לימודי עריכה

שלום רב, בשנה האחרונה נחשפתי ללימודי קולנוע מרתקים (לימודיים עיונים) ונמשכתי יותר מכל למקצוע העריכה. רציתי לברר מקומות "שווים" בהם כדאי ללמוד עריכה ? מה בדיוק לומדים בעריכה ? למה אני צריכה להיות ערה כשאני נגשת לביה"ס שמלמד עריכה ? והאם בחורה כמוני שיש לה רקע עיוני לחלוטין (מלמבד לימוד צילום סטילס בקמרה) יכולה להשתלב בהצלחה בסוג כזה של לימוד ??????? אודה על תשובה כנה

אצלנו, למשל

שלום נאוה או משה אצלנו לומדים עריכת סרטים, כחלק ממסלול להכשרה מקצועית ויש לנו הצלחה נאה מאד ובוגרים עסוקים ומתפרנסים. את מוזמנת להכנס לאתר שלנו www.jumpcut.co.il(יש קישור למעלה משמאל) ולהתקשר - 03-6240937 אנחנו פותחים שני קורסים בשנה, יש עוד מספר מקומות לקורס שיפתח בתחילת מרץ.

שלום נאוה

מקצוע העריכה מורכב משני חלקים עיקריים - החלק העיוני והחלק המעשי. בחלק העיוני רוכשים את כללי העריכה מבחינה קונספטואלית, ואילו בחלק המעשי רוכשים ידע בהפעלת תוכנות עריכה שונות. לדעתי החלק הראשון חשוב הרבה יותר, בעוד את החלק המעשי אפשר ללמוד בעזרת ספרות מקצועית. ודבר אחרון.. נסיון. כמו בכל דבר, הנסיון הוא הגורם החשוב ביותר. הוא היישום של הלמידה, הוא ה"תעודה" החשובה ביותר עבור המעסיקים. שיהיה לך המון בהצלחה. עדי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר