קאטלר בברס עד 2020

חבל - בטח הרבה קבוצות חיכו לו בשוק ה-FA. emo_48.png

הנושא נעול

הוא לא יהיה שם 7 שנים, אם מסתכלים על איך החוזה שלו נראה כספית זה בעצם חוזה ל 3 שנים שבהם הוא יקבל 54 מליון

בכל מקרה העונה נגמרה והגיע זמן הדראפט , אני עוקב אחרי הדראפט הרבה שנים ומעולם לא ראיתי דראפט רסיברים כזה עמוק ומשובח

רסיברים כמו אודל בקהאם,אלן רובינסון וקלווין בנג'מין הולכים להיות סיבוב שני השנה ולדעתי כל אחד מהם היה טופ 10 בשנה שעברה

עקבת אחרי קולוני? שמעתי עליו הרבה אבל במשחק האחרון שלו לא ראיתי משהו שמראה בחירה ברורה של מספר אחד. מה דעתך? הוא יכול להשתלב עם וואטס ביוסטון?

אני חושב שברידג'ווטר יהיה בחירה מספר אחת כי בתכלס כל מה שיוסטון צריכים זה ק"ב

ואז קלאוני ילך לסנט לואיס ובאופן מיידי יהיה שם את ה DL הכי טוב בליגה,בהצלחה ל NFC WEST לעצור את קלאוני,רוברט קווין וכריס לונג בכל סנאפ

אני חושב שסט לואיס יעשו טרייד דאון וישדדו קבוצה נוספת שחמה על QB , ההשפרצות שרצות על מאנזיל ב-48 שעות האחרונות מטורפות לגמרי (ברמה של בחירת אוברול ראשונה ליוסטון) ואני בהחלט רואה צמד ליצנים כמו לומבארדי ומקדניאלס חושבים שהם יכולים להפוך את הפארטי בוי הזה לאיזה סטאר

יש עוד הרבה זמן עד אז והמון דברים הולכים להשתנות , תמיד התמונה מתחילה להתבהר אחרי הפרי אייג'נסי כשרואים איזה לאיזה NEEDS קבוצות נותנות שם מענה ועם איזה הן מחכות לדראפט

סביר מאוד שג'וני מנזיל ילך בסיבוב ראשון. הדינמיקה של הדיבורים עליו בינתיים תואמת למה שהיה עם טיבו. אם זה ימשך ככה יהיה מי שיקח אותו בסיבוב ראשון.

מנהל הפורום
10,000+

אם מנזיל נבחר בסיבוב ראשון כדי אולי לסגור את מחלקות הסקאוטיג בקבוצות ה-NFL ולשים אחד שיקרא ב-ESPN ואחד שיקרא בפייסבוק ושיסגרו בניהם.

בוודאי שמנזיל יבחר בסיבוב הראשון

הייתי נותן לו אולי 10 אחוז להיות ק"ב מצליח ב NFL אבל אם הוא יצליח ויתן את מה שהוא נתן בקולג' הוא יהיה הכוכב הכי גדול ב NFL

והאפשרות שזה יקרה שווה בחירת סיבוב ראשון

סמי סמי ווטקינס  , הייתי מוכן להפסיד 12 משחקים בשבילך....

אז מה היה לנו? 16 תפיסות, 227 יארדס ו 2 ט"ד

טופ 5 סמי ווטקינס

רסיבר ענק

גם הגרין בקהאם הזה של מיזורי מפלצת רצינית אבל הוא יהיה ELIGIBLE רק עוד שנה

אני חושב שאין מה להשוות בין טיבו למאנזיל. אצל טיבו זה היה ברור שאין לו שמץ של סיכוי ב-NFL. מאנזיל לפחות יודע לזרוק ולעשות כמה דברים. אני לא חושב שמאנזיל יהיה ק"ב מקצוענים טוב, אבל טיבו בכלל לא היה צריך להלקח בדראפט, זה שמיים וארץ

מישהו ראה מה ג'ורדן מתיאוס עשה היום? זה לא יאמן העומק והכשרון של הרסיברים בדראפט הזה וזה מצוין לג'טס

לפי דעתי הפאטס יצטערו בגדול על זה שהם לקחו שני רסיברים שנה שעברה ,הדובסון הזה אולי היה בחירת סיבוב שישי השנה

מת'יוס שחקן מדהים, מה שיותר חשוב יש לו את האישיות המתאימה לNFL, הוא מנהיג ומוסר עבודה מאוד גבוה בנוסף לנתונים פיזיים (כשהוא הגיע לקולג' אמרו שיש לו בעיה דווקא במשחק הריצה בתור חוסם אבל הוא שיפר את זה מאוד) - אני לא חושב שהוא יהיה הרסיבר הראשון שילך בדראפט אבל הוא ילך בסיבוב הראשון. 

אם אתה רסיבר טוב שתופס מסירות לאף אחד ב NFL לא משנה אם אתה טוב או רע בראן בלוקינג

ברור והוא טוב מאוד בזה... יש לו גם אילן יוחסין לא רע - בן דוד שני של ג'רי רייס.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר