תגידו, בחייאת רבקום, לא ראיתי את המשחק: היתה מכירה, קונספירציה ב-2:2 הזה?

הנושא נעול

היתה גם היתה קומבינה, אבל מתוחכמת

יהיה קשה מאד להוכיח את זה, אבל לי אין ספק שהעסק היה מכור. לא במקרה השוער השמיט את הכדור במקרה בדקה ה-89 דווקא לרגליים של שחקן שבדי. דני נוימן אמר שאין שום סיכוי שההשמטה הייתה מכוונת, והכל קרה בגלל "הדשא החלקלק", ואם דני נוימן אומר שלא הייתה קומבינה, סימן שהייתה פה האמא של כל הקומבינות. הדנים הגיעו למצבים נוחים במצב של 2:1 אבל איכשהו תמיד הבעיטה האחרונה יצאה רחוק מהמסגרת. ת'כלס, אם הייתי רוצה להסוות מכירה זה מה שהייתי עושה - משחק טוב עד השער ואז בועט רע. מצד שני, אם ככה אז נראה לי שכל משחק של מכבי הוא מכור... בקיצור, האיטלקים נדפקו, אבל מגיע להם. זה העונש על האנטי-כדורגל שלהם. ואם הם צריכים נס בשביל לנצח את הבולגרים בדקה 94, אז לא מגיע להם לעלות וזהו. מצד שני, מכירת משחקים זה איום על הספורט, אז אני אמנם מרוצה, אבל גם מאוכזב מהשבדים והדנים, הם נראים לי עמים קצת יותר ספורטיביים מזה, בניגוד למדינה ים תיכונית מסוימת שבה הקומבינה קודמת לכל.

הטיעון על דני נוימן חצי שיכנע אותי אבל לא לגמרי

לכל מה שאמרת יש גם הסברים אחרים. הדנים, גם במשחקים הקודמים, לא מצטינים בחלק הזה של להבקיע. גם במשחקים הקודמים היה להם קשה קשה עד ש (אם, כי מול איטליה זה בכלל לא הלך). גם היו כמה הצלות ממש יפות של השוער השוודי (שהוא ענק). גם ההדיפה של השוער הדני, אז א. היה כדור קשה. ב. כל המשחק היו לו הדיפות כאלו. תזכר שנייה בהדיפה הכפולה במחצית הראשונה, שתיהן היו לאמצע למקום גרוע. חסר לו איזה חלק בחינוך השוערי שלו. אבל שתי הדקות האחרונות היו מגעילות מגעילות מגעילות.

נמאס כבר מהתבכינות (השירשור הזה הוא לא בפורום הנכון - צריך ב"פנטזי וניחושים")!

אז מה, כל דבר עכשיו יהיה מכירה??? מה, משחק לא יכול להיגמר ב-2:2??? אני משאר שאתה מסכים איתי (ועם ניתאי) שטוב שאיטליה עם האנטי-כדורגל שלהם עפו, נכון? חוץ מזה אני בתור "מעדיף" שבדיה ביורו הזה (לא מצאתי אחרת חוץ מצכ'יה לסמפט) שמח שכך זה נגמר! :-) איזה תותח ווילהמסון, אהה?

עזוב דייב. איטליה לוזרים. זה מה שקרה הלילה. ומגיע להם.

אין אחד ששונא את האיטלקים יותר ממני, אבל בלי קשר כמו שנדב אמר - קנוניות זה מסריח

ולדעתי יהיו לזה את ההדים שעשתה הקנוניה הגרמנית-אוסטרית ב-82

מצד שני - פאק איט, אם במקום בונקר אתם מקבלים שתי נבחרות כאלה ברבע הגמר - שיישרפו האיטלקים

לא הייתה מכירה (בכל זאת סקנדינבים לא איטלקים....), אבל אחרי ה-2:1 לדנמרק 2 הקבוצות לא התנגדיו לשוויון...

מצד שני - פאק איט, אם במקום בונקר אתם מקבלים שתי נבחרות כאלה ברבע הגמר - שיישרפו האיטלקים

אמן!!!

נמאס כבר מהתבכינות (השירשור הזה הוא לא בפורום הנכון - צריך ב"פנטזי וניחושים")!

אז מה, כל דבר עכשיו יהיה מכירה??? מה, משחק לא יכול להיגמר ב-2:2??? אני משאר שאתה מסכים איתי (ועם ניתאי) שטוב שאיטליה עם האנטי-כדורגל שלהם עפו, נכון? חוץ מזה אני בתור "מעדיף" שבדיה ביורו הזה (לא מצאתי אחרת חוץ מצכ'יה לסמפט) שמח שכך זה נגמר! :-) איזה תותח ווילהמסון, אהה?

תגיד אתה מדבר ברצינות??

לאף קבוצה לא מגיעה לעוף על חשבון קומבינה מסריחה שעושות מדינות אחת אם השנייה, אפילו אם מדבור באיטליה שלא הגיעה לה לעלות או גרמניה שאנחנו תמיד נגדה. קונספירציות ומכירות זה דבר רקוב שיכול להרוס את הספורט בעתיד, ולהצדיק את זה בכך שמי שקיבלה את "העונש" היא איטליה היא עצימת עין במקרה הטוב או פשוט רצון לראות ספורט מושחת במקרה הרע.

הטיעון על דני נוימן חצי שיכנע אותי אבל לא לגמרי

לכל מה שאמרת יש גם הסברים אחרים. הדנים, גם במשחקים הקודמים, לא מצטינים בחלק הזה של להבקיע. גם במשחקים הקודמים היה להם קשה קשה עד ש (אם, כי מול איטליה זה בכלל לא הלך). גם היו כמה הצלות ממש יפות של השוער השוודי (שהוא ענק). גם ההדיפה של השוער הדני, אז א. היה כדור קשה. ב. כל המשחק היו לו הדיפות כאלו. תזכר שנייה בהדיפה הכפולה במחצית הראשונה, שתיהן היו לאמצע למקום גרוע. חסר לו איזה חלק בחינוך השוערי שלו. אבל שתי הדקות האחרונות היו מגעילות מגעילות מגעילות.

עם כל הכבוד, האיטלקים הם האחרונים שיכולים לבכות על דברים כאלה

במונדיאל הם נתנו מחצית שניה מגעילה לגמרי נגד מקסיקו כשהיה ברור שתיקו מעלה את שתי הקבוצות לשמינית, ורק לפני כמה חודשים, במחזור האחרון של שלב הבתים בליגת האלופות מילאן, איך נגיד, לא ממש התאמצה למנוע מסלטה ויגו לנצח אותה בבית וכך סלטה עלתה על חשבון ברוז'.

הרבה קבוצות בטורניר הזה שיחקו מסריח ובצורה שהיתה צריכה להיות מספיקה רק כדי לעלות לרבע הגמר.

קבוצות כמו הולנד, איטליה, אנגליה ורבות אחרות שנחשבות בעלות שם בכדורגל העולמי, נקטו בטקטיקות של לעלות ליתרון ואז לשחק בונקר כל שאר הזמן. נכון, זה הרבה בגלל פחדנות של המאמן שהחליף שחקני התקפה בהגנה מוקדם מדיי, ויכול להיות שזה חלק מטקטיקות מקובלות בכדורגל (מבין גדול בכדורגל אני לא), אבל עושה רושם שהרבה משחקים נערכו עם מחשבה על הטבלה בראש ולא על משחק נטו והשגת נצחון. קומבינה או לא קומבינה. לדעתי צריך לעלות למגרש בשביל לתת את המקסימום ולא את ה"בדיוק מספיק" בשביל לעלות עוד שלב.

אני לא יכול להסכים יותר

מנהל הפורום
10,000+

תגיד אתה מדבר ברצינות??

לאף קבוצה לא מגיעה לעוף על חשבון קומבינה מסריחה שעושות מדינות אחת אם השנייה, אפילו אם מדבור באיטליה שלא הגיעה לה לעלות או גרמניה שאנחנו תמיד נגדה. קונספירציות ומכירות זה דבר רקוב שיכול להרוס את הספורט בעתיד, ולהצדיק את זה בכך שמי שקיבלה את "העונש" היא איטליה היא עצימת עין במקרה הטוב או פשוט רצון לראות ספורט מושחת במקרה הרע.

אני מדבר אל מאיפה אתם קובעים שזו הייתה קונספירציה.

יש חוק לא כתוב בכדורגל:

אם יש תוצאה שטובה לשתי הקבוצות שמשחקות - המשחק ייגמר בתוצאה הזאת.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר