שיקאגו, כמדומני

עדיין לא נשרקה השריקה הראשונה לעונה האמיתית וכבר התחילו לי הפרפרים בבטן. האמת היא שסט לואיס נראית באמת כמו הדבר האמיתי, אבל במסורת החביבה על הליגה המטורפת הזאת, סוס שחור אחד תמיד מפתיע את כולם ומגיע לסופרבול. אטלנטה, הטיטאנס, אפילו הג'איינטס והרייבנס של שנה שעברה לא היו הפייבוריטיות. נדמה לי שהשנה הולכת להיות שיקאגו ברס הסוסה השחורה שתדיח את כל השמות הגדולים. הפקרס והניינרס יתישו את עצמן לדעת. הראמס יגיעו לגמר, קרוב לוודאי, אבל ההגנה של שיקאגו הוכיחה שהיא היציבה ביותר בליגה וג'ים מילר בתא הפיקוד לא עושה טעויות. הראמס מתקשים מול קבוצות ששולטות בכדור וליבי אינו מבשר לי טובות בתחום הזה. הברס נראים לי אלופת NFC בהתהוות - שיקאגו ואמריקה זקוקות לכך. ב AFC הכל נראה פתוח למדי והריידרס שמגיעים צולעים לפלייאוף, כנראה לא יצליחו לדלג מעבר למשוכה אחת, אם בכלל. הדולפינס לא מסוגלים לנצח כשזה קובע ואם נשארנו אם ברית המחדל פיטסבורג או ניו אינגלנד - למרות סיפור הסינדרלה הסימפטי של טום בריידי, יש לי תחושה שביל קאהוור יזכה להתארח בריקוד הגדול בפעם השנייה בקריירה שלו. סופרבול הגנתי? אפשרות הגיונית. הברס אלופים, כמעט כנגד כל התחזיות? אף אחד לא יפול מהכסאות. דיויד רוזנטל, אני קורא ומפנים. שי אקפוץ לביקורים במהלך הפלייאוף ובהמשך עונת הכדורסל.
הנושא נעול

היייי, ברוך הבא לפורום שלנו

את הניחושים שלנו אתה יכול למצוא שני דפים אחורה... ואם אתה שואל אותי - אני בעד "גמר הסינדרלות" - שיקאגו נגד ניו-אינגלנד. זה בהחלט יהיה סיום הולם לעוד עונה מטורפת
מנהל הפורום
10,000+

indeed you are, Shy. more than welcome. austaldo, you know i buy your wish with two hands

אכן, ברוך הבא שי (סוף סוף)

אני קורא את הטורים שלך הרבה זמן (ולא רק בספורט) וטוב שכותב מוכשר ואינטיליגנטי כמוך מצטרף לפורום שלנו. לא שהחבר'ה האחרים לא אינטיליגנטיים (חוץ מדייב, אבל אנחנו לא צוחקים עליו - מה לעשות שהוא נולד כזה וזו לא אשמתו...), אבל תמיד טוב שבא עוד אחד. אבל, אני לא מסכים עם מה שככתבת בהודעתך הראשונה. לדעתי, למרות הכל הראמס יגיעו לסופרבול, וההפתעה תבוא דווקא מה-AFC (אולי ניו אינגלנד). ושוב, אני חוזר ומהמר שרק לטאמפה יש סיכוי להעיף את סנט לואיס, כי יש להם מצ'-אפ טוב מאד איתם, וזה הוכח שוב ושוב בשבועיים האחרונים.

nadav, just be careful your football team won't finish tomorrow like your israeli football team

שיקאגו, כמדומני

עדיין לא נשרקה השריקה הראשונה לעונה האמיתית וכבר התחילו לי הפרפרים בבטן. האמת היא שסט לואיס נראית באמת כמו הדבר האמיתי, אבל במסורת החביבה על הליגה המטורפת הזאת, סוס שחור אחד תמיד מפתיע את כולם ומגיע לסופרבול. אטלנטה, הטיטאנס, אפילו הג'איינטס והרייבנס של שנה שעברה לא היו הפייבוריטיות. נדמה לי שהשנה הולכת להיות שיקאגו ברס הסוסה השחורה שתדיח את כל השמות הגדולים. הפקרס והניינרס יתישו את עצמן לדעת. הראמס יגיעו לגמר, קרוב לוודאי, אבל ההגנה של שיקאגו הוכיחה שהיא היציבה ביותר בליגה וג'ים מילר בתא הפיקוד לא עושה טעויות. הראמס מתקשים מול קבוצות ששולטות בכדור וליבי אינו מבשר לי טובות בתחום הזה. הברס נראים לי אלופת NFC בהתהוות - שיקאגו ואמריקה זקוקות לכך. ב AFC הכל נראה פתוח למדי והריידרס שמגיעים צולעים לפלייאוף, כנראה לא יצליחו לדלג מעבר למשוכה אחת, אם בכלל. הדולפינס לא מסוגלים לנצח כשזה קובע ואם נשארנו אם ברית המחדל פיטסבורג או ניו אינגלנד - למרות סיפור הסינדרלה הסימפטי של טום בריידי, יש לי תחושה שביל קאהוור יזכה להתארח בריקוד הגדול בפעם השנייה בקריירה שלו. סופרבול הגנתי? אפשרות הגיונית. הברס אלופים, כמעט כנגד כל התחזיות? אף אחד לא יפול מהכסאות. דיויד רוזנטל, אני קורא ומפנים. שי אקפוץ לביקורים במהלך הפלייאוף ובהמשך עונת הכדורסל.

סוס שחור?

אכן שיקגו היא סוס שחור אבל למרות העונה הנהדרת של אנתוני טומאס, בפלייאוף צריכים ניסיון ואין לו את זה לעומת זאת, שחקנים כמו קורט וורנר, מרשל פולק, ברט פארב, וכמובן ג'רי רייס הבלתי נלאה הם האנשים שצריכים ויכולים לנצח משחקים בפלייאוף בעזרת ניסיונם הרב. היחידה עם השילוב הנכון בין רוקיס וותיקים שיכולה להוות איום בתור סוס שחור היא סן-פרנסיסקו, אבל לא נראה לי שזה יקרה. הם פשוט תמימים מדי ומול קבוצות עם מנטליות של קילרים כמו טמפה-ביי וגרין-ביי אין להם הרבה סיכוי

אני קורא את הטורים שלך הרבה זמן (ולא רק בספורט) וטוב שכותב מוכשר ואינטיליגנטי כמוך מצטרף לפורום שלנו. לא שהחבר'ה האחרים לא אינטיליגנטיים (חוץ מדייב, אבל אנחנו לא צוחקים עליו - מה לעשות שהוא נולד כזה וזו לא אשמתו...), אבל תמיד טוב שבא עוד אחד. אבל, אני לא מסכים עם מה שככתבת בהודעתך הראשונה. לדעתי, למרות הכל הראמס יגיעו לסופרבול, וההפתעה תבוא דווקא מה-AFC (אולי ניו אינגלנד). ושוב, אני חוזר ומהמר שרק לטאמפה יש סיכוי להעיף את סנט לואיס, כי יש להם מצ'-אפ טוב מאד איתם, וזה הוכח שוב ושוב בשבועיים האחרונים.

תיקונצ'יק קטן

במקום ה"שבועיים האחרונים" צריך להיות כתוב, כמובן, "השנתיים האחרונות". עמכם הסליחה. אילליקה.

שיקאגו, כמדומני

let me go on record and say the following

IF TB wins tonight and GB gets Da Bears, Da Bears will not get pass them, as GB matches up extremly well. IF Philly wins, then GB gets Lams and will go down and Bears beat Phily, we'll get Bears vs Lams in championship game, now I know it is way too early but Bears will go down hard as they DO NOT have enough weapons to keep up with the Lams and their secondary is overrated, it's their front 7 that does a great job but Lams will kill them... In the SB if Lams get Pitt, then they will destroy them much like they will destroy the bear, whan and if. the only way I can see Pitt preventing a blow out is due to the reason Warner, to the best I remember never faced a 3-4 base defense and that is a whole new look, still Lams will be to damn fast for them There I said it, got it off my chest...now let's see if I was right...

Nadav while I agree with you

let me add this, if Philly gets to the nfc championship game and faces the Lams they too will give them problems, but I don't think they have enough talent on offense to take advantage of that

שיקאגו, כמדומני

ברוך הבא, שי! אורח רצוי אתה בצל קורתנו

לא נראה לי שיקאגו...צריכים קצת שפשוף. קשה לצפות מקבוצה חסרת כל ניסיון בפלייאוף, שהרץ הפותח שלה ואחד התופסים הפותחים שלה הם רוקים, לגבור על קבוצות מגובשות בהרבה. בנוסף, ההגנה של פילי טובה משלהם. אורלאקר מפלצת, אבל הסקנדרי של הברס בינוני, ואילו זה של פילי...ראית מה הם עשו כרגע. נראה לי שהנשרים ילמדו את הדובים דבר או שניים. אני עדיין עומד מאחורי התחזית שלי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר