מאלדיני מה דעתך המקצועית על הפציעה של מילר?

לדעתי הוא לא תרם שום דבר מאז שחזר באמצע העונה.

הנושא נעול

לא הייתי מגזים , היו לו את הרגעים שלו כמו המשחק מול הפאטס שבו הוא הצטיין אבל בגדול אני מסכים שזו לא אבידה כל כך גדולה כי גם איתו ההגנה הזאת לא נראית מי יודע מה בלשון המעטה וב6 משחקים שהוא לא שיחק פיליפס עשה עבודה מצויינת ודי השכיח אותו

בוא נגיד שלדעתי הפציעות של קליידי ו-ויקרסון יותר משמעותיות ומשפיעות על איך שהקבוצה נראית בחודש וחצי האחרון ואיך שהיא תיראה בפלייאוף

אגב לפי מה שאני מבין הקרע לא מלא אז השיקום אמור להיות קל יחסית וזה חשוב כי אנחנו צריכים שוון ימצא את עצמו מחדש באוף סיזן הזה ויחזור למפלצת שהוא היה בשנה שעברה

הוא אף פעם לא יחזור להיות מה שהוא היה כי הוא לא לוקח יותר סמים

משהו בסגנון שון מרימן

מה אתה מתכוון שהוא לא שותה ויטמנצ׳יק כמו מוחמד דף שהולך לשלוט בליגה בעשור הקרוב?

בניגוד למסוממים מסיאטל ההאשמות נגד וון תמיד היו על מריחאונה, כמו אצל אלדון סמית, אף פעם לא הוזכר אדרל או סטרואידים

אז מה שאתה אומר זה שמילר לא לוקח סמים? אף פעם? אפילו אחד ביום MLK?

על השחקנים ב NFL לוקחים סמים ובמיוחד סטרואידים , המפגרים במיוחד בנוסף גם מעשנים מריחואנה

אני מבין שחקנים שלוקחים סטרואידים,זה עושה אותם יותר טובים והם מרוויחים יותר כסף

אבל מטומטמים שיודעים שמריחואנה לא תורם להם כלום למשחק , ובעצם לוקחים סיכון שלא מוסיף להם כלום הם מטומטמים מסוג מיוחד

אני לא מאמין שיש שחקן NFL אחד שלא לקח סמים אף פעם. יש כאלו כמו ריצ'ארד שרמן שטוחנים סטרואידים ביחד עם הפופקורן מול הטלוויזיה ויש כאלו שרק לוקחים HGH כדי להתאושש יותר מהר מפציעות, אבל במידה כזו או אחרת כולם לוקחים.

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר