גרייזס, תן לי לנחש שלא ראית את הג'טס משחקים השבוע נגד בולטימור, או את המשחק נגד הבנגלס. הם בקושי עברו את החצי. התשובה שלי לשאלה היא שהג'טס הם קטסטרופה של קבוצה שמייצרת הרבה יותר רעש ממה שהיא צריכה רק בגלל שהיא בניו-יורק. שים אותם בפלורידה והם זוכים לחשיפה כמו ג'קס וטמפה. אטלנטה קבוצה מפורקת העונה, ולגבי הניצחונות על ניו אינגלנד והסיינטס, כנראה שאם הג'טס היו משחקים עוד נגדם עוד 10 פעמים הם היו מצליחים לנצח אולי עוד פעם אחת

בכיינות ניו אינגלנדית קלאסית , אני חושב גם שאם תשחקו נגד הג'יאנטס בסופרבול 10 פעמים תנצחו מתוכם 9

הג'טס לא מיצרים שום רעש, התקשורת היא שמייצרת רעש , את הטענות שלך אתה מוזמן להפנות ל ESPN או לדיילי ניוז

הג'טס הם לא קטסטרופה , הם פשוט משחקים בלי ק"ב ועם מאמן שלוקה בהרבה דברים חשובים והוא לא ממש מאמן ראשי

גרייזס, תן לי לנחש שלא ראית את הג'טס משחקים השבוע נגד בולטימור, או את המשחק נגד הבנגלס. הם בקושי עברו את החצי. התשובה שלי לשאלה היא שהג'טס הם קטסטרופה של קבוצה שמייצרת הרבה יותר רעש ממה שהיא צריכה רק בגלל שהיא בניו-יורק. שים אותם בפלורידה והם זוכים לחשיפה כמו ג'קס וטמפה. אטלנטה קבוצה מפורקת העונה, ולגבי הניצחונות על ניו אינגלנד והסיינטס, כנראה שאם הג'טס היו משחקים עוד נגדם עוד 10 פעמים הם היו מצליחים לנצח אולי עוד פעם אחת

בכיינות ניו אינגלנדית קלאסית , אני חושב גם שאם תשחקו נגד הג'יאנטס בסופרבול 10 פעמים תנצחו מתוכם 9

הג'טס לא מיצרים שום רעש, התקשורת היא שמייצרת רעש , את הטענות שלך אתה מוזמן להפנות ל ESPN או לדיילי ניוז

הג'טס הם לא קטסטרופה , הם פשוט משחקים בלי ק"ב ועם מאמן שלוקה בהרבה דברים חשובים והוא לא ממש מאמן ראשי

כמו שיש לך אובססיה לכתוב כל פעם שהשופטים עוזרים לניו אינגלנד, ככה יש לך אובססיה לכתוב על כל פוסט של אוהד ניו אינגלנד שזאת בכיינות. שנה שעברה אחרי גמר ה- AFC כתבתי שאפשר להבין את הקריסה בחצי השני כי טאליב וג'ונס נפצעו ויצאו, וששנה הבאה יהיה יותר טוב, ואתה כתבת שזאת בכיינות וחיפוש תירוצים... איפה הבכיינות במה שכתבתי עכשיו? מזמין אותך לחזור ולקרוא את מה שכתבתי לך אחרי המשחק בו הג'טס ניצחו השנה את הפטריוטס.

הג'טס לא מייצרים שום רעש? מאמן שמכריז 4 עונות שהוא הולך לסופרבול, שחקן קו הגנה שמצהיר שהוא השחקן הכי טוב בליגה, דיפנסיב באק שטוען שהוא הקורנר הכי טוב בליגה, ק"ב רוקי שמבטיח פלייאוף ביום הדראפט, זאת ועוד, בטוח לא תורם לשקט. מנגד מסכים איתך שהתקשורת הניו יורקית המגעילה מנפחת כל סיפור פי כמה

אין לי שום אובססיה  , אתה פשוט לא אוהב להסתכל במראה של מה חושבים על אוהדי הפאטס אוהדים של קבוצות אחרות

הכרזות כמו הפאטס מנצחים 9 מתוך 10 פעמים הן נסיון שקוף לעשות דילגטימציה לנצחון של הקבוצה השניה

לפעמים כשמפסידים צריך לאמר היינו חרא והפסדנון, ולא יותר

אבל אוהדי נצחונות לא מסוגלים לעשות את זה כי הם פה רק בגלל הנצחונות ולא מסוגלים לקבל את העובדה שגם השחקנים של הקבוצה השנייה מרוויחים כסף וגם להם מותר לנצח לפעמים

שוב, תחזור לקרוא את מה שכתבתי אחרי המשחק. ועכשיו אני מגלה שאני אוהד ניצחונות. אחלה.

בוודאי שאתה אוהד נצחונות, כמה שנים אתה אוהדי ניו אינגלנד? 12-15 שנה?

כל מה שאתה מכיר זה נצחונות, אתה לא מכיר שום דבר אחר, והערות מהסוג הזה נראות שאתה לא מסוגל להתמודד הם הפסדים

זה לא בושה,אריאל עד שימות יבכה על אילי מאנינג, אתה בחברה טובה

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר