טוב, הודעה חשובה לכל חברי הפורום:

כמו ששמתם לב, או שלא, שם נוסף בפורום זורח בכתום. אף על פי שהחילוף לא בוצע באופן רשמי, בקרוב מאוד יהפוך אוסטלדו למנהל הפורום. היה לי העונג לנהל את אחד הפורומים המוצלחים (לדעתי המשוחדת) בהיסטוריה של האינטרנט הישראלי, פורום שהוקם ונוהל על ידי מורי ורבי רחביה ברמן ביולי 2001 ונמסר לידיי בפברואר 2002. בגלל החזרה הצפויה לארץ בעוד חודשיים ויחד איתה חוסר הבהירות לגבי הזמן שיהיה לי החלטתי לפני מספר שבועות שהדבר הכי אחראי לעשות הוא להפקיד אותו בידי מישהו אחר. ואין מישהו שיותר מתאים לנהל את הפורום הזה מאוסטלדו, שהיה האיש שרשמית הזמין אותי אליו ופתח את הדלת לכניסה לעולם הזה של חולי נפש ומפגרים בראש שמדברים על ספורט אמריקאי בשפת הקודש, אדם שמבין את רזי המדיה ויודע בדיוק איך לנתב את הפורום. אני לא הולך לשום מקום ואמשיך להציף את האמא של הפורום, אבל חשוב לדעת שמרגע זה (אף על פי שהשם שלי עדיין מצויין כמנהל הפורום, אוסטלדו הוא המנהל שלו) כל המדיניות של הפורום תישק על פי אוסטלדו, ככה שכנראה שנגמרו הימים הטובים של דיבורים על פורנו ומעכשיו עוברים להניח תפילין כל בוקר וכל ערב. אז שיהיה לכולנו המשך נעים בפורום ואמן שתמשיכו להפסיד לי בפנטזי. דוד
הנושא נעול

לא, לא, אל תלך, תשאר....

(סוף כל סוף)

סעמק, תמיד חשדתי בך, אתה בטח זה שיזם את המהלך

כמו ששמתם לב, או שלא, שם נוסף בפורום זורח בכתום. אף על פי שהחילוף לא בוצע באופן רשמי, בקרוב מאוד יהפוך אוסטלדו למנהל הפורום. היה לי העונג לנהל את אחד הפורומים המוצלחים (לדעתי המשוחדת) בהיסטוריה של האינטרנט הישראלי, פורום שהוקם ונוהל על ידי מורי ורבי רחביה ברמן ביולי 2001 ונמסר לידיי בפברואר 2002. בגלל החזרה הצפויה לארץ בעוד חודשיים ויחד איתה חוסר הבהירות לגבי הזמן שיהיה לי החלטתי לפני מספר שבועות שהדבר הכי אחראי לעשות הוא להפקיד אותו בידי מישהו אחר. ואין מישהו שיותר מתאים לנהל את הפורום הזה מאוסטלדו, שהיה האיש שרשמית הזמין אותי אליו ופתח את הדלת לכניסה לעולם הזה של חולי נפש ומפגרים בראש שמדברים על ספורט אמריקאי בשפת הקודש, אדם שמבין את רזי המדיה ויודע בדיוק איך לנתב את הפורום. אני לא הולך לשום מקום ואמשיך להציף את האמא של הפורום, אבל חשוב לדעת שמרגע זה (אף על פי שהשם שלי עדיין מצויין כמנהל הפורום, אוסטלדו הוא המנהל שלו) כל המדיניות של הפורום תישק על פי אוסטלדו, ככה שכנראה שנגמרו הימים הטובים של דיבורים על פורנו ומעכשיו עוברים להניח תפילין כל בוקר וכל ערב. אז שיהיה לכולנו המשך נעים בפורום ואמן שתמשיכו להפסיד לי בפנטזי. דוד

אני שם וטו

סתתתתתתתתתתם. אוסטלדו אחי, שיהיה לך בהצלחה. ודברים לא ישתנו פה. נמרר לך את החיים כמו שמיררנו לרוזנטל. נפוצץ לך את הפורום בהודעות זבל כמו דרכים קלות לאכול חינם (להתערב עם רוזנטל על ארוחות) או לעשות כסף קל (לקחת את הבוקסות שלי ולשים הפוך) או סתם נקלל כל מני מאמנים מסריחים שפוגעים בקבוצות פנטזי שלנו (שנהאן יא מיקרוב מסריח, קואהרס יא קוקסינל עלוב).

בהצלחה בדרכך החדשה (מוציא לאור של עיתון הפורנו העברי הראשון?) רק תבטיח דבר אחד לפני שתלך - שתמיד נזכה להתענג עת תמונתך בפינה השמאלית של המסך

זה לא יהיה אותו דבר בלעדייה

דייב, תודה על הכל

אוסטלדו, שיהיה המון בהצלחה. לא יודע כמה אני אהיה כאן כדי להציק לך, אבל אל תשכח שרשמתי את המספר שלך...

מה אתה חושב שאנחנו לא רואים מה קורה פה?

הולך להחליף את ערפאת, נה? הסוקס מסירים את הקללה....הצבעת ההתנתקות עוברת....ערפאת מאבד את ההכרה....רוזנטל עוזב...מקריות???? כמה תמימים אתה חושב שאנחנו? בהצלחה! (עם אבו אלע או מי שזה שם...)

אני כזה שקוף?

דבר ראשון שאני עושה בתור היו"ר הוא להעיף את בן עברי למכלאת עזים ברפיח.

אשכרה קץ ההיסטוריה - ערפאת חולה, בוסטון לוקחים אליפות, רוזנטל כבר לא מנהל הפורום...טירוף מה שהולך פה

בכל מקרה שיהיה הרבה בהצלחה, גם לדייב וגם לאוסטלדו.

דוד, תודה רבה על הפיכת המקום הזה לבית אמיתי.

אני יודע שאוסטלדו ימשיך בקו שהתווית והמקום הזה תמיד יהיה הפורום הכי טוב שאי פעם השתתפתי בו, אז בהזדמנות זו בהצלחה לאוסטלדו ומחכים לתמונה... שוב פעם, תודה דייב, באמת שאין מילים.

סיפ"א בהודעה:

החבר רוזנטלוביץ מסיים תפקיד וסיפ"א וכל ארגון הספורט הסוציאל/קומוניסטי מודים מקרב לב לחבר הפורש שהעביר את הפורום ללא שפיכות דמים מיותרת. כה לחי!! ולציר הרשע- מי יתן ותלח דרכך בניהול הפורום כמו החבר רוזנטלוביץ!

דוד, תודה רבה על הפיכת המקום הזה לבית אמיתי.

אני יודע שאוסטלדו ימשיך בקו שהתווית והמקום הזה תמיד יהיה הפורום הכי טוב שאי פעם השתתפתי בו, אז בהזדמנות זו בהצלחה לאוסטלדו ומחכים לתמונה... שוב פעם, תודה דייב, באמת שאין מילים.

יאללה, יאללה, הוא כבר הלך..אין מה ללקק יותר....

מההכירות הקצרה אמסור בהצלחה חמה ואמשיך ת'חרוז לאחר שאוכל תפוז

אם אני אזכה בפנטסי בייסבול עם מט מוריס אני גם אזכה לנהל פורום?

אין פרס יותר ראוי מזה להישג בלתי אפשרי שכזה :) דייב - הפורום זה לא אותו פורום בלי ההודעות שלך(בשיא הרצינות), אז תתמיד במילה שלך ותמשיך עם ההודעות ;-) אוסטלדו - מזל טוב ושיהייה בהצלחה

סעמק, תמיד חשדתי בך, אתה בטח זה שיזם את המהלך

רחביה ואני יזמנו פוטש. הרגשנו שאתה לא שולט יותר במצב.

I remove you from all your duties
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר