הודעה חשובה למשתתפי הפנטסי BBall ...

חברים, אמנם קצת מוקדם אבל מכיוון וככל הנראה יצטרפו לשורותינו מספר שחקנים חדשים לקראת עונת ה-BNA הבאה, אנחנו צריכים להחליט איך יראה האקספנשן דראפט, כלומר: כמה שחקנים כל שחקן יוכל לשמור מההרכב הנוכחי שלו? 8 מ- 12? 10 מ- 12? לדעתי האופציה האופטימלית תהיה לשמור את החמישיה + מחליף בכל עמדה (כלומר: 3 גארדים, שלושה פורוורדים ושני סנטרים) מה אתם חושבים??? כמו כן מה אתם אומרים: ראוי לתת לקבוצות החלשות של השנה את האפשרות לבחור ראשונות בדראפט כשלקבוצות הפלייאוף לא תהיה בחירת דראפט בסיבוב הראשון? תגובות בבקשה...וכמה שיותר, יותר טוב
הנושא נעול

עמדתי

עמדתי היא כדלהלן: דראפט נקי, בלי שמירה של אף שחקן לעונה הבאה. אמנם יש מסורת.. ואיך אני יכול לוותר על גארי פייטון שקיבלתי בעבור נהג מרוצים שיכור.. אבל בכל זאת, מסכנים החדשים - מה הם יקבלו, את קני תומאס וטרל ברנדון כשני הבחירות הראשונות בדראפט? ניר

גונגו היקר, כנראה אינך מבין את מושג האקספנשן דראפט...לפרטים הצץ בדיון קודם בנוגע לטקסאנס...

למען האמת, גונגו די צודק

הרי מה ימנע מהקבוצות בליגה שלנו להוציא לאקספנשן דראפט רק את השחקנים הפחות טובים שלהם? אני גם חושב שצריך לעשות דראפט חדש, אלא אם יש לך רעיון באמת יותר טוב

הודעה חשובה למשתתפי הפנטסי BBall ...

חברים, אמנם קצת מוקדם אבל מכיוון וככל הנראה יצטרפו לשורותינו מספר שחקנים חדשים לקראת עונת ה-BNA הבאה, אנחנו צריכים להחליט איך יראה האקספנשן דראפט, כלומר: כמה שחקנים כל שחקן יוכל לשמור מההרכב הנוכחי שלו? 8 מ- 12? 10 מ- 12? לדעתי האופציה האופטימלית תהיה לשמור את החמישיה + מחליף בכל עמדה (כלומר: 3 גארדים, שלושה פורוורדים ושני סנטרים) מה אתם חושבים??? כמו כן מה אתם אומרים: ראוי לתת לקבוצות החלשות של השנה את האפשרות לבחור ראשונות בדראפט כשלקבוצות הפלייאוף לא תהיה בחירת דראפט בסיבוב הראשון? תגובות בבקשה...וכמה שיותר, יותר טוב

אמנם השנה אני משתתף בפנטסי כדורסל אחר אבל...

באיזה אתר נמצא הפנטסי שכולכם נמצאים בו? אני ישמח להצטרף בשנה הבאה. וכן, אני מעדיף (כמובן...) דראפט חדש, מהסיבה הפשוטה שאני לא חושב שאני יהיה היחיד שירצה להצטרף ואקספנשן זה ללא יותר מ 4 (גג) קבוצות

למען האמת, גונגו די צודק

הרי מה ימנע מהקבוצות בליגה שלנו להוציא לאקספנשן דראפט רק את השחקנים הפחות טובים שלהם? אני גם חושב שצריך לעשות דראפט חדש, אלא אם יש לך רעיון באמת יותר טוב

guy, your lineup is CLEARLY better than anybody elses

why can't i have jason kidd or duncan next year? and who guarantees there will be same participants in the league next year?

דייב ורועי...הנה הסבר:

גונגו התנגד לטרייד שלי עם רחביה בטענה שלמר ברמן אסור לעשות טריידים כי העונה שלו הסתיימה למעשה. ואז כשפנינו לדידי (AKA המלך שלמה) הוא אמר שאנו שומרים על השחקנים (או לפחות על חלקם) בעונה הבאה...זה היה חדש גם לי וגם לרחביה...ומכאן התחיל הדיון. דידי ורחביה, תגובות בבקשה... ודייב, איך אמר אנדרה הענק ב"הנסיכה הקסומה" : It's not my fault being the biggest and the strongest. I don't even exercise. אדום עולה מחר גיא

בו'נה אתם מה-זה ליצנים... קרעתם אותי מצחוק

הלוווו, העונה הבאה מתחילה בנובמבר שזה עוד 9 חודשים. אתם כבר מתכננים את הפנטסי של העונה הבאה??? חברים, תיסלחו לי, אבל אתם לוקחים קצת יותר מדי ברצינות את המישחקים המטופשים האלו...
מנהל הפורום
10,000+

אוקיי, אז ככה:

1. אני לא הולך לעשות את הטרייד הזה. אני דוחה בתוקף את הטענה שאסור לי לעשות טריידים כי מעשית אין לי סיכוי לפלייאוף. אבל אני כן מתחייב להשתדל לעמוד במבחן ההגינות. לכן, אלא אם כן יוצע לי פורוורד מוביל (אחד מהמפלצות) טי-מאק אינו למכירה. כל שאר שחקניי כן. 2. אני נגד שמירת שחקנים לעונה הבאה. אין ביטחון שכל המשתתפים הנוכחיים ימשיכו, וגם אם היה - מה הטעם לשחק כשאתה יודע שתנקעת עם סגל מחורבן? כל שנה דראפט מחדש.

בו'נה אתם מה-זה ליצנים... קרעתם אותי מצחוק

הלוווו, העונה הבאה מתחילה בנובמבר שזה עוד 9 חודשים. אתם כבר מתכננים את הפנטסי של העונה הבאה??? חברים, תיסלחו לי, אבל אתם לוקחים קצת יותר מדי ברצינות את המישחקים המטופשים האלו...

תגובות לגיא, אוסטלדו ורחביה (ןגונגו)

אוסטלדו - נקודה נכונה ומובנת, נשאלנו שאלה ונתנו תשובה :) רחביה - מסכים ב-300 אחוז עם שתי הנקודות שהעלית. גיא - לא פלא שגונגו סירב לאפשר לך טרייד שכולל את מגריידי תמורת מחממי ספסל. תודות להגינות מצד רחביה הטרייד לא יצא לפועל וטוב שכך, אחרת למשחק תמים ומהנה לא היתה כבר חשיבות. גונגו הוא בעל הסיכוי הטוב ביותר לתת לך איזשהו קרב במשחק, והנקודה שלו יותר ממובנת. עכשיו עוד שיעור קטן על הגינות - תראה, כשהיתה לי קבוצה וירטואלית בפוטבול, מלבד הקבוצה שלי, נלחמתי בשיניים (תשאל את דני ורחביה) לא לשחרר כוכבים כדי שמי שייקח אותה יקבל אותה שלמה עם כל כוכביה. צחוק הגורל ומי שלקח את הקבוצה היית אתה, והגעת למקום לא רע איתה, מרחק פסיעה מהפליי-אוף. לגבי ההצעות שאתה מציע - ההרגשה שלי, ויכול להיות שלא תסכים איתי, היא שההצעות שלך לטריידים קצת גובלות בזלזול במתחרים האחרים. לפני פתיחת העונה אין לי שום בעייה שתיקח את ג'ייסון קיד תמורת פינלי ובראיין גרנט, או להסכים לטרייד מטומטם מבחינתי של פינלי תמורת רודני רוג'רס, אבל אתה לא יכול לצפות שנגיב בצורה מכובדת להצעה של רון ארטסט תמורת ון אקסל, רובן פטרסון תמורת ראשארד לואיס או ג'ו סמית תמורת אייברסון, וזה עוד לפני שאני יודע את פרטי ההצעה של מגריידי. אין לי בעייה שתזכה בפנטסי. שמחתי בשביל דידי כשהוא זכה בפוטבול, כי הוא זכה ביושר עם קבוצה שקיבל מהמוכן בתוספת החלטות מבריקות של טריידים ופרי אייג'נטס (טרוי בראון וגרסיה). כשזה הופך להיות מסחרה זה משאיר טעם רע בפה, וההצעה שהעלית היום השאירה, לפחות אצלי, טעם רע בפה. גונגו - כמו שאמר הזאב לארנב באנימציה הרוסית המחורבנת, האפלה והמפחידה - rabbit, you just wait!

תגובה לדייב

מחממי ספסל?? אני באמת ובתמים מאמין שמאשבורן, לורנזן ופני שווים שחקן אחד, אני הייתי מוכן לעשות את הטרייד הזה אם הוא היה מוצע לי. לגונגו לא הייתה בעייה עם הטרייד, הייתה לו רק בעייה לזה שרחביה סיים תיאורטית את העונה (דבר שלא אני ולא ברמן שמנו אליו לב) וברמן עדיין מוכן לטרייד, רק שהוא רוצה את דיקמבה במקום לורנזן. אף פעם לא הצעתי את ארטסט בשביל ואן אקסל אחד עם אחד, ואם ההצעה שלי משאירה לך טעם רע בפה, כדאי שתצחצח שיניים. אין לי כל כוונה לזלזל באנשים ולדעתי לגיטימי להציע טריידים. למען האמת העליהום הזה לא במקום - זה לא היה רעיון שלי לעשות אקספנשן דראפט ואף אחד לא אמר כלום לגונגו כשהוא קבל את גארי פייטון תמורת ביג דוג ודיבאץ' הצולע (יופי דייב). אתה לא שומע אותי מתבכיין על זה שקבלתי את לאמאר אודום האפס בשביל ג'רמיין אוניל או את תרל ברנדון הפצוע שגמר את העונה. לא הייתה לי שום כוונת זדון באף אחד מהטריידים שהצעתי, לא מאמין - זבש"ך, והאליפות בפנטסי הפסיקה לעניין אותי מהרגע שזה הפך לכזה סיפור - אני מוותר עליה all in all אדום עולה גיא

כל עוד זה היה ספורט זה היה כיף

אבל כשחברים שלי צועקים עלי בטלםו ואנשים שאני לא מכיר נוזפים בי בפורום, זה אבד כל טעם גיא

הודעה מנהלתית ועוד כמה מילים...

ראשית, השחקנים מתבקשים לא לאסוף את השחקנים שגיא שחרר כרגע. כל שחקן שיאסף לקבוצה יוחזר על ידי לאלתר. גיא, אנשים בסה"כ שחררו קצת לחץ ותסכול. אני לא חושב שמישהו חושב שההתנהלות שלך לא הייתה ספורטיבית (למרות שהאשמתי אותך במכבי-תלאביביזם). הקבוצה שלך היא הקבוצה הטובה בליגה, וכרגע לא נראה שלמישהו יש סיכוי סביר לנצח אותה, וזה מתסכל. זה *הכל*. אתה מתבקש לאסוף את השחקנים שלך חזרה.

צעד מחאתי

אחרי שהואשמתי בהתנהלות "שלא ביושר" ובהפיכת הליגה למסחרה, זה הוציא את הטעם מהמשחק, וגם אם הייתי זוכה בליגה הנאת הניצחון שלי לא הייתה שלמה...אנשים ששיחקו איתי בליגות הפנטסי בשנים קודמות (גונגו, דידי, רחביה, הומרס...) יודעים שללפעמים הפסדתי ולפעמים לקחתי אליפות ללא טריידים וכל השטויות האלו. גם להפסיד בכבוד צריך לדעת...וישחקו הלוזרים ביניהם

תגובות לגיא, אוסטלדו ורחביה (ןגונגו)

אוסטלדו - נקודה נכונה ומובנת, נשאלנו שאלה ונתנו תשובה :) רחביה - מסכים ב-300 אחוז עם שתי הנקודות שהעלית. גיא - לא פלא שגונגו סירב לאפשר לך טרייד שכולל את מגריידי תמורת מחממי ספסל. תודות להגינות מצד רחביה הטרייד לא יצא לפועל וטוב שכך, אחרת למשחק תמים ומהנה לא היתה כבר חשיבות. גונגו הוא בעל הסיכוי הטוב ביותר לתת לך איזשהו קרב במשחק, והנקודה שלו יותר ממובנת. עכשיו עוד שיעור קטן על הגינות - תראה, כשהיתה לי קבוצה וירטואלית בפוטבול, מלבד הקבוצה שלי, נלחמתי בשיניים (תשאל את דני ורחביה) לא לשחרר כוכבים כדי שמי שייקח אותה יקבל אותה שלמה עם כל כוכביה. צחוק הגורל ומי שלקח את הקבוצה היית אתה, והגעת למקום לא רע איתה, מרחק פסיעה מהפליי-אוף. לגבי ההצעות שאתה מציע - ההרגשה שלי, ויכול להיות שלא תסכים איתי, היא שההצעות שלך לטריידים קצת גובלות בזלזול במתחרים האחרים. לפני פתיחת העונה אין לי שום בעייה שתיקח את ג'ייסון קיד תמורת פינלי ובראיין גרנט, או להסכים לטרייד מטומטם מבחינתי של פינלי תמורת רודני רוג'רס, אבל אתה לא יכול לצפות שנגיב בצורה מכובדת להצעה של רון ארטסט תמורת ון אקסל, רובן פטרסון תמורת ראשארד לואיס או ג'ו סמית תמורת אייברסון, וזה עוד לפני שאני יודע את פרטי ההצעה של מגריידי. אין לי בעייה שתזכה בפנטסי. שמחתי בשביל דידי כשהוא זכה בפוטבול, כי הוא זכה ביושר עם קבוצה שקיבל מהמוכן בתוספת החלטות מבריקות של טריידים ופרי אייג'נטס (טרוי בראון וגרסיה). כשזה הופך להיות מסחרה זה משאיר טעם רע בפה, וההצעה שהעלית היום השאירה, לפחות אצלי, טעם רע בפה. גונגו - כמו שאמר הזאב לארנב באנימציה הרוסית המחורבנת, האפלה והמפחידה - rabbit, you just wait!

דיוויד

דיוויד, בנוגע לסוגיית "הטרייד" - כל עוד אין טעם לפגם בטריידים וכל עוד שני השחקנים מרגישים כי הטרייד שווה לקבוצתם -על מה לנו להלין? כלומר, במילים אחרות, האחריות מוטלת על שני הצדדים ועצם הצעת הטרייד אינו הגורם להתרחשותו. אני לא חושב שלא הוגן מבחינתי להציע לך את אלווין וויליאמס תמורת ואן-אקסל. כלומר, אולי תצא טמבל אם תסכים אבל זו, כאמור, תהיה בעיה שלך. הדברים שהפנית לסבר היו מאוד לא לעניין. הליגה נבנתה לחילופי שחקנים וחלק נכבד ממטרת הליגה היא המסחרה, ומי שלא משפר עמדות במהלך העונה פשוט מפסיד. אין טעם לבוא למרוויחים בטענות. ההתנגדות שלי היתה לחילופי שחקנים בין קבוצות כאשר אחת משתי הקבוצות סיימה את ההתמודדות התחרותית על המקום בפלייאוף. אני חושב שטוב שהסוגיה עולה עכשיו, כשידוע שרחביה וסבר לא ידעו שהנסיבות הן כאלה, וברור שלא היתה כוונה מצד רחביה "לעזור" להפועל. סבר, אני מקבל טלפונים מהסוכנים של דאנקן וולקר וקיד. הם מעוניינים לחזור על בסיס החוזה הקיים
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר