מה יהיה מיאמי , אולי תחזירו את דן מרינו מפרישה

לוזרים

הנושא נעול

איזה סוג של סמים לקח גרג הארדי לפני המשחק? מזה

וודי הודיע הרגע שרקס ממשיך בשנה הבאה

החלטה מצויינת

פרי אייג׳נסי ודראפט התקפי טובים (שלא קרו בג׳טס כבר 78 שנה אז זה אם גדול) ואוף סיזן נוסף לג׳ינו ואולי יש על מה לדבר

וכבוד לצפריר אגב שזיין פה את השכל כל הקיץ שהג׳וס הולכים לעונת 7-9/8-8 וצדק בניגוד לכולם, כולל אני, ממש לא צפיתי את הדבר הזה למרות שהרבה בגלל שה-AFC הוא אשפה מזוקקת

מאיגרא רמה לבירא עמיקא: מעולם לא היה חד יותר כמו ב-3 השבועות האחרונים של מיאמי. מנצחון על NE ורצף של 3 נצחונות ל-2 הפסדים לקבוצות נחותות. דכאון המחץ. emo_09.png

אני רציתי את רקס בחוץ מהסיבה הפשוטה ש-שלוש שנים רצוף הקבוצה מתמוטטת בחצי השני של העונה

אבל הוא נשאר

החלטה מצויינת

פרי אייג׳נסי ודראפט התקפי טובים (שלא קרו בג׳טס כבר 78 שנה אז זה אם גדול) ואוף סיזן נוסף לג׳ינו ואולי יש על מה לדבר

וכבוד לצפריר אגב שזיין פה את השכל כל הקיץ שהג׳וס הולכים לעונת 7-9/8-8 וצדק בניגוד לכולם, כולל אני, ממש לא צפיתי את הדבר הזה למרות שהרבה בגלל שה-AFC הוא אשפה מזוקקת

צפריר גם אמר שהפטס והג'טס יסיימו עם אותו מאזן בערך ושרקס ילך הביתה בסוף העונה. אז אמר

למה זו החלטה מצויינת שרקס נשאר? מי שירוויח כמובן מההישארות שלו זה רק ג'ינו סמית' שמקבל ממנו ביטחון וקרדיט. עוד מישהו? לא נראה לי.

בגלל שהוא בדיוק סיים עונה עם 8 ניצחונות בקבוצה עם 0 שחקני סקיל נורמליים וQB רוקי שרוב הזמן נראה כמו חציל

בגלל שהוא מאמן ההגנה הכי טוב בליגה בפער

הבעיה של הג׳טס ושלו תמיד היו בצד ההתקפי של הכדור וזה לדעתי הרבה יותר על ה-GM'S שכבר 5 שנים לא בחרו או החתימו רסיבר/ראנינג בק/ טייט אנד ראויים למאכל אדם 

החלטה מצויינת

צפריר גם אמר שהפטס והג'טס יסיימו עם אותו מאזן בערך ושרקס ילך הביתה בסוף העונה. אז אמר

יש הבדל בין זה שאני רוצה שרקס יפוטר לבין מה שקורה במציאות

לגבי המאזן, זה לא היה כזה רחוק, קצת פחות מזל והפאטס מפסידים עוד 2-3 משחקים , השנה  המזל היה איתם, כל הכבוד

יש הבדל בין זה שאני רוצה שרקס יפוטר לבין מה שקורה במציאות

לגבי המאזן, זה לא היה כזה רחוק, קצת פחות מזל והפאטס מפסידים עוד 2-3 משחקים , השנה  המזל היה איתם, כל הכבוד

עם קצת יותר מזל הפאטס מנצחים עוד 2-3 מישחקים. זה לא היה רחוק שהשופטים בקרוליינה לא מרימים את הדגל שהם כבר זרקו (ושכל העולם והבן דוד שלו כבר מבין שהיה שם לפחות הולדינג על גרונק) אז הפאטס היו מנצחים גם את זה. שלא לדבר על ההחלטה של השופטים ליחצן חוק חדש על הגב של הפאטס נגד הג'טס שלך.

לא שאני מתבכיין על זה עכשיו, זה חלק מהמישחק. כל מה שאני אומר זה שכמו שהיו מישחקים שהיה להם מזל אז היו מישחקים שלא ולכן הטענה שלך שהיית קרוב היא - איך להגיד את זה בעדינות - תירוץ לא רלוונטי.

מנהל הפורום
10,000+

אין פה שום תירוץ , 8-8 זה לא כזה רחוק מ 12-4 , לא מדובר פה ב 3 נצחונות מול 12 נצחונות

כמה זמן תמשיך לבכות על המשחק מול הג'טס שבו הג'טס האפסים אאוט פלייד אנד אאוט קוצ'ד את בריידי והגנב?

פירסט דאונס 27-21

יארדים 383-295

אחוזים בדאון שלישי 52-8

זמן החזקת הפוטבול 46-23

ובכלל לא דיברתי על הט"ד שנלקח מסטיבן היל ברבע הרביעי על OPI מגוחך שהיה גומר את המשחק

אין פה שום תירוץ , 8-8 זה לא כזה רחוק מ 12-4 , לא מדובר פה ב 3 נצחונות מול 12 נצחונות

כמה זמן תמשיך לבכות על המשחק מול הג'טס שבו הג'טס האפסים אאוט פלייד אנד אאוט קוצ'ד את בריידי והגנב?

פירסט דאונס 27-21

יארדים 383-295

אחוזים בדאון שלישי 52-8

זמן החזקת הפוטבול 46-23

ובכלל לא דיברתי על הט"ד שנלקח מסטיבן היל ברבע הרביעי על OPI מגוחך שהיה גומר את המשחק

אני אסביר שוב: הטענה שלך היא שהתחזית שלך לא היתה רחוקה בהתחשב ב"מזל". אני הראתי לך שכמו שהפאטס ניצחו מישחקים צמודים ("מזל") אז הם גם הפסידו מישחקים צמודים שיכלו ללכת לצד שלהם ככה שהטענה שלך ש"לא היית רחוק" היא קישקוש כי באותה מידה שהתוצאה יכלה להיות קרובה לתחזית שלך היא גם יכלה להיות יותר רחוקה. זה לא בושה להגיד "התחזית שלי היתה מה שקיוויתי שיקרה".

חוץ מזה, להגיד ש 8-8 זה לא רחוק מ 12-4 זה באמת כבר לא תירוץ, זה סתם טיפשות.

כל הליגה זה 16 מישחקים, 4 ניצחונות זה 25% מהמישחקים בכל העונה. זה הבדל גדול *מאוד*.

ולגבי המישחק ההוא - אמרתי בפירוש שאני לא מתבכיין על המישחק הזה (וגם לא על מישחקים אחרים). אתה כמובן רואה רק את מה שמתאים לך - למשל את זה שבטאצ'דאון הראשון של הג'טס במישחק היו לפחות שני הולדינגס נגד ה OL של הג'טס כמובן שלא תיראה. בכל מיקרה, כמו שאמרתי זה חלק מהמישחק ובשורה התחתונה זה היה אובראול המישחק הגרוע ביותר של הפאטס השנה  ועדיין כמה שהם היו גרועים וכמה שהג'טס היו יותר מוכנים ושיחקו יותר טוב עדיין הג'טס היו צריכים שריקה שהשופטים הביאו מהבית בכדי לנצח.

מנהל הפורום
10,000+

יש לי תחושה שהשנה מדברים על השיפוט ועל טעויות שיפוט שהכריעו משחקים יותר משנים קודמות. יש שותפים לתחושה הזאת?

יש לי תחושה שהשנה מדברים על השיפוט ועל טעויות שיפוט שהכריעו משחקים יותר משנים קודמות. יש שותפים לתחושה הזאת?

בהחלט. היו השנה המון טעויות מאוד צורמות (טעות שיפוט הכריעה מי הקבוצה האחרונה שתעלה לפלייאוף, יותר מזה?), ואני מסכים עם מה שאמרו ב NFL נטוורק - שהליגה הכניסה יותר מדי חוקים עם יותר מדי פרשנות ובשביל כל שריקה צריך סוללה של עורכי דין ועירעור לבג"ץ.

מנהל הפורום
10,000+

קצת קצתי בטענת הטעות שיפוט הכריעה מי הקבוצה האחרונה שתעלה לפלייאוף. הסטילרס לפני המחזור היו צריכים צירוף נסיבות מטורלל כדי לעלות לפלייאוף. והם הגיעו למצב הזה כי הם היו השנה קבוצת פח אשפה, בלי שום משחק אחד שבו הם נראו כמו קבוצה, ושהמזל שלהם היה שהם שיחקו בבית עם קליבלנד והריייבנס הגמורים שהיו השנה (שנזכיר את הבית של סן דייגו???). רק שאיכשהו משומקום כל הקוביות הסתדרו לסטילרס פתאום והם קיבלו את כל התוצאות שסידרו להם עלייה עם ניצחון של קנזס סיטי.  

אז השופטים פשוט לקחו את מה שלא הגיע להם בשיט. אם מישהו בקבוצה אחרי עונה כזו מגעילה מרשה לעצמו להאשים את השופטים בזה שהם לא בפלייאוף, אז הוא באמת אפס אמיתי בעיני. 

חוץ מזה שבסיאטל מאד משועשעים להם היום, ובצדק. 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר