קצת קצתי בטענת הטעות שיפוט הכריעה מי הקבוצה האחרונה שתעלה לפלייאוף. הסטילרס לפני המחזור היו צריכים צירוף נסיבות מטורלל כדי לעלות לפלייאוף. והם הגיעו למצב הזה כי הם היו השנה קבוצת פח אשפה, בלי שום משחק אחד שבו הם נראו כמו קבוצה, ושהמזל שלהם היה שהם שיחקו בבית עם קליבלנד והריייבנס הגמורים שהיו השנה (שנזכיר את הבית של סן דייגו???). רק שאיכשהו משומקום כל הקוביות הסתדרו לסטילרס פתאום והם קיבלו את כל התוצאות שסידרו להם עלייה עם ניצחון של קנזס סיטי.  

אז השופטים פשוט לקחו את מה שלא הגיע להם בשיט. אם מישהו בקבוצה אחרי עונה כזו מגעילה מרשה לעצמו להאשים את השופטים בזה שהם לא בפלייאוף, אז הוא באמת אפס אמיתי בעיני. 

חוץ מזה שבסיאטל מאד משועשעים להם היום, ובצדק. 

זו לא טענה זו עובדה. לא משנה בכלל מה היו הסיכויים ערב המחזור, כי כשראיין סאק-אפ ניגש לבעוט צירוף המיקרים שהסטילרס היו צריכים כבר קרה ולהגיד ש"הם היו צריכים צירוף מקרים מטורלל" זה לוגיקה של מחזירים בתשובה שעושים סטטיסטיקה ברוורס.

חוץ מזה - ממתי יש "מגיע" בספורט? מה זה "השופטים לקחו את מה שלא היה מגיע להם"? מי מחליט למי מגיע ולמי לא?

שלא תבין אותי לא נכון, אני לא אתווכח איתך בכלל על זה שהסטילרס צריכים לבוא בטענות רק לעצמם על העונה הזו ואישית אני הייתי בעד סן-דייגו. כל מה שאמרתי זה שהיו השנה הרבה שריקות הזויות ושאחת מהם אפילו הכריעה איזה קבוצה תעלה אחרונה לפלייאוף. עובדתית זה נכון.

מנהל הפורום
10,000+

על העובדות אנחנו מסכימים (כאילו, טו סטייט דה אובייס במקרה של ההחלטה המצחיקה הזו של השופטים), גם על זה שאין כזה דבר מגיע לא מגיע. אבל זה הפך אצל הסטאף של הסטילרס והשחקנים שלהם חזות הכול. לא עלינו לפלייאוף בגלל החלטת שיפוט, ממש שערורייה. 

עיתונות ספורט נורמלית היתה חותכת אותם לרסיסים. רק שבסטילרס לא נוגעים באמריקה. 

אם ככה אז אנחנו מסכימים על הכל. כולל על זה שמייק טומלין הוא פאתט.

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר