כנסי ההדרכה של NAB מגיעים לארץ!

חברים, אני שמח ומאד מתרגש לבשר לכם שהחברה המארגנת את כנסי ההדרכה המפורסמים בכנס התקשורת הגדול בעולם NAB, מביאה את חוויית כנסי ההדרכה לארץ!!! המדריכים, כולם מדריכים מארה"ב, מבכירי המדריכים שהרצו בכנס, מוסמכי אפל, אביד ואדובי, חבר'ה שעסקו בפרוייקטים מאד נחשבים בעולם הפוסט. שנושאי ההרצאות מגוונים, מרתקים ומאתגרים. הכנס יתקיים בסינמה סיטי ב 28-29 לנובמבר בכנס יהיו שני חדרים שירוצו במקביל, כשהמשתתפים יוכלו לנדוד מחדר לחדר לפי בחירתם. ההרצאות יקיפו נושאים מתקדמים באפטר אפקטס, שימוש מתקדם באביד, פיינל קאט פרו וחבילת הסטודיו של אפל, ונושאי הפקה כמו המעבר להי דפינישן, איך מפיקים את המיטב מצילום בתקציב נמוך ועוד... מי שמכיר אותי, יודע שאני לא נוהג לפרסם בפורום, אבל דבר כזה לא היה כבר 10 שנים בארץ. מתוכננת גם תערוכה של מיטב המשווקים והיוצרים בארץ במיתחם. הכנס אינו כנס מטעם אף חברה בארץ, ונעשה במימון עצמי של החברה האמריקאית אני התנדבתי לעזור להם בתרגום חומרים ובייעוץ כללי לגבי קורסים ותכני הדרכה, אני נהנה מכל רגע! אנא הכנסו לאתר שלהם, ואם יש לכם הערות אנא הרגיו חופשי, למיטב הבנתי ניתן להוסיף או לשנות קורסים. http://www.ppi.co.il/
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע