תוכנה לעריכת וידאו

שלום לכולם, יש לי הרבה שאלות בנוגע לעריכת וידאו, מבקש עזרה והכוונה . מחפש תוכנה לעריכת וידאו. תוכנה שאוכל להתקין אותה על מחשב פי סי. מה זה דורש ? כמה זה עולה ? האם יש תוכנות להורדה מהרשת ? איך אני יכול להעביר חומר שצולם על 8מ"מ (וידאו) למחשב כדי שאוכל להתחיל לערוך אותו. ? תודה על כל תשובה, דורון

קצת סדר בשאלות...

נתחיל לפי הסדר הנכון: * להורדת סרט מוידאו ל-PC, אתה צריך כרטיס וידאו שיודע לשות Capture למה שהו מקבל בכניסת ה-Video שלו. במידה ומדובר במשהו חד-פעמי, ואתה לא מעוניין לקנות בשביל זה כרטיס, יש מקומות שתמורת סכום מאוד לא סימלי (לצערינו) יעשו עבורך את העבודה... * ברגע שיש לך את הסרט במחשב, אתה צריך את תוכנת העריכה. אני אישית משחק עם Adobe Premiere, שהיא בהחלט ברמה גבוהה, ואולי אפילו יותר מדיי גבוהה למישהו מתחיל, אבל זה כבר תלוי ביכולות הלמידה שלך... התוכנה הזו נותנת אפשרויות עריכה רבות, ועובדת כמעט עם כל פורמט שתנסה. סרטים, תמונות, מוזיקה, הוספת כתוביות, אפקטים, ועוד... - שווה בדיקה.. * ניתן להורדי את ה-Premiere בלינק המצורף, הגירסה (כפי שכתוב) הינה חופשית לנסיונות..Free to try.. Adobe Premiere

רעיון לגמפ קאט בעקבות השאלה הזאת (ואחרות)

מדוע שלא נייסד בפורום פינת q&a בה ינתנו תשובות קצרות לשאלות הכלליות הנפוצות ביותר כגון: מה ההבדל בין דיגיטלי לאנלוגי מה אני צריך ע"מ לערוך אנלוגי- דיגיטלי וכן הלאה מה ההבדל בין דיגיטל8 ומיני דיוי אני מתנדב לכתוב על עניינים שבתחום הבנתי (קונפיגורציות פיסי למשל) ואני מאמין שהתותחים האמיתיים (דני, גיל גאמפקאט וכל השאר שתמיד עוזרים) ישתתפו במאמץ. מה דעתכם? אורן וולוסקי

רעיון מצויין

נעביר אותו גם למנהל הפורום ונשמע את דעתו. תודה, ג'אמפ קאט

יש מגזין וידאו מקוון

שם ישנן מעט כתבות בנושא המגזין ברשת אורט, בניהולי

לינק

http://magazine.ort.org.il/mydv

רעיון לגמפ קאט בעקבות השאלה הזאת (ואחרות)

מדוע שלא נייסד בפורום פינת q&a בה ינתנו תשובות קצרות לשאלות הכלליות הנפוצות ביותר כגון: מה ההבדל בין דיגיטלי לאנלוגי מה אני צריך ע"מ לערוך אנלוגי- דיגיטלי וכן הלאה מה ההבדל בין דיגיטל8 ומיני דיוי אני מתנדב לכתוב על עניינים שבתחום הבנתי (קונפיגורציות פיסי למשל) ואני מאמין שהתותחים האמיתיים (דני, גיל גאמפקאט וכל השאר שתמיד עוזרים) ישתתפו במאמץ. מה דעתכם? אורן וולוסקי

החל מיום א הקרוב- מדור שאלות ותשובות שכיחות באתר www.dvmix.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר