לא ראיתי את המשחק , חשבתי שהמשחק של הג'טס לא נגמר כי עוד לא ראיתי את ג'ינו משלים מסירה

לא מבין למה השופטים דפקו את דנבר

עוד פעם השופטים? אם כבר דפקו את הפטס, היו שני פאס אינטרפרנס רצופים בהארכה, כולל אחד ברור מאוד על טומפקינס, שהם לא שרקו והיו גומרים את המשחק.

חוץ מזה, חבל שלא לקחת את ההתערבות ההיא על ג'ינו סמית

איזו התערבות? צפריר תמיד טען שהוא כושי מסריח שרץ במו תרנגולת ערופת ראש, בלי שום הבנת משחק והגנות. עוד מימיו של ג'ינו ב-WV. emo_08.png

היתה נקודה באמצע העונה שצפריר אמר שהפטס והג'טס יסיימו באותו מאזן בערך וגם דיבר על סמית' בחיוב אחרי משחק טוב שלו. אני טענתי שתוך שנתיים סמית' כבר לא פותח בליגה והצעתי להתערב על זה, הוא סירב בטיעון שאף אחד לא יודע מה יקרה. ובכן, אני לא חושב שזה נכון

לא ראיתי את המשחק אבל זה שערוריה שהשופטים אישרו את הפנדל כי זה היה מחוץ לרחבה,מישהו שראה אמר לי שזה מה שקרה אבל הוא לא בטוח

דיברתי על סמית בחיוב אחרי המשחק הטוב היחיד שלו העונה נגד אטלנטה,מתי רצית שאני אדבר עליו בחיוב אחרי המשחק עם באפלו?

אני לא מבין, אחרי שלושה משחקים אתה הכרזת שהוא אפס ולא יצא ממנו כלום, אני לעומת זאת אמרתי שזה מוקדם מדי ואין לי מושג מה יקרה איתו, זה לא שאמרתי שהוא יהיה שחקן טוב,למה שאני אתערב על משהו שלא היה לי דיעה חיובית או שלילית באותו רגע

בקיצור, ג'וני פוטבול בג'טס שנה הבאה? נראה לי תפור עליהם

היתה נקודה באמצע העונה שצפריר אמר שהפטס והג'טס יסיימו באותו מאזן בערך וגם דיבר על סמית' בחיוב אחרי משחק טוב שלו. אני טענתי שתוך שנתיים סמית' כבר לא פותח בליגה והצעתי להתערב על זה, הוא סירב בטיעון שאף אחד לא יודע מה יקרה. ובכן, אני לא חושב שזה נכון

אריאל: אני זוכר מצוין את הדיון הזה. התגובה שלי רק באה לציין את העובדה שצפריר לא נוטה, בלשון המעטה, להודות בטעויות.

אני גם זוכר שלפני שנה דנו כאן בשאלה האם ג'ינו מועמד להייזמן ומה סיכוייו ב-NFL לאור משJק שבו WV ניצחו משהו כמו 72-63. ב-3 המשחקים הבאים WV וג'ינו נשחטו מול הגנות סבירות - טובות והרבה חשבנו שג'ינו אפילו לא יבחר. יום אחרי הדראפט משהו בתפיסת המציאות של צפריר נדפק. והשיא לדעתי היה ביום שהוא טען שג'ינו עדיף על טננהיל.

אני כל הזמן מודה בטעויות שלי , אבל בניגוד לאריאל אני לא מאמין בשחור או לבן, או שאתה סופארסטאר או שאתה אפס

יש הרבה גורמים משתנים לכל דבר בפוטבול והמקרה הזה של ג'ינו צריך גם לציין שה OL שלו לא נותן לו אפילו חצי שניה לחשוב ושהרסיברים שלו זה גרג סאלאס ודיוויד נלסון וקאמברלנד

ג'ינו הוכיח כבר שיש לו יד חזקה וכשה OL נותן לו זמן והרסיברים שלו תופסים את המסירה(6 השמטות ביום ראשון) הוא יכול לשחק ב NFL

יש הרבה בעיות אחרות,הוא מחזיק יותר מדי בפוטבול,הוא לא יודע לקרוא בליצים ולא מבין איך לשנות פרוטקשן,הוא לא יודע לקרוא הגנות אחרי הסנאפ,הוא מסתכל על הרסיבר שלו יותר מדי והמגינים קוראים לו את העיניים,הוא קצת מאבד עשתונות אם המטרה הראשונה שלו מכוסה ויש לו מאמן שלא מבין בק"ב ואין לו מושג בהתקפה , בקיצור יש לו הרבה בעיות

ואני עדיין חושב שביף ג'ירקי  מתחנת דלק של אינדיאנים יותר טוב מטננהיל

שצפריר, שאלה: הג'טס קטסטרופה העונה בחוץ. מה קרה במשחק נגד אטלנטה שהיה כ"כ יוצא דופן? אטלנטה גרועה או שהג'טס עשו דברים אחרת?

התשובה פשוטה, ANY GIVEN SUNDAY

באמת? זאת התשובה שלך? הייתי יכול להגיד ANY GIVEN SUNDAY על משחקים כמו פטריוטס-סיינטס או פטריוטס-ברונקוס בהן כל התמודדות יכולה להיגמר כל פעם אחרת. אותו משפט לא יכול להסביר הופעה ענקית של ג'ינו במאנדיי נייט עם 3 ט"ד, או ניצחון קבוצתי ענק על הסיינטס או הפטריוטס, לצד התפרקויות עד עפר לבולטימור, באפאלו וסינסנטי - שהן היכולת האמיתית של הקבוצה.

זאת תשובה טובה דווקא לדעתי. לפעמים הכל מתחבר. מאט פלין נותן הצגה, אפילו מארק סאנצ'ז מדי פעם נותן הצגה. וכן, גם אטלנטה איומה השנה

גרייזס, תן לי לנחש שלא ראית את הג'טס משחקים השבוע נגד בולטימור, או את המשחק נגד הבנגלס. הם בקושי עברו את החצי. התשובה שלי לשאלה היא שהג'טס הם קטסטרופה של קבוצה שמייצרת הרבה יותר רעש ממה שהיא צריכה רק בגלל שהיא בניו-יורק. שים אותם בפלורידה והם זוכים לחשיפה כמו ג'קס וטמפה. אטלנטה קבוצה מפורקת העונה, ולגבי הניצחונות על ניו אינגלנד והסיינטס, כנראה שאם הג'טס היו משחקים עוד נגדם עוד 10 פעמים הם היו מצליחים לנצח אולי עוד פעם אחת

גרייזס, תן לי לנחש שלא ראית את הג'טס משחקים השבוע נגד בולטימור, או את המשחק נגד הבנגלס. הם בקושי עברו את החצי. התשובה שלי לשאלה היא שהג'טס הם קטסטרופה של קבוצה שמייצרת הרבה יותר רעש ממה שהיא צריכה רק בגלל שהיא בניו-יורק. שים אותם בפלורידה והם זוכים לחשיפה כמו ג'קס וטמפה. אטלנטה קבוצה מפורקת העונה, ולגבי הניצחונות על ניו אינגלנד והסיינטס, כנראה שאם הג'טס היו משחקים עוד נגדם עוד 10 פעמים הם היו מצליחים לנצח אולי עוד פעם אחת

זה הרבה עיניין של מאצ'אפים. להגנה של הג'טס יש מאצ'אפ מצויין נגד קווטרבקים כמו בריידי ובריס בגלל היכולת שלה ללחוץ בצורה אפקטיבית (גם) דרך האמצע. זה כמובן לא מבטיח שהם ינצחו כל מישחק נגד הפאטס או הסיינטס אבל זה בהחלט יכול להשאיר אותם במישחק ככה שביום טוב של ההתקפה הם יכולים לנצח

מנהל הפורום
10,000+

זה הרבה עיניין של מאצ'אפים. להגנה של הג'טס יש מאצ'אפ מצויין נגד קווטרבקים כמו בריידי ובריס בגלל היכולת שלה ללחוץ בצורה אפקטיבית (גם) דרך האמצע. זה כמובן לא מבטיח שהם ינצחו כל מישחק נגד הפאטס או הסיינטס אבל זה בהחלט יכול להשאיר אותם במישחק ככה שביום טוב של ההתקפה הם יכולים לנצח

ואני עדיין חושב שאם בריידי לא היה עושה את השטות הזאת עם הפיק סיקס בתחילת המחצית, המשחק הזה היה נגמר 20 הפרש.

ד"א, למה אף אחד לא מדבר על הפאמבל הזה של הג'טס נגד בולטימור השבוע? מתחרה ראוי לבאט פאמבל לדעתי: (בליצ'ק שוב יצא גאון - איך הוא ידע שסאלאס יגיע לג'טס ויגרום לפאמבל הזה?)

http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000286540/Terrell-Suggs-fumble-recovery

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר