מחפש DVD מקליט שהולך לעבוד הרבה שעות!

שלום לכל החברים. אני מחפש DVD מקליט איכותי המחיר פחות חשוב! זה בשביל סבא שלי בחור צעיר בן 93 שמחזיק בבית ארכיון קלטת וידאו מטורף- משהו כמו 500 קלטות. מתוכם בערך 200 קלטות של סרטי משפחה שהוא צילם לאורך השנים החל מלפני 40 שנה בערך (חלקם בגלילי סרטים כאלה של פעם שמן הסתם צריך ללכת לבעל מקצוע על מנת להמיר אותם למדיה דיגטלית) על כל פנים יש לו את ה"שומר ראש" הפיליפיני שלו שיעשה את העבודה (הוא הצלם העורך מפתח התמונות המצלמה הדיגיטלית וכו' ב-5 שנים האחרונות). לפני שכל האוסף זכרונות הזה הולך לאבדון אנו רוצים להעביר את הכל למדיה דיגיטלית. לשם כך אנו זקוקים למקלטי DVD איכותי (אני לא יודע באיזה פורמט כדאי יהיה להקליט) מכשיר שייקטע באופן אוטומטי את הסרטים לפי פרמטר כלשהו שניתן לקבוע וכו'. המלצות מבעלי ידע ייתקבלו בברכה. איתןץ

האם קיים נגן דיסק קשיח שניתן לחבר רק לטלביזיה על מנת להקליט עליו 400 שעות של סרטים

במקום מקליט DVD ואינספור מדיות הכל ישירות להארד דיסק האם זה אפשרי?

כל DVD מקליט טוב אבל תקנה יקר יותר

כל DVD מקליט טוב אבל תקנה יקר יותר והוא יעשה את העבודה. אתה לא צריך שום דבר פרט מי לחבר את החוטים של הוידאו ל-DVD וללחוץ על כפתורי הפעלה. כך בחשבון שבדיסק אחד אפשר להכניס באיחות הכי טובה 1 שעה של סרט. תקבל סרט DVD טוב. אם מדברים על HD ענקי אני לא חושב ש-500 קלטת כפול 3 שעות יכנסו באיכות סבירה בקונן הכי ענקי...

לא מדובר ב1500 שעות!!!

מדובר ב200 קלטות משפחתיות סדר גודל של 400-500 שעות. ניתן גם לבצע סינון כלשהו. השאלה האם זה בכלל בכיוון של אחסון ושל יעילות ואיכות ההקלטה. האם בכלל הארד דיסק כזה קיים?

האם קיים נגן דיסק קשיח שניתן לחבר רק לטלביזיה על מנת להקליט עליו 400 שעות של סרטים

במקום מקליט DVD ואינספור מדיות הכל ישירות להארד דיסק האם זה אפשרי?

זה תלוי באיזה רזולציה אתה רוצה את זה:

אם אתה מדבר על רזולציה מלאה - כלומר ללא איבוד של איכות כלל - אין סיכוי שתוכל להכניס הכל על הארד דיסק אחד לפחות לא בתקציב שלך.... אבל אם אתה רוצה לרדת באיכות קצת אז יש מצב... אבל זה הרבה זמן של קידודים.... יכול לקחת פי 2 או פי 3 זמן מאורך כל סרט רק לקדד את זה... לכן אני ממליץ לך לקנות DVD מקליט של PIONEER יש להם עמידות מאוד טובה (וגם אופציה לחבר אליו פיירוייר) ולהקליט את כל הקלטות שלך אחת אחת על DVD באיכות הבינונית תוכל להכניס 3 שעות לדיסק אחד... בהצלחה איתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע
בחר
בחר