אהרון רוג'רס חוזר - ועוד למשחק שהכל או כלום מול הברס

http://espn.go.com/nfl/story/_/id/10196027/aaron-rodgers-green-bay-packers-return-play-sunday-vs-chicago-bears

זאת עשויה להיות בכיה לדורות אבל בטוח שאני אראה כל סנאפ במשחק הזה.

אני עדיין חושב שעדיף היה לפאקרס לשחק עם פלין ולא עם רוג'רס חלוד ופגיע - אבל זה כנראה רק אני.

הנושא נעול

לרוג'רס השנה היו מספיק משחקים להראות שכשהוא חלוד הוא גורר את כל הקבוצה איתו. הקבוצה פשוט שאננה כי היא בטוחה שבסוף רוג'ר יסדר הכל ויוציא אותם מכל בור. עם פלין הם לא שאננים.

מה כבר יכול לקרות? - הוא יכול לגמור את הכתף ואיתה את הקריירה. שבר שנשבר שוב באמצע תהליך ההחלמה קשה הרבה יותר לאיחוי.

זה רק אתה. לפאקרס יש עוד סיכוי לפלייאוף וארון רוג'רס חלוד על כסא גלגלים עם יד קשורה מאחורי הגב עדיף על מאט פלין.

אני גם לא מבין מה בכייה לדורות - מה כבר יכול לקרות? הוא יחמיר את הפציעה ויהיה כשיר לחזור רק בעונה הבאה?

מנהל הפורום
10,000+

לדעתי זו טעות. רוג'רס אכן יכול להכניס אותם לפלייאוף אבל בהתחשב באין הגנה שלהם וביריבות אני לא רואה שום סיכוי ממשי להגיע לסופרבול. לעומת זאת כשהוא יכול לגמור את הקריירה או סתם להפסיד 6-7 חודשים בהחלמה לי זה נראה סיכון מיותר. 

אם גרין ביי משתחלים לפלייאוף הם מגיעים לסופרבול. בדוק. אחרי שהם מנצחים את סיאטל בסיאטל מפנדל שלא היה אחרי נבדל של 10 מטר בדקה ה95 של ריצ'ארד שרמן. הסיפורים ההוליוודים האלה תפורים על הסיטואציה הזאת.

אבל אני על שיקאגו +3.5. אני וג'יי היפיוף שלי עד המוות.

בוא נתחיל מזה ששיקגו הזאת היא לא בדיוק מאריות (או דובי) הליגה. זאת קבוצה בינונית במקרה הטוב, עם הגנה שגורמת לזאת של דנבר להיראות חצי לגיטימית. בכלל, זה שדטרויט הצליחו לא לנצל את העונה הזאת ולעלות לפלייאוף זאת עילה לפירוק הקבוצה.

בכל מקרה - עם רוג'רס (שבוודאי עדיף על פלין) ועם אדי לייסי יש לפאקרס סיכוי של לפחות 50-50. וזה שמת'יוס האוברייטד לא יהיה על המגרש זה בונוס. כל אחד בהגנה ייתן קצת יותר.

נצחון, קצת חזרה לכושר של רוג'רס ומשחק ביתי מול פריסקו בווילד-קארד. קל זה לא יהיה, אבל כיוון שסן פרנסיסקו היא לא קבוצה שדורסת אז יש סיכוי לשמור על משחק יחסית צמוד ולגנוב נצחון.נכון, השלב הבא זה בסיאטל, ואני לא הייתי בונה על ג'ונס שיברח לשרמן כל כך שהוא יצטרך לעשות עליו PI בדאון 4 ל 30 יארד, אבל זה פלייאוף.

לוותר על ההזדמנות הזאת רק כי הקבוצה שלך היא לא הכי טובה בקונפרנס? כשהמחיר, כמו שאמר אוסטלדו, זה עוד ניתוח ויותר זמן החלמה באוף סיזן?

אתם מתייחסים כאן לפציעות וניתוחים כאילו זה טריוויאלי ששחקן יחזור להיות כמו שהיה. רופאים אמרו שפציעה נוספת יכולה לגרום לסיום הקריירה. גם אם היא לא תסתיים, ניתוח שמשבית אותך לחצי שנה פוגם בהכנות לקראת העונה הבאה ולך תדע באיזה כושר הוא יהיה. לנצח את הניינרס, סיאטל ופנתרס בפלייאוף אחד איך שהם משחקים נראה לי חלום באספמיה.

רופאים גם אומרים שעישון סיגריות מוביל לסרטן

אני עדיין רואה אנשים מעשנים

ואני רואה אנשים מתים מסרטן. ז"א בדרך כלל רופאים צודקים. אם רוג'רס חוזר ונפצע שוב - הוא כנראה מסיים את הקרירה. האם זה שווה את הסיכון? לדעתי לא, וזאת היתה גם הדעה של מקארת'י לפני כמה שבועות: " לא נסכן את המשך הקריירה בחזרה מוקדמת מדי".

יכול להיות שבאמת רוג'רס החלים לגמרי - אבל אם לא אז זה הימור גדול. וההגנה של שיקגו מספיק טובה בשביל להפיל אותו כמה פעמים במהלך המשחק. אם לא במפורש - אבל יהיה על הראש ( כתף ) של רוג'רס חוזה.

אני חושב שארגון שמרן כמו גרין ביי יודע טוב מאוד מה הוא עושה כשהוא מעלה את הפרנצ'ייז QB שלו למגרש

אתם שוכחים שבדרך עברו איזה 3 שבועות שבהם הם התעקשו לעלות עם פיסח גידם אילם חירש כמו מאט פלין בזמן שרודג'רס אמר שהוא מרגיש מצויין והתאמן עם הקבוצה

זה לא איזה קרקס כמו דאלאס או הריידרס שאין דין ואין דיין וכל ה-DOOM AND GLOOM הזה שאתם מפזרים פה על "פגיעה אחת מסיום קריירה" נראה מגוחך, די תשחררו, אותו רופא שמנע ממנו לשחק חודש במשחקים שהיו MUST WIN הוא אותו רופא שנתן לו את האור הירוק השבוע וטד תומפסון הוא אותו טד תומפסון צנון שלא יעשה שום מהלך עם 1% סיכון מעבר למידה הרגילה

בולטימור ופלאקו קיבלו בראש 40 הפרש שבועיים לפני הפלייאוף ונכנסו וזיינו את כל הקבוצות, בחוץ, אם יש מקום ש"חלומות באסמפיה" מתגשמים בו זה ה-NFL, חשבתי שאנשים קלטו את זה אחרי הטבעת השנייה של איליי

אני חושב שארגון שמרן כמו גרין ביי יודע טוב מאוד מה הוא עושה כשהוא מעלה את הפרנצ'ייז QB שלו למגרש

אתם שוכחים שבדרך עברו איזה 3 שבועות שבהם הם התעקשו לעלות עם פיסח גידם אילם חירש כמו מאט פלין בזמן שרודג'רס אמר שהוא מרגיש מצויין והתאמן עם הקבוצה

זה לא איזה קרקס כמו דאלאס או הריידרס שאין דין ואין דיין וכל ה-DOOM AND GLOOM הזה שאתם מפזרים פה על "פגיעה אחת מסיום קריירה" נראה מגוחך, די תשחררו, אותו רופא שמנע ממנו לשחק חודש במשחקים שהיו MUST WIN הוא אותו רופא שנתן לו את האור הירוק השבוע וטד תומפסון הוא אותו טד תומפסון צנון שלא יעשה שום מהלך עם 1% סיכון מעבר למידה הרגילה

בולטימור ופלאקו קיבלו בראש 40 הפרש שבועיים לפני הפלייאוף ונכנסו וזיינו את כל הקבוצות, בחוץ, אם יש מקום ש"חלומות באסמפיה" מתגשמים בו זה ה-NFL, חשבתי שאנשים קלטו את זה אחרי הטבעת השנייה של איליי

זה בדיוק מה שאני אומר,  אתה עולה בכדי לנצח ולך תדע מה יהיה. מי יפמבל את הסנאפ ומי יפספס את הכדור באונסייד קיק ומי יקח את הכדור אחרי שהוא יג'גלג 10 פעמים. להגיד "ממילא אין סיכוי" זה ההגדרה במילון של לוזריות.

ולגבי "פציעה מסיימת קריירה" - כמה פעמים, נגיד ב 10 השנים האחרונות, ראיתם שחקן שניפצע פציעה שגמרה לו את הקריירה? וכמה פעמים זה קרה לא במהלך של ספשל טים?

מנהל הפורום
10,000+

ולגבי "פציעה מסיימת קריירה" - כמה פעמים, נגיד ב 10 השנים האחרונות, ראיתם שחקן שניפצע פציעה שגמרה לו את הקריירה? וכמה פעמים זה קרה לא במהלך של ספשל טים?

רק מהמשחק האחרון של העונה הקודמת - פציעה של RGIII ותראה איך הוא נראה מאז. לעיתים פציעה שמורידה 10% מהיכולת שלך בעצם מסיימת את הקריירה.

אני מסכים עם מלדיני שיש להניח שארגון כמו GB מחושב הרבה יותר טוב מרוב האירגונים ב-NFL ולכן יש להניח שאין סיכון שנובע מהפציעה. אני מתכוון לראות את המשחק הזה ואת השני, פילי - דאלאס רק בגלל הדרמות האלו.

ואני רואה אנשים מתים מסרטן. ז"א בדרך כלל רופאים צודקים. אם רוג'רס חוזר ונפצע שוב - הוא כנראה מסיים את הקרירה. האם זה שווה את הסיכון? לדעתי לא, וזאת היתה גם הדעה של מקארת'י לפני כמה שבועות: " לא נסכן את המשך הקריירה בחזרה מוקדמת מדי".

יכול להיות שבאמת רוג'רס החלים לגמרי - אבל אם לא אז זה הימור גדול. וההגנה של שיקגו מספיק טובה בשביל להפיל אותו כמה פעמים במהלך המשחק. אם לא במפורש - אבל יהיה על הראש ( כתף ) של רוג'רס חוזה.

אז הרופאים צודקים ללא ספק ובכל זאת אנשים מעשנים, אז כנראה שהם גם ישחקו פוטבול

סיפרת פה בדיחה עם ההגנה של שיקאגו? זאת ההגנה הכי גרועה אחרי דאלאס,כל מה שהפאקרס צריכים לעשות זה לרוץ ו 3-4 פליי אקשן לרוג'רס

רק מהמשחק האחרון של העונה הקודמת - פציעה של RGIII ותראה איך הוא נראה מאז. לעיתים פציעה שמורידה 10% מהיכולת שלך בעצם מסיימת את הקריירה.

אני מסכים עם מלדיני שיש להניח שארגון כמו GB מחושב הרבה יותר טוב מרוב האירגונים ב-NFL ולכן יש להניח שאין סיכון שנובע מהפציעה. אני מתכוון לראות את המשחק הזה ואת השני, פילי - דאלאס רק בגלל הדרמות האלו.

RGIII ??? זו הדוגמא שלך??? תעשה לי טובה, לבעיות של RGIII אין שום קשר עם הפציעה שלו. הבעייה שלו היא שהוא משחק בקבוצה מסריחה שלא עשתה שום דבר כדי להתקדם משנה שעברה ושיש לו מאמן חמור had been שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת.

מנהל הפורום
10,000+

אז הרופאים צודקים ללא ספק ובכל זאת אנשים מעשנים, אז כנראה שהם גם ישחקו פוטבול

סיפרת פה בדיחה עם ההגנה של שיקאגו? זאת ההגנה הכי גרועה אחרי דאלאס,כל מה שהפאקרס צריכים לעשות זה לרוץ ו 3-4 פליי אקשן לרוג'רס

גאון המקארת'י הזה - גאון! בלי רוג'רס המשחק היה גמור בחצי.

איזה סיום עונה - מה חושבים בפיטסבורג?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר