אני רק שאלה

לגארט בלאונט, זה LRHR?

הנושא נעול

הפאטס מצאו ראנינג בק שמשחק טוב?

גאונים אני אומר לך, ראנינג בק זה התפקיד הכי קשה למצוא , יש כל כך מעט והם תמיד נלקחים בטופ 10

מה היו עושים יוסטון אם לא היו בוחרים את אריאן פוסטר ראשון בדראפט?

והסקינס , מזל גדול שלקחו את אלפרד מוריס בטופ 5

מה עם צ'נדלר ג'ונס, מתי הוא כבר יהיה באסט, יש לך תחזית?

קצת אחרי שאדריאן פיטרסון יוכתר בתור באסט פצוע שלא יראה מגרש

לא הייתי מסיק הרבה לפי המשחק נגד אינדי. יש להם את אחת ההגנות נגד ריצה הגרועות בליגה.

קצת אחרי שאדריאן פיטרסון יוכתר בתור באסט פצוע שלא יראה מגרש

יש את חוק ברקוביץ שאומר שכל מה שאמרתי בטל ומבוטל עשר שניות אחרי שאמרתי אותו והגיע הזמן שנוסיף את חוק צפריר, שכל מה שמישהו אחר אמר אנחנו נעוות עד אין קץ שכולם ישכחו שאני טועה לא פחות מכולם

לא הייתי מסיק הרבה לפי המשחק נגד אינדי. יש להם את אחת ההגנות נגד ריצה הגרועות בליגה.

והמאתיים יארד נגד בפאלו?

וודאי שאני טועה לא פחות מכולם, מעולם לא טענתי אחרת

אתה יכול לשמור את הג'ונס הזה אצלך,לא רציתי אותו אז ואני לא רוצה אותו היום(ואני חושב אותו דבר לגבי קופלס)

ג'ונס הוא DE ב 4-3 שניו אינגלנד משחקים, הוא לא יכול ולא מסוגל לשחק DE ב 3-4 שהג'טס משחקים

אותו דבר קופלס שהוא באסט מארץ הבאסטים, לא בגלל שהוא שחקן לא טוב(הוא היה נותן לפאטס אותו דבר שג'ונס נותן) אלא בגלל שהוא DE בהגנת 4-3 ורקס המפגר חשב שהוא יכול לעשות ממנו OLB מה שנכשל כשלון חרוץ השנה ואם ג'ונס היה בג'טס הוא היה אותו באסט מארץ הבאסטים

ולסיכום כרגע יש לג'טס בצד אחד DE מוחמד ווילקרסון, בצד שני DE שלדון ריצ'רדסון

שניהם שחקנים יותר טובים מג'ונס,שניהם שחקנים שיהיו אולפרו(מוחמד עשה את זה השנה) כבוד ויכולת שג'ונס לעולם לא יגיע אליו

מעבר לזה אפילו המאמן הרמאי שלך היה מעדיף אחד מהשניים האלה על ג'ונס בכל רגע,כל שעה,כל משחק וכל עונה

והמאתיים יארד נגד בפאלו?

אתה מתכוון במשחק האחרון של הליגה שבאפלו כבר היו בים?

האמת שעם באפלו זה לא משנה,הם בים כבר בשבוע 4

אני אתן לך עצה ,במקום לטפוח לעצמך על השכם על איזה ראנינג בק שיחתום בג'קסונוויל שנה הבאה ויהיה ב IR בשבוע 5 תנסה למצוא איזה משהו באמת משמעותי שצוות האימון של הפאטס עשה, כמו למשל לקחת שני רוקיס מסיבוב 700 ולשים אותם DT באמצע ולראות אותם מחזיקים מעמד בכבוד

לבאפלו יש הגנה נגד ריצה עוד יותר גרועה, 28. עכשיו, זה לא שבלאונט כזה גרוע. הוא יכול להיות טוב אבל לא סביר שיהיה כזה טוב נגד דנבר. הם נתנו לסן דייגו 65 על הקרקע אחרי שסן דייגו רצה 200 יארד שבוע קודם.

והמאתיים יארד נגד בפאלו?

אתה מתכוון במשחק האחרון של הליגה שבאפלו כבר היו בים?

האמת שעם באפלו זה לא משנה,הם בים כבר בשבוע 4

אני אתן לך עצה ,במקום לטפוח לעצמך על השכם על איזה ראנינג בק שיחתום בג'קסונוויל שנה הבאה ויהיה ב IR בשבוע 5 תנסה למצוא איזה משהו באמת משמעותי שצוות האימון של הפאטס עשה, כמו למשל לקחת שני רוקיס מסיבוב 700 ולשים אותם DT באמצע ולראות אותם מחזיקים מעמד בכבוד

אני אומר את זה כל השנה שהוא עושה עבודה עצומה. ומסתבר גם שמדי פעם הוא מצליח לבחור בדראפט. ג'ייסון קולינס עשה עבודה נהדרת יום שבת, החבר'ה שלו מראטגרס פתאום נראים קורנרים לא רעים.

רק מה יהיה עם הגרגורי הזה??

ג'ייסון קולינס עושה עבודות (יד) נהדרות כל השבוע, לא רק בשבת

אריאל יא מסטול, גם בבלוג שלך כתבת את אותה טעות. בוא נעשה לך סדר:

לליינבקר הרוקי של הפאטס קוראים ג'יימי קולינס. ג'ייסון קולינס זה שחקן NBA שיצא מהארון לא מזמן ופיל קולינס זה אבא של לילי קולינס 

מנהל הפורום
10,000+

הקולינס הכי גרוע זה דאג קולינס

קרי קולינס הכי גרוע. ביי פאר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר