LOLOLOLOL בליצ׳יט כועס

חחחחחחחח ביל בליצ׳יט AKA הדושבג הכי גדול בהיסטוריה של האנושות , הרמאי שמאז שנתפס מרמה לא זכה בסופרבול למרות שיש לו טופ 3 QB בדיוויז׳ן הכי מביך בליגה , הסמרטוט שמלמד ומאמן את השחקנים שלו לרמות בכל מהלך, להכשיל, לתפוס ולנצל כל פירצה אפשרית , מגיע למסיבת עיתונאים יום אחרי שהקבוצה שלו הסריחה את המגרש, שה-QB שלו פיספס רסיברים פנויים כל המשחק ומחליט להאשים את ווס וולקר במהלך מלוכלך שנועד לפצוע את אקיב טאליב , כשרק 2 מהלכים לפני , אדלמן עשה את אותו דבר בדיוק לDRC ואילץ אותו לצאת לקבל טיפול. 
 
דורש מהליגה ״לטפל בנושא״.
 
LOL אני מת פה. איזה SORE LOSER פאתט.
 
אלה למשל הערות הרבה יותר מגעילות ואומללות מההצגה של שרמן אתמול אבל אף אחד לא יפצה פה נגד הניגוב תחת אנושי הזה.
הנושא נעול

זה לא האיש שנתן לרודני הריסון ולורנס טיילור רשיון להרוג?

איזה רודני האריסון עכשיו , ג׳וליאן אדלמן עשה אותו דבר כמה דקות קודם

 

מעניין אם האפסון הזה עדיין היה חושב שזה אחד המהלכים המלוכלכים שהוא ראה בקריירה אם היה מדובר באנדרה קולדוול ולא ווס וולקר?

 

מסכן הוא באובססיות , אריאל צריך לשלוח אותו לפסיכולוג שטיפל בו אחרי מאורעות איליי

 

אגב מה היה עם דני פצוע הוא שיחק אתמול? הלכתי לבדוק בבוקס סקור אבל לא מצאתי כלום , מישהו יודע מה קורה איתו? 

מת על הפורום הזה... לא יעזור אם ישנו או יחליפו. אם הפאטס היו מנצחים הייתה פה חגיגה של כל רוכבי ההצלחות עם ים הודעות על בריידי האליל ומנינג והקוף.

 

בוא תחכה עם הקוף: אולי סיאטל יהיו בתפקיד הסיינטס ה-SB? להפסיד 2/3 מההופעות ב-SB לא הופך אותו ללוזר? והרי כל SB הוא מגיע כפייבוריט. emo_102.png

הם לא פייבוריטים. גם לא בוגאס. 

לא מבין את כל ההתעסקות הזאת אם דנבר מפסידים אז מאנינג לוזר. מה הקשר? זה לא טניס.

איך אתה מסביר את זה שמאז הסופרבול האחרון שבריידי לקח הוא רק משחק טוב יותר משנה לשנה ובכל זאת מפסיד שנה אחרי שנה בפלייאופס לקבוצות פחות טובות (תוציא את השנה)? 

בריידי והמאמן הרמאי שלו מזייפים בפלייאוף כבר מ-2006 אבל אף אחד לא מדבר על זה בגלל הגניבות של תחילת העשור

 

זה לא מפתיע כי התרגלנו לצביעות של הפרונטראנרס והתקשורת , יושבים ומברברים כל היום וכל הלילה ש״אין לו רסיברים״ בלי להפנות אצבע חלילה לבן אדם שבגללו אין לו רסיברים או לזה שהוא מפספס אותם כשהם חופשיים, מברברים על פציעות כאילו לא כל קבוצה בליגה סובלת מזה כולל דנבר שעלתה עם אותה כמות פציעות לשחקני מפתח או בולטימור לפני שנה וגרין ביי בעונת הסופרבול

 

אבל IT IS WHAT IT IS

 

אם מאנינג היה נותן תצוגה כמו בריידי ביום ראשון כל המקהלה הייתה שוחטת אותו שהוא שוב קורס במשחק חשוב. פתאום אחרי ההפסד כל אוהדי הפטס מדברים על כמה הקבוצה חלשה וזה הישג לאן שהיא הגיעה, אחרי שכל העונה מספרים לנו כמה בריידי ואחרים מופלאים ומוציאים מים מהסלע. רוב הפרשנים הימרו על הפטס לנצח את המשחק והם הפסידו בכל אספקט שלו. העיקר שנה הבאה נשמע שוב במשחק חשוב עד כמה אסור להמר נגד בריידי וביליצ'ק. והעניין עם החוסר רסיברים הוא מגוחך לחלוטין. ק"ב טוב יהפוך רסיברים בינוניים לטובים גם הוא. למרות שבסך הכל למאנינג היו רסיברים טובים רוב הקריירה שנה שעברה הוא התחיל מאפס עם רסיברים שאף אחד לא הכיר ותראו לאן הגיע איתם ואיך הם התפתחו לצידו. גם לרוג'רס אין מי יודע מה רסיברים והוא מוציא מהם מים מהסלע.

אני לא יודע אם גיל כתב כאוהד דנבר / פייטון או דעתו האוביקטיבית אבל יש כמה טעויות:

1. רוב הפרשנים באתרים השונים חזו ניצחון של דנבר. הפאטס היו אנדרדוג ב-5.5 נקודות בערב המשחק. בגלל זה אני הימרתי עליהם כי חשבתי שההפרש יהיה רק שער שדה.

2. כבר שנתיים כולם מדברים על דעיכה בכושרו של בריידי. לא שוחטים אותו על זה כי: IT IS WHAT IT IS

עדיין ההסטוריה של מאנינג בפלייאוף היא לא בהתאם למה שמצופה מאחד מגדולי ה-QB. של בריידי בפלייאוף ההסטוריה קצת יותר טובה כעת - לאור התבוסות האחרונות. בריידי עדיין ניזון מהתקופה שבה הוא היה בלתי מנוצח במשחקי פלייאוף - לדעתי זה אכן הישג מדהים.

3. מאנינג הגיע לדנבר בין השאר כי אלווי התחייב לתת לו את כל החלקים המשלימים לאפשר לו להשיג עוד טבעת. אלווי עמד במילתו - ויותר מזה. לבריידי אף אחד לא נתן התחייבות כזו אלא להיפך - כל רסיבר ושחקן שהיתה לו כימיה עם בריידי נשלח בגלל מחלוקת על גרושים. בריידי משפר רסיברים לצידו אבל הוא בשלב כזה בקריירה שצריך עזרה מהם ובעיקר מחוייבות של הפאטס להשקיע הרבה ועכשיו כי חלון ההזדמנויות שלו הולך ונסגר.

איזה כל שחקן שהיה לו כימיה עם בריידי נשלח? היחיד זה וולקר ועם כל הכבוד, אדלמן די מילא את החלל הזה העונה מבחינת מספרים, לפחות כשבריידי מסר לו כדורים מדוייקים שלא ריחפו 5 מטר מעל הראש שלו

 

 

אם כבר אז מה שחסר לפאטס זה ה-X רסיבר שמנצח מאבקים OUTSIDE THE NUMBERS אבל זו בעיה שבליצ'יט הגאון מוילנה לא מצליח לתת לה מענה מאז הטרייד על ראנדי מוס, לא דרך הדראפט ולא דרך הפרי אייג'נסי, באסט אחרי באסט אחרי באסט אחרי באסט

 

אבל שוב, לדבר על רסיברים זה להוציא את בריידי נקי מהמשחק ביום ראשון והוא האחרון שצריך לצאת נקי ממנו, פשוט סירחון מוחלט לאורך 3 וחצי רבעים עם רסיברים פנויים שצופים בכדורים מרחפים מעל הראש שלהם

עמית, זה לא נכון שרוב הפרשנים חזו ניצחון לדנבר. אני קראתי את רוב הפרשנויות וראיתי בESPN, הרוב חזו ניצחון לפטס. זה נכון שדנבר היו פייבוריטים בווגאס והקהל חכם יותר כנראה מהפרשנים.

אני לא רואה כמעט אף אחד שמדבר על דעיכה ביכולת של בריידי. כולם מתרצים את זה במחסור ברסיברים, בפציעות ומה לא. הוא יוצא כמעט נקי, בטח ובטח ביחס למאנינג.

בנוגע לפלייאוף, זה נכון שהקבוצות של מאנינג הצליחו פחות מאלו של בריידי אבל זה לא תמיד באשמת מאנינג. למעשה, אם תסתכל על הסטטיסטיקות האישיות שלהם בפלייאוף תראה שהן די דומות. בריידי היה פקטור קטן למדי באליפויות של הפטס ודווקא כשהוא סטטיסטית נעשה מפלצת הם פחות הצליחו. לא היית מצפה ממנו לקצת יותר? שוב, רק בגלל שהוא זכה בשלוש אליפויות ב4 השנים הראשונות שלו לא אמור לתת לו חסינות לעשור שבא אחרי זה. גם כמעט לא מזכירים את נושא הספייגייט שקשור קשר אדוק לאליפויות שלו.

זה נכון שאלוויי עושה עבודה מצוינת בבניית קבוצה, ועדיין, לבוא לקבוצה חדשה לגמרי עם רסיברים שמעולם לא עבדת איתם ואחרי ניתוחים שחלק גדול מהאנשים, כולל פה חשב שיגמרו את הקריירה שלו. אחרי כל זה לעשות עונה כמו שהוא עשה השנה זה הישג פשוט מדהים.

חוץ מאלדמן, איזה רסיבר הוא שיפר השנה? מה עם דובסון, בחירת סיבוב שני? מה עם אמנדולה שעשה אפס תפיסות במשחק הכי חשוב של העונה והוא רסיבר טוב? מה שמדהים אצל מאנינג זה שכל רסיבר וטייט אנד מקבל משהו והאיזון ביניהם פשוט יוצא דופן ותמיד היה ככה.

לדעתי הפטס כבר לא יזכו בכלום עם בריידי ולמעשה הבעייה היא גם ביליצ'ק שבכל משחק חשוב המאמן היריב עושה לו בית ספר. כולם כאן נהנים לקטול את פוקס אבל בשני משחקי הפלייאוף הוא הכין תוכנית משחק מעולה שניצחה להם את המשחק. לדנבר אגב יש מתאם התקפה מעולה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר