השופטים הורגים את הקולטס כל המשחק

ליגה בדיחה

הנושא נעול

מצד שני פגאנו ופפ האמילטון אלה 2 סמרטוטים שאסור שיגיעו לשום מקום אז אני מניח שזה מתקזז

מקווה שמחר נקבל שיפוט דומה אצלנו

ליגה בדיחה

אין לי מושג על מה אתה מדבר. אם כבר אז היו אחלה ההולדינג שלא שרקו להתקפת הקולטס.

לאוהדי פאטס בדרך כלל אין מושג על מה מדברים, טוב שאין לך, בשביל זה אני פה

יתרון 6 ברדזון, 3rd down, בריידי משחרר מהיד מסירה מזעזעת שהיא אנקצ'אבל, אינקומפליט, ואז אדלמן עושה הצגה ומפיל את עצמו, PI (היחיד שנשרק במשחק אגב, כלומר נתנו לסקנדריז לשחק וטוב שכך בפלייאוף)----פירסט דאון----8 נק' לפאטס במקום 3

ואז תחילת רבע רביעי, פיגור 7, 3rd down, לאק מנסה לצאת מהפוקט ולרוץ, ואז אחד הליינמנים מכשיל אותו (לא פעם ראשונה שזה קורה עם הדושבגים של הפאטס, צ'ארלס ג'ונסון כמעט גמר את העונה בגלל זה, וגם אז זה לא נשרק אגב), השופטים בולעים את המשרוקית--->פאנט--->מהלך ראשון מהסקרימג' זו הריצה ל-300 יארד של בלאונט שגמרה את המשחק

לא צריך 400 שריקות כדי לזיין קבוצה, מספיק 2 כאלו בטיימינג וסיטואציה קריטית וחיסלת אותה, במיוחד כשמדובר באנדרדוג שגם ככה צריך להתעלות על עצמו

הולדינג אתה רוצה שישרקו לקולטס כשה-OL של הפאטס עושה את זה כל העונה בכל מהלך בלי יוצא מן הכלל כולל במהלכי ריצה, LOL

אבל כמו שכתבתי אין לי בעיה עם זה כי הקולטס קבוצה זוועתית עם מאמנים זוועתיים שמגיע להם להפסיד

יתרון 6 ברדזון, 3rd down, בריידי משחרר מהיד מסירה מזעזעת שהיא אנקצ'אבל, אינקומפליט, ואז אדלמן עושה הצגה ומפיל את עצמו, PI (היחיד שנשרק במשחק אגב, כלומר נתנו לסקנדריז לשחק וטוב שכך בפלייאוף)----פירסט דאון----8 נק' לפאטס במקום 3

ואז תחילת רבע רביעי, פיגור 7, 3rd down, לאק מנסה לצאת מהפוקט ולרוץ, ואז אחד הליינמנים מכשיל אותו (לא פעם ראשונה שזה קורה עם הדושבגים של הפאטס, צ'ארלס ג'ונסון כמעט גמר את העונה בגלל זה, וגם אז זה לא נשרק אגב), השופטים בולעים את המשרוקית--->פאנט--->מהלך ראשון מהסקרימג' זו הריצה ל-300 יארד של בלאונט שגמרה את המשחק

לא צריך 400 שריקות כדי לזיין קבוצה, מספיק 2 כאלו בטיימינג וסיטואציה קריטית וחיסלת אותה, במיוחד כשמדובר באנדרדוג שגם ככה צריך להתעלות על עצמו

הולדינג אתה רוצה שישרקו לקולטס כשה-OL של הפאטס עושה את זה כל העונה בכל מהלך בלי יוצא מן הכלל כולל במהלכי ריצה, LOL

אבל כמו שכתבתי אין לי בעיה עם זה כי הקולטס קבוצה זוועתית עם מאמנים זוועתיים שמגיע להם להפסיד

*YAWN*

כן, כי -זה- מה שניצח לנו את המשחק.

לא העובדה שרצנו להם כל כך עמוק על התחת שזה גבל בפורנו.

ולא העובדה שההגנה התעלתה על עצמה ברגעים חשובים והובילה לאיבודים.

אלה היו השופטים הארורים האלה, ובכלל זה גודל שיושב לו במשרד עם כסא עור, מלטף חתול וצוחק צחוק רשע.

נשאר רק לאחל הצלחה לפייטון הערב, אף פעם לא פשוט להתעמת עם הסרסור שלך.

מלדיני אתה קשקשן עם בדיפלומה. עם כל נה שמצאת היו שתי הדוגמאות האלה אז לבריאות. ה PI היה ברור וכל הפרשנים חשבו כך גם כן. ההכשלה באמת הצדיקה דל אבל היא בטח לא הסיבה לכלום.

LOL איזה פרשנים חשבו כך? דן דירדוף הסנילי הזה שטען שהיה עדיף לפאטס להשתלט על הפאמבל ב-2 יארד שלהם במקום לקבל סייפטי?

המסירה הייתה אנקצ'בל, כשאדלמן "ניסה לעשות מהלך" הכדור כבר נחת על הקרקע

וטריפינג בדאון 3 ברבע האחרון בפיגור של פוזשן אחד זה באמת NON CALL שאפשר לעבור עליו לסדר היום

מצחיק איך תמיד אתם מתגוננים כמו נשים מוכות, אף אחד לא אמר שהמאמן וקבוצת הדושבג'ס שלכם ניצחה בגלל השופטים, אבל זה שהם חיסלו לקולטס את הסיכויים הקטנים ממילא אלה עובדות שרק מנותקים שחיים בבועה כמוכם יכולים להתכחש אליהן

קשה לנצח בפלייאוף, שחקנים כמו לאק ובריס ומאמנים כמו פייטון ואנדי ריד מפסידים

אין לי מושג איך מארק סאנצ'ז ורקס ראיין ניצחו שנתיים רצוף 4 משחקים והגיעו ל AFC צ'מפיונשיפ,ק"ב של התחת ומאמן שלא יודע מתי לקחת טיים אאוט ניצחו בחוץ את פיליפ ריברס והצ'ארג'רס,קרסון פאלמר וסינסי,מאניניג והקולטס ובריידי והפאטס

מוכיח כמה ההגנה שהוא בנה סביב ריבאס הייתה מפלצתית

אז זה גם מוכיח שריבאס אידיוט(טוב זה לא חדש) וגרידי , אם הוא היה ממשיך עם ראיין הוא היה שחקן HOF , אני בספק אם זה יקרה עכשיו

ריבאס יהיה אדם מאד עשיר אבל הסוכנים והדוד שלו דפקו לו את הקריירה, מעניין אם בעוד 15 שנה ריבאס יחשוב עד כמה ההבדל בין 16 מליון לשנה לעומת 12 מליון לשנה כל כך משנה לעומת זה שהוא לא ב HOF ואף אחד לא זוכר אותו

הקולטס הפסידו כי הגיע להם. כי על כל מהלך גדול של לאק יש לו גם אחד מחורבן (הוא מתחיל להראות כמו שילוב רע של איליי ורומו). חבל שהצ'יפס לא עלו כי היה להם סיכוי הרבה יותר טוב לנצח את הפאטס.

אופ דה רקורד - האתר של וואלה כזה מחורבן!! אני מנסה להחליף סיסמא למייל (סתם כי במכשיר אחר הוא לא מחבר אותי, אני בטוח שהסיסמא נכונה) ברגע שאני עונה על "השאלה הסודית" והתאריך, הוא אומר לי לכתוב סיסמא חדשה ואז לחזור עליה שוב. וכל פעם שאני לוחץ אישור הוא אומר שהסיסמאות לא זהות. זה פשוט נוראי כמה באגים יש לאתר המחורבן הזה.

אני רק רוצה לציין, שממה שאני יודע (לפחות לפי חוקי הקולג'ים) אין עבירה של הכשלה על הראנר. אז אולי השופטים יודעים מה שהם עושים

http://msn.foxsports.com/nfl/story/pereira-refs-still-have-some-work-to-do-after-average-performance-011114

מייק פריירה>>>>>>אריאל גרייזס

כמה שחקני IFL שדדת על זה? 

http://msn.foxsports.com/nfl/story/pereira-refs-still-have-some-work-to-do-after-average-performance-011114

מייק פריירה>>>>>>אריאל גרייזס

כמה שחקני IFL שדדת על זה? 

אני אומר עוד פעם - אלו החוקים במכללות, שעליהם החוקים אצלנו מבוססים. אולי במקצוענים זה אחרת

אתה ממשיך עם האולי?

בטוח, שופט עבר אומר את זה , מה עוד אתה צריך? בכוח להסביר שהיה שיפוט טוב והוגן?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר