איזה אומו גדל במיאמי

הסיפור ההזוי של מרטין, שעזב את הקבוצה בגלל ש"הטרידו" אותו, מתחבר לי לסמל המעודכן והקצת גאי שלהם.

יאללה, קצת ירדו על אז הוא בורח? כל ה-OL המזויין הזה צריך לברוח. 

הנושא נעול

אם הוא הגיע למצב של טיפול אינטנסיבי רחוק מהקבוצה יש מצב שזה לא היה "קצת ירידות, בכל זאת מדובר בבחור שלמד בסטאנפורד וההורים שלו עורכי דין בוגרי הרווארד אז אני בהחלט יכול לראות כל מיני כושים ולטינים מגודלים דבילים מציקים לו יותר מהממוצע

יותר מאשר עליו זה מעיד על הקבוצה הלא מתפקדת הזאת שאין בה שום מנהיגות לא מצד השחקנים ולא מצד המאמנים, ארגון כושל ומביך, במקומות כמו בולטימור וסן פרנסיסקו זה לא היה עובר

זה קרה במשך שנה וחצי כך שזה הרבה יותר מסתם הייזינג של רוקי. נראה שגם כולם ידעו על זה ולא עשו כלום, אכן ארגון למופת.

אני מתפלא שהוא לא קנה AK47 נכנס לחדר ההלבשה וירה בכולם , זה בדרך כלל מה שקורה במקרים כאלה

והעובדה שמי שהוביל את כל הסיפור הזה הוא ריצ'י אינקוגניטו אומרת לי הכל , ה POS הזה היה צריך להיזרק מהליגה מזמן

העיקר שג'ף איירלנד וידא אם אמא של דז בריאנט זונה. ממש עזר לו לבחור את השחקנים הנכונים...

ועכשיו השעו את אינקוגניטו עד להודעה חדשה. איזה מטומטם...

עדיין לא הבנתי מה מהות ההטרדה. מישהו יודע משהו? לגבי אינקוגניטו: מה הסיפור שלו? - נראה ערס צעצוע ולא יותר.

כארגון - מיאמי דולפינס הם עדר ללא רועה. אין שום מנהיגות או הצבת מטרות מצד הבעלים, אז הכל מתנהל בנעימים בשמש החמימה של פלורידה. טפו עליהום! עוד שנה 

הסיפור ההזוי של מרטין, שעזב את הקבוצה בגלל ש"הטרידו" אותו, מתחבר לי לסמל המעודכן והקצת גאי שלהם.

כפי שכתבת, "אתה לא יודע מהי מהות ההטרדה", ככה שלקרוא לקורבן של בריונות בשם גנאי ולרדת עליו על זה שהוא ברח זה קצת לא במקום. כנראה שקרה משהו, אחרת הדולפינס לא היו משעים את הגארד הפותח שלהם בארבע השנים האחרונות.

ממה שראיתי, שחקנים ותיקים השתמשו בשחקנים צעירים כמוהו בתור כספומט והכניסו אותו לחובות. בוא נגיד שלא נראה לי שמרטין הוא הבעייתי פה

מדברים על הודעות טקסט גזעניות שאינקוגניטו שלח לנארטין

ולנושא אחר - לאן נעלמו השרידים האחרונים של הפורום? 

כפי שכתבת, "אתה לא יודע מהי מהות ההטרדה", ככה שלקרוא לקורבן של בריונות בשם גנאי ולרדת עליו על זה שהוא ברח זה קצת לא במקום. כנראה שקרה משהו, אחרת הדולפינס לא היו משעים את הגארד הפותח שלהם בארבע השנים האחרונות.

לגמרי מסכים (שזה לא במקום). בארה"ב אני מניח שפוסט כזה היה גורר תגובה של מנהלי הפורום. פה כנראה קצת פחות PC...

לגבי מיאמי - דווקא התחילו את העונה טוב. בESPN צפו שהם יגיעו לפלייאוף אבל כרגע נראה שחזרנו לדיפולט של NE עם קצת ניצוצות מהJETS. מעניין בבית הזה דווקא העונה. 

עכשיו יש שדיווחים שמאמני מיאמי ביקשו מאינקוגניטו ל"הקשיח" (לא מצאתי מילה יותר טובה) את מרטין והוא כנראה לקח את זה יותר מדי קיצוני

רק אני מחכה לסצינה של טום קרוז וג'ק ניקולסון מ A FEW GOOD MEN

גודל בתפקיד קרוז שם את פילבין הצנון הזה על דוכן העדים וצועק עליו: did you ordered the code red? did you order it?

ואחרי שלפילבין מתנפחות האזניין הוא צועק  you damn right i did

עכשיו יש שדיווחים שמאמני מיאמי ביקשו מאינקוגניטו ל"הקשיח" (לא מצאתי מילה יותר טובה) את מרטין והוא כנראה לקח את זה יותר מדי קיצוני

רק אני מחכה לסצינה של טום קרוז וג'ק ניקולסון מ A FEW GOOD MEN

גודל בתפקיד קרוז שם את פילבין הצנון הזה על דוכן העדים וצועק עליו: did you ordered the code red? did you order it?

ואחרי שלפילבין מתנפחות האזניין הוא צועק  you damn right i did

גדול!

אני רק רואה את זה אחרת:

אני רואה את פילבין צועק על גודל:

"You want the truth? You can't handle the truth!" 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר