צפריר, איך הטעם של הסלט חצילים?

זה מה שקוראים ברומניה, חציל טחון

הנושא נעול

יצאת מהחור של שבוע 3 בן עברי?

לפחות לי יש ביצים אחרי הפסד לבוא ולאמר שהג'טס שיחקו חרא,המאמנים היו חרא,הק"ב היה שילוב מפתה של סאנצ'ז וטים טיבו

באפלו עשו הכל יותר טוב והיו צריכים לנצח בהפרש יותר גדול 

שבוע 3 זה השבוע שהפסדתי 17 הפרש ביום האחרון של הגמר פנטזי בייסבול אחרי שהרחתי משהו שאני מחכה לו 11 שנה. עדיין שחור לי מהיום ההוא. לא זוכר בכלל שהיה משהו אחר.

חוץ מזה, פעם ראשונה ב15 שנה, אני אופטימי על הקבוצה הזאת. יש לה 2 רוקיז לא רעים שמובילים אותה ב2 צידי הכדור. מאמן לא רע. יש סיכוי שמשהו יקרה לחיוב סוף סוף אחרי כל כך הרבה שנים

אל תתלהב מנצחון על הג'טס, קבוצה כשהיא מפסידה היא נשחטת , תראה איך טנסי וסינסי נראט מאז השחיטה

יש לך מאמן על הפנים שיחזור לקולג' בעוד שנתיים וק"ב שיהיה בקאפ לאורך כל הקריירה

שני הק"ב צריכים להיות בקאפס כי הם לא יותר מזה

לא מבין את הג'טס האלו, שבוע כן שבוע לא. מנצחים את הסיינטס, חוטפים בראש מסינסי, מנצחים את הפטס, חוטפים על הראש מבפאלו. קבוצה דפוקה לגמרי

מאמן לא יציב,נפשית ומקצועית מוביל לקבוצה לא יציבה

וזה שהק"ב נתן משחק אחד טוב השנה זה לא עוזר

אני לא משנה את דעתי מתחילת השנה , הקבוצה תסיים את העונה  בין 9-7 ל 7-9

אני עדיין חושב שרקס צריך להיות מפוטר מהרבה סיבות כולל כל הצוות המקצועי בשני הצדדים ושהם צריכים לבחור או להחתים ק"ב חדש

אם הג'טס לא יגיעו לפלייאוף אני רואה את ה OC של סיאטל בתור המאמן של הג'טס בשנה הבאה

לא יודע, לא מתרגש. לא נהנה, לא שוקע.

בסוף שנה הבאה, או קצת לפני, תהיה לי דעה מגובשת. 

רק שילך הביתה רקס האידיוט הזה

מישהו צריך לאמר לו שריבאס כבר לא בקבוצה וקרו פצוע ומשחק על ברך היפר אקסטנדד

ווילסון ומילינר לא מסוגלים לשמור את על ילדה בת 16 אחד על אחד

אם עוד פעם אני רואה אותו משחק קאבר זירו עם הקורנרים האלה אני שובר עליו טלוויזיה,העקשנות והגאווה שלו לא מאפשרת לו להכיר בעובדה שהוא לא יכול לשחק קאבר זירו יותר

חוץ מטראש טוקינג המאמן הזה לא ממש הראה שהוא יודע לעשות משהו

הוא לא צ'יפ קלי , בסך הכל הוא הגיע לשני גמרי AFC עם הק"ב הגרוע ביותר בהיסטוריה של האנושות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר