זה רק אני, או שילדים בני 8 קובעים את הרשימת סגל לאולסטאר?

אוקיי, אז עם שני מיליארד סינים אני לא הולך להתווכח פה. העובדה שמינג קיבל את הכי הרבה קולות בהיסטוריה עדיין לא הופכת אותו לשחקן הטוב בליגה (או אפילו לא בקבוצה שלו) אבל לפחות את הטמטום הזה אני מבין. אבל נאש? לא להכניס כזה בחור נחמד, שכל הקריירה לו הוא לא קיבל מספיק כבוד ותמיד נחשב למספר 3 4 ו-5 בהתקפה בכל קבוצה שהגיע אליה, לוקח את פיניקס (פיניקס!!! מישהו שומע מה אני אומר פה?!) למאזן הטוב בהיסטוריה שלהם, עד כדי הובלת הליגה, רק כדי לשבת על הספסל במשחק הראווה הקטן הזה? ובואו נודה בזה. הרי הכל עניין של כבוד. שחקן כמו נאש לא "שמח רק להיות שם". זאת יריקה בפרצוף, כזו שרק תואר MVP יחפה עליה, או לחלופין טבעת מוזהבת, אבל אני מסופק אם זה יקרה (בכל זאת, פיניקס). נראה שחובבי הליגה הטובה בעולם נותנים את קולם (למרות השינוי של בהגנות לאחרונה) למשחקים נטולי הגנות, מרובי הטבעות, ועוד שלל דברים שנגמרים ב"ות" ומתאימים למה שאני רוצה להגיד. הנקודה שלי, היא בעצם... למה הניקס לא מצליחים להביא את נאש ודומיו לגארדן, ובמקום זה בונים ערימת אגו אדירה ונטולת כישרון אמיתי? מה? לנו לא מגיע?
הנושא נעול

התשובה לא פשוטה בכל במקרה של הניקס... אה, רגע! זה כן שפוט: איזיאה תומאס! אחרי שהוא חירב את ה CBA

הוא ירחיב את הניקס...

בוא נהיה רגע הוגנים - הניקס היו הרוסים עוד לפני שאיזייה הגיע. על זה שהוא חרא מנג'ר (ומאמן) אין ספק והוא הוכיח את זה באינדיאנה

אבל המצב בניקס רקוב מהיסוד ואיזייה הוא רק חלק מאותו ריקבון. לשאלה המקורית - כן, את האולסטאר בוחרים ילדים בני שמונה (במקרה הטוב) ולראיה - וינס קרטר שנבחר שנה אחרי שנה בלי קשר לביצועים שלו. החמישייה הפותחת תמיד היתה תחרות פופולריות ומה לעשות - העמך אוהב דאנקים

בקשר להצבעות

נאש זה באמת בושה, איך קובי וטי מאק בחמישיייה מקסימום 1 היה צריך להיות שם וגם זה בספק. ובמזרח גם. לא יכול להיות שג'רמיין הגבוה מספר 2 במזרח לא בפנים. ויאו זה ממש מגוחך. אבל מה לעשות יש הרבה סינים.

מאז שוינס עבר לניו ג'רזי הוא לא רע

ג'רמיין אוניל לא שיחק כמעט חצי מחצי העונה, ויאו מינג הוא הסנטר היחידי במערב (את מי אתם מעדיפים דמפיר?)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר