אף אחד לא אומר כלום על מייק טומלין ?

במישחק בין פיטסבורג לבולטימור ג'קובי ג'ונס החזיר קיקאוף והיה בדרך לאנדזון רק שטומלין עמד על הקו וקצת הפריע לו, לא הרבה אבל מספיק בכדי שהשחקן האחרון של פיטסבורג יגיע אליו ויתקל אותו.

הנושא נעול
מנהל הפורום
10,000+

הוא אידיוט ויקנס על כך אבל להגנתו אפשר לומר שהוא לא עשה את זה בכוונה כנראה. הוא בכלל הסתכל לכיוון ההפוך על הג'אמבוטרון (מה שכשכלעצמו די מדהים בהתחשב בזה שיש לו את המקום הכי טוב במגרש לצפות במשחק).

לפחות הוא מצא עוד משהו לעשות חוץ מלזרוק דגלים אדומים

בשבוע שעבר מאמן של הג'טס עמד על הקו הלבן ואפילו לא הפריע למהלך אבל בכל זאת קיבל 15 יארד פנלטי בגלל שעמד במקום הלא נכון

אני מתגעגע לשופטים המחליפים

האפס הזה ידע בדיוק איפה הוא עומד ומה הוא עושה

לכל המפגרים בתקשורת קל לצחוק על זה כי זה לא שינה את זהות המנצחת אבל זה לא היה רחוק בכלל

וזה דפק את כל מי שהימר על בולטימור אגב, הליין היה 2.5

לפחות הוא מצא עוד משהו לעשות חוץ מלזרוק דגלים אדומים

בשבוע שעבר מאמן של הג'טס עמד על הקו הלבן ואפילו לא הפריע למהלך אבל בכל זאת קיבל 15 יארד פנלטי בגלל שעמד במקום הלא נכון

אני מתגעגע לשופטים המחליפים

בוווווו הוווווו הווווווו איזה סמרטוט נהיית... להתבכיין על שופטים כל הזמן זה הכי פאתט שיש. איפה היית כשבמסירה הראשונה לטאצ'דאון של ג'נו סמית במישחק נגד הפאטס היו 2 הולדינג שלא נישרקו נגד ה OL של הג'טס? אני כבר לא מדבר על זה שהשופטים נתנו לכם את המישחק על מגש עם שריקה שהם הביאו מהבית (איך יזכרו שהליגה הפליצה חוק מטופש חדש אם לא יהיה בגללו אפסט על הפטריוטס?).

תכלס השופטים עלו השנה לפאטס בשני מישחקים - שמעת אוהד פאטס מתבכיין על זה? כולם יגידו לך "כן, השופטים אבל זה מישחק ביתי ודברים כאלו קורים ולא היה צריך להגיע לזה" רק אתה בוכה כל הזמן.

מנהל הפורום
10,000+

האפס הזה ידע בדיוק איפה הוא עומד ומה הוא עושה

לכל המפגרים בתקשורת קל לצחוק על זה כי זה לא שינה את זהות המנצחת אבל זה לא היה רחוק בכלל

וזה דפק את כל מי שהימר על בולטימור אגב, הליין היה 2.5

לגמרי ידע מה הוא עשה. הוא בכוונה סובב את הגב כדי שהוא יוכל להגיד "לא ראיתי" (הנטייה הטיבעית כשקורה משהו במיגרש זה להסתכל ולא לסובב את הגב) ורואים איך שהוא מציץ ואחר כך מחייך.

מנהל הפורום
10,000+

הליגה צריכה לתת לו עונש, זה ברור, אבל הדיבורים על לקחת לסטילרס בחירת דראפט הם בדיחה. מה שברור זה שהשופטים פישלו פה בגדול - היו צריכים לזרוק דגל ולתת לרייבנס ט"ד אוטומטי.

ובנושא אחר - איזה מאנדיי נייט הלילה. מקווה שהסיהוקס ישמידו את הסיינטס ולא נצטרך לראות איך קבוצת דום מנצלת את הביתיות כדי להגיע לסופרבול. הדאגה היחידה שלי היא שהמשחק הזה הרבה יותר דו אור דיי עבור הסיינטס - הפסד והם ללא סיכוי ריאלי לגבי מקום 1 בחטיבה, מה שפחות רלוונטי לגבי הסיהוקס. משחקי העבר מלמדים שבדר"כ הקבוצה שיותר זקוקה לניצחון היא שלבסוף מנצחת.

חבל שהסיכוי לגשם הוא רק 10%, וגם הטמפ' יחסית גבוהות.

הליגה צריכה לתת לו עונש, זה ברור, אבל הדיבורים על לקחת לסטילרס בחירת דראפט הם בדיחה. מה שברור זה שהשופטים פישלו פה בגדול - היו צריכים לזרוק דגל ולתת לרייבנס ט"ד אוטומטי.

ובנושא אחר - איזה מאנדיי נייט הלילה. מקווה שהסיהוקס ישמידו את הסיינטס ולא נצטרך לראות איך קבוצת דום מנצלת את הביתיות כדי להגיע לסופרבול. הדאגה היחידה שלי היא שהמשחק הזה הרבה יותר דו אור דיי עבור הסיינטס - הפסד והם ללא סיכוי ריאלי לגבי מקום 1 בחטיבה, מה שפחות רלוונטי לגבי הסיהוקס. משחקי העבר מלמדים שבדר"כ הקבוצה שיותר זקוקה לניצחון היא שלבסוף מנצחת.

אין דבר כזה ט"ד אוטומטי.

אין דבר כזה ט"ד אוטומטי.

אז זהו שיש: אם השופטים חושבים שמשהו שנמצא על אחד הספסלים גרם להפרעה למהלך של המשחק הם יכולים לתת ט"ד אוטומטי. ובמקרה זה, אם הם היו רואים את מה שטומלין עשה ומבינים שזה גרם לג'קובי ג'ונס לרוץ פנימה, זה היה מחייב אותם לתת לרייבנס ט"ד. מתוך אתר הליגה:  (http://www.nfl.com/rulebook/penaltysummaries

Touchdown Awarded (Palpably Unfair Act)

1. When Referee determines a palpably unfair act deprived a team of a touchdown. (Example: Player comes off bench and tackles runner apparently en route to touchdown.

שנה שעברה דיברו על זה די הרבה כי מסתבר שגם ג'ו פלאקו לא ידע את החוק הזה - בניסיון האחרון של הניינרס הוא אמר לאחד מהשחקנים לקבוצה שלו שאם הניינרס עומדים להחזיר את הפאנט (אחרי הסייפטי) לט"ד, שירוץ למגרש ויתקל אותו.

ואפרופו שטויות של מאמנים - מה לגבי מייק טרסטמן? אני מבין שיש לך את אחד הבועטים הכי טובים במשחק, אבל לבעוט שער שדה מ- 47 יארד בדאון שני? יש לך את מאט פורטה, ברנדון מרשל ואלשון ג'פרי במשחק קריירה, למה לא לנסות לגנוב עוד איזה כמה יארדים??

אין דבר כזה ט"ד אוטומטי.

אז זהו שיש: אם השופטים חושבים שמשהו שנמצא על אחד הספסלים גרם להפרעה למהלך של המשחק הם יכולים לתת ט"ד אוטומטי. ובמקרה זה, אם הם היו רואים את מה שטומלין עשה ומבינים שזה גרם לג'קובי ג'ונס לרוץ פנימה, זה היה מחייב אותם לתת לרייבנס ט"ד. מתוך אתר הליגה:  (http://www.nfl.com/rulebook/penaltysummaries

Touchdown Awarded (Palpably Unfair Act)

1. When Referee determines a palpably unfair act deprived a team of a touchdown. (Example: Player comes off bench and tackles runner apparently en route to touchdown.

שנה שעברה דיברו על זה די הרבה כי מסתבר שגם ג'ו פלאקו לא ידע את החוק הזה - בניסיון האחרון של הניינרס הוא אמר לאחד מהשחקנים לקבוצה שלו שאם הניינרס עומדים להחזיר את הפאנט (אחרי הסייפטי) לט"ד, שירוץ למגרש ויתקל אותו.

ואפרופו שטויות של מאמנים - מה לגבי מייק טרסטמן? אני מבין שיש לך את אחד הבועטים הכי טובים במשחק, אבל לבעוט שער שדה מ- 47 יארד בדאון שני? יש לך את מאט פורטה, ברנדון מרשל ואלשון ג'פרי במשחק קריירה, למה לא לנסות לגנוב עוד איזה כמה יארדים??

אבל זה לא היה קרוב לזה. זה במקרים שיש הפרעה מכוונת שמונעת בוודאות ט"ד. 

זו הייתה הפרעה מכוונת שמנעה בוודאות TD

ואין לי בעיה שייקחו להם בחירה. הוא ניסה לרמות ולשנות תוצאה של משחק. אולי לא דרך צילומי וידאו אבל זה לא משנה. צריך להיכנס בו חזק ואני מאמין שזה מה שיקרה.

אין שום אפשרות לומר שזה בוודאות מנע ט"ד אם כי אני מסכים שזה נראה מכוון ומצריך עונש כבד אם כי ספק אם חוץ מקנס יעשו להם משהו. מה קורה למאמנים בזמן האחרון? קודם ג'ייסון קיד, אחרי זה קווין מקהייל שגם לא זז במשחק נגד הספרס ועכשיו זה?

חטף 100 אלף דולר קנס!

במחיר הזה כבר יכול היה ללכת לו על הברך או פיצוץ לקסדה. לא חבל? emo_25.png

מישהו חושב שגם מאמן לבן היה חוטף כזה קנס? emo_07.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר