לאן נעלם גיא פישר? הלך לטאטא רחובות ? :))) HOW SWEEP IT IS!!!

הנושא נעול

הוא, ואסף בן דוד, וירון קיביליס. אחר כך הם מתלוננים ש*אנחנו* בורחים בהפסדים

מה אתה חושב שיהיה עכשיו דוד? מבחינת הקלאבהאוס של היאנקיס?

בטח מתכננים פעולה גדולה נגדנו , אני כבר חי בצל הפחד ...

מה אתה חושב שיהיה עכשיו דוד? מבחינת הקלאבהאוס של היאנקיס?

לפחות כלפי חוץ לא הרבה. לדעתי הם הולכים להשתדל לשמור שם על שקט. אבל העיתונים ישתוללו מחר והלחץ יגדל.

מתי הפעם האחרונה שעשינו סוויפ ליאנקיס בברונקס? אתה זוכר את זה דוד? ושניצחנו אותם ב-6 מתוך 7?

ושאנחנו מובילים עליהם עכשיו ב-4 וחצי משחקים? ושהם נראים כמו הזבל ההגנתי שהם? ושמאאאאאאאאאאאאאני פשוט חיה רעה? ושכל זה בלי נומאאאאאאאא וטרוט? שמע, קצת קשה שלא להיות בהיי...

לא יודע מי מאמן ההתקפה שלהם אבל הוא לא הולך להישאר שם הרבה זמן

התקפה? אני דווקא חושב שהבעייה שלהם הרבה יותר הגנתית, למרות שגם ההתקפה שלהם לא מממשת רבע ממה שיש בה

מזל טוב. אבל בואו ניראה אם אתם מסוגלים לעשות את זה גם באוגוסט... ורב"ע - מזל טוב גם לנו

פיייי, איזה nice day הם עשו לבולטימור ...
מנהל הפורום
10,000+

התקפה? אני דווקא חושב שהבעייה שלהם הרבה יותר הגנתית, למרות שגם ההתקפה שלהם לא מממשת רבע ממה שיש בה

הגנה לא היתה הצד החזק שלהם גם בשנים הקודמות אבל הבעייה המרכזית שלהם היא הרוטציה בפיצ'ינג

תבין, ואסקז עלה בפתיחה של שלושה ימי מנוחה למשחק שהחשיבות שלו עבורם היתה כמו פלייאוף. אין להם מה להציע בפיצ'ינג. מוסינה זה כבר לא זה, בראון אס, ואסקז תותח, קונטרראס זוועה והם עדין מחפשים פותח חמישי.

ליבר חוזר יום שישי, נראה מ הוא יהיה שווה. אם הוא יהיה טוב הוא יכול לפתור להם את בעיית ההגשה שציינת

ובעקבות זה גם לגרום להורדה בלחץ

האיש לא הגיש שנה וחצי, ייקח לו לפחות חודשיים להיכנס לעניינים

חודשיים נשמעים יותר מידי זמן, בהכנה אומרים שהוא נראה מצויין בגלל זה גם דיי הקדימו לו את החזרה

לפחות זה מה שאמרו אבל זה באמת כי חסר להם פותח חמישי

נכון, זו לדעתי פסיכולוגיה. אל תתפלא אם תראה אותו מקבל בראש בפתיחות הראשונות.

נרדמתי ב-9!!! הייתי גמור אפילו לא ראיתי את המשחק וזאת הסיבה שהתעוררתי עכשיו, האמת אני "שמח" שהבאתם לנו סוויפ אולי זה ישנה משהו בגישה אצלנו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר