רבותי, אני בלחץ מהרייבנס

אני מצטער אם אניחוזר על דברים שנאמרו כבר, אבל מגרד לי לומר אותם בכל זאת. רחביה קצת הלחיץ אותי עם פילדלפיה שלו, אבל אני מאמין ששיקאגו - עם אורלקר - יכולים לעצור את המימד החשוב ביותר בהתקפה של האיגלס, הסקרמבלינג של מקנאב. הסקנדרי של פילי באמת היה מרשים, אבל א. תומס הוא לא ווריק דן ועם כל הכבוד לאיגלס, הברס מעולם לא חיפשו לשלוט במשחק דרך האוויר. אם הם יזהרו מאיבודי כדור, הם יעשו את זה. הפקרס סיימו את חלקם, נראה לי. בשוט-אאוט שיתפתח בס לואיס אין להם הרבה מה למכור חוץ מכמה מבצעים יפים משלהם. הגנת הריצה שלהם הייתה מרשימה אתמול, אמנם, אבל מארשל פולק הוא נשק מגוון הרבה יותר מהארסט וורנר QB ברמה מעל לגרסיה. הראמס בבית, הפאקרס גרועים על סינטתי. הראמס מול הברס. בקונפרנס השני קשה לחזות מה יתפתח בפוקסבורו, אבל השיבה לחיים של התקפת הריידרס בהחלט מבשרת טובות לפלייאוף הזה. עם זאת, קר בניו אינגלנד והפטריוטס לא יזרקו עונה שלמה בערב אחד. רייס - כמו ג'ורדן, חזר מפרישה (אם לא סופרים את השנתיים שהיה בהקפאה בניינרס) והוכיח שהוא קורץ מהחומר ממנו בונים לוחות בהיכל התהילה. זה היה פשוט מדהים. ואגב רייס, האינטרספשן שנפל באשמתו של אוואנס חמש דקות לסוף לא היה קורה לרייס, שחקן מנוסה יותר. אוואנס חיכה לכדור, במקום ללכת אליו ונתן לדאבל קאוורג' לסגור עליו. עניין של ניסיון וקצת שכל. הרייבנס מדאיגים אותי מאוד ואם נתחשב במספרים מאתמול - כי ת המשחק לא ראיתי - אז נראה שהם חזרו לפורמולה הישנה והטובה: שיתוק משחק הריצה וספיישל טים אפקטיבי. מי ששם את הכסף שלו על הדולפינס בפלייאוף הוא נאיבי, אבל גם הסטילרס עם שובו של בטיס החלוד להרכב נמצאים בבעיה. ריי לואיס ישתק את הרול אאוטס של קורדל וסירגוסה ייאלץ אותו לקבל החלטות מהירות תחת לחץ, לא דבר שסטיוארט מצטיין בו באופן מסורתי. אבל הסטילרס משחקים בפיטסבורג וההגנה שלהם לא נופלת מאף אחת בליגה - יהיה מכוער, אבל הסטילרס והפטס ישמרו על הדירוג. ככה זה נראה בינתיים, קרוב לוודאי שבשבוע הבא הכל יתפורר בעפר, כמו תוכנית המשחק של דאנג'י בערך. שי
הנושא נעול

חלק אני מסכים וחלק לא

בהקשר ל קונפרנס nfc אני מסכים בהחלט עם הרוב ששי אמר. בשוטאאוט אין לפאקרס סיכוי ובטח שלא על סינטתי אבל צריך להיזהר, להמר נגד פארב בפלייאוף הוא לא תמיד רעיון נהדר... שיקגו פילדלפיה הוא משחק שקול מאוד אבל אני מאמין שיתרון הביתיות בשיקגו הקפואה וההגנה הלא מוערכת מספיק של שיקגו יתנו לברס יתרון גדול על מקנאב והסקרמבלינג שלו. היחד שיכל להרוס את זה לברס הוא תומס, שלמרות העונה המעולה שלו הוא עדיין רוקי וחסר ניסיון. ב afc התמונה קצת שונה לדעתי. אני מסרב להמר נגד רייס בפלייאוף, ובטח נגד קבוצה שעדיין תוהה מי הקורטרבק המתחיל שלה. למרות עונת ה mvp של בריידי, הוא עדיין לא וורנר ואפילו לא גאנון. מה גם שכאמור, לריידרס יש את רייס...אז במקרה הזה אני שם את כספי על הריידרס המוכשרים ובעלי הניסיון. רק ההגנה שלהם מהווה קצת בעיה בולטימור מול פיטסבורג יהיה משחק מכוער שמי שתנצח אותו תעשה את זה רק בגלל הספיישל טימס שלה. ההגנות כמעט אותו דבר ורק בטיס מעט יותר טוב מאלן למרות הפציעה. בקורטרבק זה תלוי באיזה יום סטיוארט יתפוס- אם הוא זורק מעל 250 יארד- הסטילרס הולכים לגמר האזורי. פחות מזה תתן לספיישל טימס המצויינים של בולטימור אפשרות לנצח. לסיכום, שיקגו-ראמס ב nfc , וסטילרס-ריידרס ב afc, רק בגלל שבולטימור לא מה שהיו שנה שעברה ובסופרבול הראמס יאכלו את ההגנה של פיטסבורג לארוחת בוקר בעזרת 230 יארד סה"כ של פולק ושום איבודי כדור

היי! פילדלפיה ממש לא שלי! אבל אני בהחלט חושב שהם ינצחו את שיקאגו בתולת הפלייאוף.

עם תומאס הרוקי, וטרל הרוקי, ומילר שהוא בוודאי לא רוקי אבל לא כזה תותח... ואם הקו של פילי הצליח לשמור עליו מסימאון רייס ומוורן סאפ, הוא ישמור עליו גם מאורלאקר. הרייבנס אכן נתנו קריאת השכמה לכל מי שחשב (כמוני) שסוף סוף נפטרנו מהזוועה. אבל בנוגע לניתוח שלך - קורדל כבר הוכיח פעמיים העונה שהוא מסתדר עם הלחץ של בולטימור, ואם קריס בראון לא היה מחמיץ 4 מ- 5 במשחק הראשון ביניהן, אז המאזן שלו נגד הרייבנס היה 2-0 ולא 1-1, והעורבים המגעילים בכלל לא היו כאן. לדעתי, אם יש משהו שיסכן את עלייתה של פיט לגמר ה-AFC זה רק בראון. במשחק השני בקונפרנס - אם הריידרס ישחקו כמו שהם שיחקו נגדנו, אין לפטס סיכוי. הכל עניין של בגרות מנטלית מצד השודדים בשחור וכסף.

חלק אני מסכים וחלק לא

בהקשר ל קונפרנס nfc אני מסכים בהחלט עם הרוב ששי אמר. בשוטאאוט אין לפאקרס סיכוי ובטח שלא על סינטתי אבל צריך להיזהר, להמר נגד פארב בפלייאוף הוא לא תמיד רעיון נהדר... שיקגו פילדלפיה הוא משחק שקול מאוד אבל אני מאמין שיתרון הביתיות בשיקגו הקפואה וההגנה הלא מוערכת מספיק של שיקגו יתנו לברס יתרון גדול על מקנאב והסקרמבלינג שלו. היחד שיכל להרוס את זה לברס הוא תומס, שלמרות העונה המעולה שלו הוא עדיין רוקי וחסר ניסיון. ב afc התמונה קצת שונה לדעתי. אני מסרב להמר נגד רייס בפלייאוף, ובטח נגד קבוצה שעדיין תוהה מי הקורטרבק המתחיל שלה. למרות עונת ה mvp של בריידי, הוא עדיין לא וורנר ואפילו לא גאנון. מה גם שכאמור, לריידרס יש את רייס...אז במקרה הזה אני שם את כספי על הריידרס המוכשרים ובעלי הניסיון. רק ההגנה שלהם מהווה קצת בעיה בולטימור מול פיטסבורג יהיה משחק מכוער שמי שתנצח אותו תעשה את זה רק בגלל הספיישל טימס שלה. ההגנות כמעט אותו דבר ורק בטיס מעט יותר טוב מאלן למרות הפציעה. בקורטרבק זה תלוי באיזה יום סטיוארט יתפוס- אם הוא זורק מעל 250 יארד- הסטילרס הולכים לגמר האזורי. פחות מזה תתן לספיישל טימס המצויינים של בולטימור אפשרות לנצח. לסיכום, שיקגו-ראמס ב nfc , וסטילרס-ריידרס ב afc, רק בגלל שבולטימור לא מה שהיו שנה שעברה ובסופרבול הראמס יאכלו את ההגנה של פיטסבורג לארוחת בוקר בעזרת 230 יארד סה"כ של פולק ושום איבודי כדור

hold on, hold on, there won't be any shootout

the packers will go home, but not with a shootout. it will be a relatively close game. i don't know how close, but it won't end after one half. i sign that chicago - philadelphia - the bears like it like that. people keep underrating them, and that's how they win games. philadelphia - their win over the shmockaneers was nice, but they still need to prove they are for real. shachar, you're gonna like it - i say bears pittsburgh - ravens - like i said before. only two teams could prevent the steelers from going to the dance. an ugly green one is out, an ugly purple one will do it - i say baltimore and last: oh, pats, oh honey, that's fine, let people talk about you like that behind your back. as long as nobody gets to screw you, i keep enjoying your love, and i'm the only one dreaming of you. that's true. gannon, rice and brown bring a truckload of experience, you can't fill a mini-minor with yours, but don't worry - you will arrange david one more foreplay in the old farm of foxboro (gee, i never believed i could be so kinki). and if you don't - we will simply say thanx (but we won't dump you, i promise)..1 rechavia - quick notice. the raiders will not play the same game they gave vs. jets. not because they can't, but because in the snow and the wind that will blow on saturday night, they will have to run the ball a lot more. will be a tight game

all should be good games....

I'll start with Pilly-Bears...Cold bad weather will not be a factor as both teams are used to bad weather I think Da Bears will be able to run on Philly cause they can be run on. Especially up the middle, as they have to much speed on outside runs. AS for their seconary vs da bears WRs, the big key in the game will be how well Thomas, James Allen, the FB , can't remember his name and the TE Baxter pick up the philly blitz, if they manage to do a good job at that then Miler will have time to find his WRs Terrell White and Booker However if they fail to pick it up then Bears are in for a long day. The weak link in the Bears D is their secondary BUT Philly doesn't have they weapons to expose it to the max, thrash will make his pays but both he and Pinkston are nothing special I can't see Philly being able to run on that D. The X factor as always is McNabb, bears must play a very diciplined game with their front 4 and contain McNabb, maybe they will copy some of what the Giants did this year in the 1st game and last year, put a spy on McNabb, Urlacher would be perfect in that roll. they saying Stop McNabb and you stpo the Eagles is still very much true. One thing that could make a big difference is that Philly is much more experienced...Still I go with Bears GB-Lams.....I'll be much shoter here, while this is going to be a very good game as BOTH defenses are going to struggle stopping the offense, will come down to big plays and a defensive stop here and there..that is why I see Lams winning as they will have a few more big plays... Pitt-Ravens...goood defensive game. Ravens I believe will go down. Both teams match up pretty well but I do not think Ravens have the weapons that are needed to expose the somewhat weak Pitt secondary. the KEY will be Stewart and one of the Pitt WRs, especially Burress, who has had 2 good games against the Ravens, if these two players step up and provide enough big plays Pitt should win NE-OAK I really can't see the Pats moving the ball effectivly on offense and Raiders will throw the book at Brady in attempt to confuse him. Troy Brown will be overmatched as he will face the best CB in the game... Defensivly, Oak has too many weapons and Pats won't be able to stop them all, though Billichik will come up with a good defensive game plan.

forgot to say...

In 2 games ST play will be huge, Philly-Bears and Pitt-Ravnes and I agree, Kris Brown could kick away a Pitt win

hold on, hold on, there won't be any shootout

the packers will go home, but not with a shootout. it will be a relatively close game. i don't know how close, but it won't end after one half. i sign that chicago - philadelphia - the bears like it like that. people keep underrating them, and that's how they win games. philadelphia - their win over the shmockaneers was nice, but they still need to prove they are for real. shachar, you're gonna like it - i say bears pittsburgh - ravens - like i said before. only two teams could prevent the steelers from going to the dance. an ugly green one is out, an ugly purple one will do it - i say baltimore and last: oh, pats, oh honey, that's fine, let people talk about you like that behind your back. as long as nobody gets to screw you, i keep enjoying your love, and i'm the only one dreaming of you. that's true. gannon, rice and brown bring a truckload of experience, you can't fill a mini-minor with yours, but don't worry - you will arrange david one more foreplay in the old farm of foxboro (gee, i never believed i could be so kinki). and if you don't - we will simply say thanx (but we won't dump you, i promise)..1 rechavia - quick notice. the raiders will not play the same game they gave vs. jets. not because they can't, but because in the snow and the wind that will blow on saturday night, they will have to run the ball a lot more. will be a tight game

ההימורים שלי

טוב, כמעט ושוב יצא לי אותו דבר כמו דני, אבל אז הוא "הרס" הכל במשחק של ניו אינגלנד. סך הכל אני הולך עם הביתיות עד הסוף הפעם: ראמס-פאקרס: יהיה משחק לא רע, יותר צמוד מהצפוי, אבל בסוף סנט לואיס תברח עם איזה מהלך גדול, כי הם פשוט טובים יותר. שיקגו-פילי: שיקגו לוקחת. מילר יעבוד קשה, אבל הוא יעשה עבודה טובה. מקנאב יעבוד עוד יותר קשה, ויתקשה למצוא אופציות מסירה. מסכים עם דני לגבי ת'ראש ופינקסטון, הם באמת לא משהו. ההגנה של שיקגו תנצח לה את המשחק. פיטסבורג-בולטימור: כולכם גנבתם לי את ה"הברקה המקורית" שקובעת שקריס בראון עוד יכריע את המשחק. יש לי הרגשה שהפעם הוא לא יפשל. גם אם הוא יבעט עקום, תצא בת-קול מהשמיים שתשכנע את הכדורים להתיישר, כי זה פשוט לא ייתכן שההוא שם במרומים יעניש אותנו פעמיים רצוף עם הרייבנס בסופרבול. זה פשוט לא אנושי. זה גם בניגוד לאמנת ז'נבה עד כמה שידוע לי (אתם מתארים לעצמכם סופרבול עם בולטימור? הכותרת של המשחק תהיה "Elvis is in the house", וכותרת המשנה בוודאי תהיה "The fans have left the house, because Elvis is in the house"...). סטילרס לוקחים, ולא בטוח שיהיה כל כך צמוד. האוטובוס יהיה בסדר גמור, וטרי אלן וברוקינגס (בעיקר אלן) לא יחגגו כמו נגד מיאמי. ממש לא. הם יאכלו הרבה קש. ניו אינגלנד-אוקלנד: דייב, אני הולך על החבר'ה שלך. יש לי הרגשה טובה לגביהם. טרוי בראון יאכל הרבה חצץ במשחק הזה, אבל יש לי הרגשה שאנטואן סמית יחגוג, ושבריידי יוכיח שיש לו ביצים מפלדה גם בפליי אוף , כמו וורנר ב-99'. ה"בריידי באנץ'" לוקחים. נראה איך יילך הפעם. לא סתם הלכתי על הביתיות. בפליי אוף זה משמעותי כשיש משחק אחד בךבד. חוץ מזה, גרין ביי ואוקלנד יתקשו יחסית להתרגל לתנאים, בעיקר גרין ביי, וזה יקטין את סיכוייהן.

thanx nadav, great, but don't touch my wife

Hey, hey, she ain't that good looking...1

But at least she doesn't look like the Ravens. BTW, there is only one thing I can say for their defence - Their defence!

lol... the ravens may not be pretty, maybe that's why she is the iron maiden - no one comes in it

רבותי, אני בלחץ מהרייבנס

אני מצטער אם אניחוזר על דברים שנאמרו כבר, אבל מגרד לי לומר אותם בכל זאת. רחביה קצת הלחיץ אותי עם פילדלפיה שלו, אבל אני מאמין ששיקאגו - עם אורלקר - יכולים לעצור את המימד החשוב ביותר בהתקפה של האיגלס, הסקרמבלינג של מקנאב. הסקנדרי של פילי באמת היה מרשים, אבל א. תומס הוא לא ווריק דן ועם כל הכבוד לאיגלס, הברס מעולם לא חיפשו לשלוט במשחק דרך האוויר. אם הם יזהרו מאיבודי כדור, הם יעשו את זה. הפקרס סיימו את חלקם, נראה לי. בשוט-אאוט שיתפתח בס לואיס אין להם הרבה מה למכור חוץ מכמה מבצעים יפים משלהם. הגנת הריצה שלהם הייתה מרשימה אתמול, אמנם, אבל מארשל פולק הוא נשק מגוון הרבה יותר מהארסט וורנר QB ברמה מעל לגרסיה. הראמס בבית, הפאקרס גרועים על סינטתי. הראמס מול הברס. בקונפרנס השני קשה לחזות מה יתפתח בפוקסבורו, אבל השיבה לחיים של התקפת הריידרס בהחלט מבשרת טובות לפלייאוף הזה. עם זאת, קר בניו אינגלנד והפטריוטס לא יזרקו עונה שלמה בערב אחד. רייס - כמו ג'ורדן, חזר מפרישה (אם לא סופרים את השנתיים שהיה בהקפאה בניינרס) והוכיח שהוא קורץ מהחומר ממנו בונים לוחות בהיכל התהילה. זה היה פשוט מדהים. ואגב רייס, האינטרספשן שנפל באשמתו של אוואנס חמש דקות לסוף לא היה קורה לרייס, שחקן מנוסה יותר. אוואנס חיכה לכדור, במקום ללכת אליו ונתן לדאבל קאוורג' לסגור עליו. עניין של ניסיון וקצת שכל. הרייבנס מדאיגים אותי מאוד ואם נתחשב במספרים מאתמול - כי ת המשחק לא ראיתי - אז נראה שהם חזרו לפורמולה הישנה והטובה: שיתוק משחק הריצה וספיישל טים אפקטיבי. מי ששם את הכסף שלו על הדולפינס בפלייאוף הוא נאיבי, אבל גם הסטילרס עם שובו של בטיס החלוד להרכב נמצאים בבעיה. ריי לואיס ישתק את הרול אאוטס של קורדל וסירגוסה ייאלץ אותו לקבל החלטות מהירות תחת לחץ, לא דבר שסטיוארט מצטיין בו באופן מסורתי. אבל הסטילרס משחקים בפיטסבורג וההגנה שלהם לא נופלת מאף אחת בליגה - יהיה מכוער, אבל הסטילרס והפטס ישמרו על הדירוג. ככה זה נראה בינתיים, קרוב לוודאי שבשבוע הבא הכל יתפורר בעפר, כמו תוכנית המשחק של דאנג'י בערך. שי

גם אני

מישהו חייב להעיף כבר את קבוצת האנטי-פוטבול הזו, ואין יותר מתאימה מפיטסבורג לעשות את זה. ההגנה של פיטסבורג קצת יותר טובה, ההתקפה שלהם בהחלט יותר טובה והם צריכים לנצח. סליחה - הם חייבים לנצח. אכן, אם ההתקפה של הריידרס תשחק כמו נגד הג'טס, הריידרס ינצחו. הניחוש שלי הוא שבפוקסבורו הם ישחקו אחרת. ניו-אינגלנד מנצחת. שיקאגו מגיעה לפלייאוף אחרי שנים במידבר. ראיתי את הקבוצה הזו השנה ומה שהכי הרשים אותי זה ההתלהבות והטירוף שלהם, ביחוד בהגנה. אז נכון שאין להם ניסיון, אבל ההתלהבות שלהם תספיק לפחות לניצחון אחד. שיקאגו. אחרון חביב - גרין-ביי נגד הראמס. אוף זה קשה. ההגיון אומר שגרין-ביי יתנו פייט אבל הראמס ינצחו. אבל אני אלך כאן על הפתעה - גרין-ביי תנצח. זה יכול לקרות אם ההגנה של גרין-ביי תצליח להפעיל מכבש על הקו הקדמי של סנט-לואיס, תגיע לוורנר ותגרום לו לעשות שטויות. ניו-אורלינס עשו את זה, טמפה עשתה את זה הג'יאנטס עשו את זה (והפסידו רק בגלל ההתקפה הפתטית שלהם) וגרין-ביי יכולה לעשות את זה. זה בטח יגמר 45-10 לראמס וכולכם תצחקו עלי, אבל לא, אני לא חוזר בי. גרין-ביי.
מנהל הפורום
10,000+

ההימורים שלך = ההימורים שלי

העיקר השרייבנס והראמס והפאקינג ריידרס יעופו ופטריוטס אם אפשר להכאיב לנבלות אז אני מאוד יודה לכם

הימורים שלי

פטריוטס-אוקלנד - מצטער דיוויד, אבל אני חושב שברגע האמת הפטריוטס יקרסו. אני מודה, לא ראיתי יותר מדי משחקים של הפטס השנה אבל הקבוצה די חסרת ניסיון, לעומת אוקלנד עם גאנון-רייס-בראון, ואני מאמין שאוקלנד תצא מפוקסבורו עם ניצחון. פיטסבורג-בולטימור - ושוב אני הולך על האנדרדוג. כן כן, אני יודע שפיטסבורג היו הקבוצה הטובה השנה ב-AFC, אבל מול בולטימור בפלייאוף זה לא יספיק, ככה אני חושב. אני מאמין שבולטימור ינטרלו את ג'רום בטיס, שגם ככה היה פצוע תקופה לא קצרה, ויחטפו לפחות 2 כדורים לקורדל סטיוארט. לכן ההימור שלי הוא על בולטימור. שיקאגו-פילדלפייה- לפילדלפייה יש התקפה ממש איומה, על אחת כמה וכמה בשביל קבוצת פלייאוף, ואני לא רואה אותם יוצאים עם ניצחון מה-soldier field. לפי דעתי אנתוני תומאס יצליח לתפקד מול ההגנה של פילי, וזה יסדר לשיקאגו ניצחון. סנט לואיס- גרין ביי- הראש אומר ראמס, הלב אומר גרין ביי, ואני לא מתווכח עם הלב שלי, ובטח ובטח לא מהמר נגד הקבוצה שלי ונגד ברט פארב בפלייאוף. גרין ביי.

נו, טוב, הגיע תורי לתחזיות כושלות...

פאטס - אוקלנד. הנסיון והכשרון נמצאים אצל אוקלנד. אבל לפאטס יש הגנה טובה בהרבה, והתקפה סבירה. וזה יספיק. הפטריוטים לוקחים. פיטסבורג - בולטימור. הגנה בלי התקפה נגד הגנה עם התקפה. בחרתי בסטילרס לקחת אליפות, כך שלהמר נגדם בשלב הזה יהיה קצת מטופש. פיטסבורג לוקחים. שיקאגו - פילי. לטעמי, אולי המשחק הקשה ביותר לתחזית. קשה להמר על קבוצה שהמנוע שלה הוא רוקי, אבל אני אעשה את השטות הזאת. ההגנה של שיקגו תחנוק את האיגלס, ושיקגו תתקדם לסיבוב הבא, שם תובס על ידי... ראמס - גרין ביי. אם המשחק בווילד קארד היה בסן פרנסיסקו, היא הייתה במשחק הזה. בסנט לואיס, הראמס מנצחים, פשוט כי ההגנה של גרין ביי לא תצליח לעצור אותם, וההתקפה לא תצליח להשתוות לתוצרת של מרשל והחברים.

so, mr. weiner, a minute after i go with your team i see this, eh

well, analysis is good, i don't think we can compete with the experience of the raiders, but gannon so far hasn't proved he is good at d-day, so i can be somewhat optimistic. besides, a snow storm might start during the game, and weather is a big hope for me, since at one on one indeed, we don't have much to sell. they ARE better
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר