אתר נדל"ן חדש מומלץ לראות !!

שלום, רציתי להציג את האתר החדש www.findhome.co.il בו אנו מפרסמים תמונות של דירות למכירה ( כרגע רוב הדירות הן ממודיעין ) אתם מוזמנים לבקר בו.. ניתן לפרסם בחינם דירות ( פרטים באתר ) מכל רחבי הארץ. תודה ויום טוב, צוות FINDHOME

יש אפשרות לעשות מהאתר כסף...

כדי לקבל פרטים לשלוח למייל info@findhome.co.il

דווקא נחמד מאוד. תמשיכו ככה

מוזר ככול שזה יהיה, אבל נראה לי שאני אקנה בסוף שתי טבעות אירוסין לפחות! הסיפור הוא פשוט. החלטתי להציע נישואין לחברתי מזה שנתיים. עברתי כבר על כל הפרטים של איך להציע ומה בדיוק לעשות. קבעתי לנו שייט מרגש ביאכטה, השכרתי לי תוקסידו וקניתי לה שמלה אדומה מדליקה. עברתי על כול הפרטים עד לרמה של מה נאכל בארוחת הערב הרומנטית. יש רק דבר אחד שנשאר לי לסגור: איך בוחרים טבעת שתגרום לה לא לסרב? אחרי בירור קצר באינטרטנ ובכמה חנויות תכשיטים הבנתי שיש הרבה מאוד טבעות. יש טבעות יהלומים וכאלו המשובצות יהלומים. יש טבעטת מזהב, כסף וזהב לבן. יש טבעות מעוצבות בצורה מורכבת ויש כאלה פשוטות עם קווים עדינים. ולכל סוג וסוג יש אין ספור מחירים, דוגמאות, צבעים וצורות. ששאלתי את אימי ואת אימה של הכלהכל אחת המליצה לי על משהו אחר ואומרת שהשני לא יפה בכלל. זה בכלל משנה איזה טבעת לוקחים? כול טבעת ממגוון טבעות יכולה לעשות את העבודה אותו הדבר בדיוק?

בניית אתרים

ישנם הרבה חברות בניית אתרים שבונות חנויות טכשיטים שהם מאד יפים.מה שחשוב הוא שיש גם חברות קידום אתרים מקצועיות ביותר שיכולות לקדם את האתרים האלה.

אני עובד חברה לבניית אתרים ומתעסק גם בתחום קידום אתרים מקצועי וכמובן גם בתחום עיצוב אתרים מקצועי לאתרי תדמית וחנויות וירטואליות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז - לוח מודעות
בחר
בחר