותה לתוכנה המובילה באוף ליין.

אין כמו MEDIA 100!!!

אני עורך כבר למעלה מ-6 שנים על מערכות מחשב שונות ולדעתי אין כמו MEDIA 100 בגירסתה המלאה. תוכנה מצויינת עם כרטיסים כבדים שנועדה במקור לעריכת פילים. האיכות מצויינת גם בעבודת OFFLINE ברמה הנמוכה ביותר. החסרון הגדול שלה הוא שאין לה שכבות רבות אלה שתיים לוידאו ועד 6-8 לאודיו. אך כיום בגרסתה החדשה יש לה כבר הרבה יותר שכבות. לאחר שעבדתי זמן מסויים על הפרמייר (שנואת נפשי!) קניתי FINAL CUT PRO 3 ואני יחסית מרוצה. יש למערכת הרבה חסרונות כגון הכרטיס של מטרוקס ומעט מאוד אפקטים, אבל אפשר לשחק איתה יפה ולשלב הרבה קבצים מסוגים שונים לתוך עבודה רציפה. זאת דעתי האישית בלבד מתוך ניסיון של כחצי שנה על FCP3 על G4 933 עם 768MB ו 300GB. להשתמע. גיא.

סקר קטן- איזו תוכנת עריכה את\ה משתמש\ת ואיזו תוכנת עריכה את\ה חושב\ת שהכי טובה?

קטגוריות לדוגמא: נוחות עריכה, קלות שימוש, באגים שנתקלתם ו"כו כל אלא יכולים להשפיע על הבחירה.. אני חושב שflame היא תוכנה טובה מאוד, ומשתמש ב avid dv express ופריימייר (תוכנה קלה אבל חלשה בביצועים ובה שיש לה להציע) כמו כן אני לומד עכשיו על combustion אחלה תוכנה, לא לעריכה אבל לאפקטים היא מעולה..

פיינל קאט פרו

תכנה מעולה, יציבה וכו' מאפשרת עבודה במגוון איכויות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר