תגובות לגיא, אוסטלדו ורחביה (ןגונגו)

אוסטלדו - נקודה נכונה ומובנת, נשאלנו שאלה ונתנו תשובה :) רחביה - מסכים ב-300 אחוז עם שתי הנקודות שהעלית. גיא - לא פלא שגונגו סירב לאפשר לך טרייד שכולל את מגריידי תמורת מחממי ספסל. תודות להגינות מצד רחביה הטרייד לא יצא לפועל וטוב שכך, אחרת למשחק תמים ומהנה לא היתה כבר חשיבות. גונגו הוא בעל הסיכוי הטוב ביותר לתת לך איזשהו קרב במשחק, והנקודה שלו יותר ממובנת. עכשיו עוד שיעור קטן על הגינות - תראה, כשהיתה לי קבוצה וירטואלית בפוטבול, מלבד הקבוצה שלי, נלחמתי בשיניים (תשאל את דני ורחביה) לא לשחרר כוכבים כדי שמי שייקח אותה יקבל אותה שלמה עם כל כוכביה. צחוק הגורל ומי שלקח את הקבוצה היית אתה, והגעת למקום לא רע איתה, מרחק פסיעה מהפליי-אוף. לגבי ההצעות שאתה מציע - ההרגשה שלי, ויכול להיות שלא תסכים איתי, היא שההצעות שלך לטריידים קצת גובלות בזלזול במתחרים האחרים. לפני פתיחת העונה אין לי שום בעייה שתיקח את ג'ייסון קיד תמורת פינלי ובראיין גרנט, או להסכים לטרייד מטומטם מבחינתי של פינלי תמורת רודני רוג'רס, אבל אתה לא יכול לצפות שנגיב בצורה מכובדת להצעה של רון ארטסט תמורת ון אקסל, רובן פטרסון תמורת ראשארד לואיס או ג'ו סמית תמורת אייברסון, וזה עוד לפני שאני יודע את פרטי ההצעה של מגריידי. אין לי בעייה שתזכה בפנטסי. שמחתי בשביל דידי כשהוא זכה בפוטבול, כי הוא זכה ביושר עם קבוצה שקיבל מהמוכן בתוספת החלטות מבריקות של טריידים ופרי אייג'נטס (טרוי בראון וגרסיה). כשזה הופך להיות מסחרה זה משאיר טעם רע בפה, וההצעה שהעלית היום השאירה, לפחות אצלי, טעם רע בפה. גונגו - כמו שאמר הזאב לארנב באנימציה הרוסית המחורבנת, האפלה והמפחידה - rabbit, you just wait!

דיוויד

דיוויד, בנוגע לסוגיית "הטרייד" - כל עוד אין טעם לפגם בטריידים וכל עוד שני השחקנים מרגישים כי הטרייד שווה לקבוצתם -על מה לנו להלין? כלומר, במילים אחרות, האחריות מוטלת על שני הצדדים ועצם הצעת הטרייד אינו הגורם להתרחשותו. אני לא חושב שלא הוגן מבחינתי להציע לך את אלווין וויליאמס תמורת ואן-אקסל. כלומר, אולי תצא טמבל אם תסכים אבל זו, כאמור, תהיה בעיה שלך. הדברים שהפנית לסבר היו מאוד לא לעניין. הליגה נבנתה לחילופי שחקנים וחלק נכבד ממטרת הליגה היא המסחרה, ומי שלא משפר עמדות במהלך העונה פשוט מפסיד. אין טעם לבוא למרוויחים בטענות. ההתנגדות שלי היתה לחילופי שחקנים בין קבוצות כאשר אחת משתי הקבוצות סיימה את ההתמודדות התחרותית על המקום בפלייאוף. אני חושב שטוב שהסוגיה עולה עכשיו, כשידוע שרחביה וסבר לא ידעו שהנסיבות הן כאלה, וברור שלא היתה כוונה מצד רחביה "לעזור" להפועל. סבר, אני מקבל טלפונים מהסוכנים של דאנקן וולקר וקיד. הם מעוניינים לחזור על בסיס החוזה הקיים

צעד מחאתי

אחרי שהואשמתי בהתנהלות "שלא ביושר" ובהפיכת הליגה למסחרה, זה הוציא את הטעם מהמשחק, וגם אם הייתי זוכה בליגה הנאת הניצחון שלי לא הייתה שלמה...אנשים ששיחקו איתי בליגות הפנטסי בשנים קודמות (גונגו, דידי, רחביה, הומרס...) יודעים שללפעמים הפסדתי ולפעמים לקחתי אליפות ללא טריידים וכל השטויות האלו. גם להפסיד בכבוד צריך לדעת...וישחקו הלוזרים ביניהם

אין לי עניין להתנצח ולהתנגח ואני גם מסכים איתך לגבי העובדה שזה בסך הכל משחק. גם לא הבנת אותי לגבי ההגדרה

לא אמרתי חוסר יושר. הקבוצה שלך היא הטובה בלידה **בצדק**, ואתה צודק שברגע שהכל הופך בבל"ת זה לא שווה. אני פשוט העליתי פה נקודה, אישית, ואף ניסיתי לרמוז לך מספר פעמים, בדרכים הומוריסטיות כיון שאני לא מאמין בלריב עם אנשים, שההצעות שלך לא מתאימות לי, והמשכת להציע. אין לי בעייה עם זה, אני חוזר ואומר שאני לא מתכוון לפגוע באף אחד, אבל בעקבות ההצעה האחרונה ששידרה, מה לעשות, תרצה או לא תרצה, אפילו דידי הרגיש את זה, התנשאות, הגבתי. גונגו - תראה, יש נקודה מסויימת פה. אם אני, שאכן נאבק על פליי אוף, נותן את ון אקסל תמורת אלווין ויליאמס, זו טפשות. אם רחביה שסיים את העונה עושה אותו דבר זו מסחרה. הדגשתי אבל, שלא ידעתי את פרטי הטרייד של מקגריידי, ועכשיו כשאני יודע אני יכול לומר שלשלושה על אחד לא הייתי מתנגד.

רק תיקונון טכני קטן

הטרייד של פייטון היה עבור מרבורי ורובינסון, לא עבור דיבאץ חיפושית הזבל. זה כמובן לא משנה את העובדה שאנו מדברים על שחקני חמישייה לגיטימיים בכל קבוצת ליגה א' דרום מחוז לכיש, אבל אם לקולאנג'לו מותר להיות אידיוט גם אני יכול!

אני אמרתי משהו על התנשאות? ארר. לא.

זכותו של כל מנג'ר להציע כל טרייד לכל מנג'ר אחר. זכותו של כל מנג'ר אחר לקבל את ההצעה או לסרב. ככה זה בNBA, וככה זה בליגה שלנו. תזכירו לי, את מי נתנו תמורת דומיניק וילקינס? גיא הציע, מתוך תקווה שמישהו יענה. הוא לא היה מציע טריידים אם הוא לא היה חושב שהם טובים לו. כמנג'ר, התפקיד שלו הוא לחשוב על הקבוצה שלו, לא על הוגנות הטרייד. דייב, אני חושב שיהיה טוב לכולנו אם תתנצל על האשמת ה"מסחרה", והפגיעה בספורטיביות של המשחק במידה שמשאירה טעם רע בפה. מהזווית המנהלתית של העניינים, דאגתי שאף אחד לא יוכל להרים כרגע *אף* שחקן ללא אישורי. כך שיש לגיא זמן לשנות את דעתו, ללא סיבוכים שעשויים להווצר אם שחקנים יגיעו לאתר של הליגה מבלי לבקר כאן קודם.

didi, i accept, agree and appologize. i meant to criticize but definately not to inslut.

if i could sit with guy on a cup of coffee, something that technically can't be done, everything would sound different, so i take it back.

אין לי עניין להתנצח ולהתנגח ואני גם מסכים איתך לגבי העובדה שזה בסך הכל משחק. גם לא הבנת אותי לגבי ההגדרה

לא אמרתי חוסר יושר. הקבוצה שלך היא הטובה בלידה **בצדק**, ואתה צודק שברגע שהכל הופך בבל"ת זה לא שווה. אני פשוט העליתי פה נקודה, אישית, ואף ניסיתי לרמוז לך מספר פעמים, בדרכים הומוריסטיות כיון שאני לא מאמין בלריב עם אנשים, שההצעות שלך לא מתאימות לי, והמשכת להציע. אין לי בעייה עם זה, אני חוזר ואומר שאני לא מתכוון לפגוע באף אחד, אבל בעקבות ההצעה האחרונה ששידרה, מה לעשות, תרצה או לא תרצה, אפילו דידי הרגיש את זה, התנשאות, הגבתי. גונגו - תראה, יש נקודה מסויימת פה. אם אני, שאכן נאבק על פליי אוף, נותן את ון אקסל תמורת אלווין ויליאמס, זו טפשות. אם רחביה שסיים את העונה עושה אותו דבר זו מסחרה. הדגשתי אבל, שלא ידעתי את פרטי הטרייד של מקגריידי, ועכשיו כשאני יודע אני יכול לומר שלשלושה על אחד לא הייתי מתנגד.

כרגע אני דיי מבואס בגלל הפועל יקירתי

אבל אני מניח שאם אני מבואס אחרי תיקו עם פארמה אז הגיעו ימים טובים...(רק למה קלצ'נקו לא קבר את זה בדקה השישית..לעזאזל). לענייננו, חבל שזה נגרר לפסים כאלו, זה פגם לטעמי בעונת פנטסי מעניינת (פוטבול וכדורסל כאחד), אבל איך אומר דוני בראסקו: "ForgetAboutIt" אדום עולה (בלי שביט ואסי, אבל עם הרבה אהבה בלב) גיא
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר