ג'ים אירסיי הדליק מדורה בדנבר

אמר שהוא מאוכזב שהקולטס זכו רק ב SB אחד תחת מנינג.

הנושא נעול

שישאל את עצמו כמה חלק יש לו בזה.

וחוץ מזה, מאיו גמר את העונה (סמיילי בוכה)

אריאל יש את ג'ימי קולינס אל תדאג.

אתה מתכוון "יש את רוב נינקוביץ". קולינס ופלטשר יעלו במקום מאיו, אבל נינקוביץ הוא זה שצריך לקבל את הקסדה עם המכשיר קשר. הוא מזכיר לי את טדי ברוסקי - לא אתלט מרשים, לא השחקן הכי מהיר, הוא רק השחקן הכי חכם בהגנה של הפאטס שרואה את המישחק 3 צעדים לפני כולם. סתם דוגמא מיום ראשון: צ'נדלר ג'ונס אמר אחרי המישחק על הסאק שהוא עשה לבריס במהלך ההתקפי האחרון של הסיינטס שלפני המהלך נינקוביץ אמר לו לשים לב לסקרמבל של בריס מהצד שלו.

מנהל הפורום
10,000+

הוא אמר גם שפייטון מאנינג אמר לו בזמנו שהוא יעשה טעות גדולה אם הוא לא יקח בדראפט את אנדרו לאק.

ומבחינתו הוא בהחלט יכול להרגיש מאוכזב - הוא עשה את מה שצריך, לא התקמצן אף פעם ונתן חופש מלא לפוליאן (שנחשב למקצוען שהוכיח את עצמו) לנהל את הקבוצה. גם ההחלטה לזרוק את פוליאן אחרי שהכניס לארגון את הבן שלו ועשה כל מני החלטות ביזיוניות בשנים האחרונות זו החלטה טובה של בעלים.

מנהל הפורום
10,000+

הוא אמר גם שפייטון מאנינג אמר לו בזמנו שהוא יעשה טעות גדולה אם הוא לא יקח בדראפט את אנדרו לאק.

ומבחינתו הוא בהחלט יכול להרגיש מאוכזב - הוא עשה את מה שצריך, לא התקמצן אף פעם ונתן חופש מלא לפוליאן (שנחשב למקצוען שהוכיח את עצמו) לנהל את הקבוצה. גם ההחלטה לזרוק את פוליאן אחרי שהכניס לארגון את הבן שלו ועשה כל מני החלטות ביזיוניות בשנים האחרונות זו החלטה טובה של בעלים.

זה שהוא לא זרק את פוליאן אחרי הביזיון של העונה המושלמת שהוא זרק לפח, זה רק עליו. בכלל, היתה להם הרבה יותר מדי סבלנות עם דאנג'י, היו צריכים להפטר ממנו אבל פחדו כי הם לא רצו להיראות רע וגם כי פוליאן אהב מאמן בובה שיעשה מה שהוא רוצה

אתה מתכוון "יש את רוב נינקוביץ". קולינס ופלטשר יעלו במקום מאיו, אבל נינקוביץ הוא זה שצריך לקבל את הקסדה עם המכשיר קשר. הוא מזכיר לי את טדי ברוסקי - לא אתלט מרשים, לא השחקן הכי מהיר, הוא רק השחקן הכי חכם בהגנה של הפאטס שרואה את המישחק 3 צעדים לפני כולם. סתם דוגמא מיום ראשון: צ'נדלר ג'ונס אמר אחרי המישחק על הסאק שהוא עשה לבריס במהלך ההתקפי האחרון של הסיינטס שלפני המהלך נינקוביץ אמר לו לשים לב לסקרמבל של בריס מהצד שלו.

לי הוא מזכיר את ורייבל דווקא, אבל אותו קונספט. שחקן שאף אחד לא רצה שבליצ'ק מוציא ממנו את המקסימום.

הבעיה היא לא מי יהיה עם הקסדה, הבעיה היא שאתה מאבד ניסיון עצום כשגם מאיו וגם וילפורק לא שם. יש גבול לכמה אפשר לסמוך על רוקיז שלא יעשו שטויות

לי הוא מזכיר את ורייבל דווקא, אבל אותו קונספט. שחקן שאף אחד לא רצה שבליצ'ק מוציא ממנו את המקסימום.

הבעיה היא לא מי יהיה עם הקסדה, הבעיה היא שאתה מאבד ניסיון עצום כשגם מאיו וגם וילפורק לא שם. יש גבול לכמה אפשר לסמוך על רוקיז שלא יעשו שטויות

מסכים, הרבה יותר ורייבל מברוסקי, וחוצמזה, טדי יש רק אחד emo_120.png.  כמו ורייבל, גם נינקוביץ הוא היבריד בין DE ל- OLB (אם להיות פייר טדי שיחק באריזונה DE, אבל פרסלס הפך אותו ל- LB).

אני מניח שאת הקסדה הולך לקבל דונטה הייטאוור - לא יודע איך זה בקבוצות אחרות, אבל אצל הפאטס זה כמעט תמיד LB - שחקן שנמצא במרכז ההגנה ומשם קל לו יותר לכוון אותה. הייטאוור גם עשה את התפקיד בקדם עונה.

אפרופו הייטאוור: זה רק נדמה לי או שהוא כמעט לא מורגש העונה?

כמובן שהתכוונתי מבחינת מי אמור להחליף אותו על המגרש, לא מבחינת מנהיגות.

לא מדורה ולא כלום. סתם טראש טוק לקראת המשחק ביום ראשון. הוא רוצה לעצבן את מאנינג זה הכל.

לא מבין מה הבעיה עם זה , כולם מאוכזבים, אני בטוח שאפילו מאנינג מאוכזב שהוא לא זכה ביותר מסופרבול אחד

לא נדמה לך. גם צ'נדלר ג'ונס לא מבריק (אם כי היה לו סאק יפה על בריס ביום ראשון, אם אני זוכר נכון)

לא מבין מה הבעיה עם זה , כולם מאוכזבים, אני בטוח שאפילו מאנינג מאוכזב שהוא לא זכה ביותר מסופרבול אחד

ברור שגם מאנינג מאוכזב, אבל הסאב טקסט שלו היה שזאת אשמת מאנינג וכשהוא אחרי זה אומר שעם לאק הם בנו את הדברים אחרת כי מה שחשוב זה לא המספרים אלא הטבעות, זה כבר לא סאב טקסט.

סתם בעלים חסר קלאס לגמרי. מי היה שומע עליו בכלל בלי פייטון מאנינג

לא נדמה לך. גם צ'נדלר ג'ונס לא מבריק (אם כי היה לו סאק יפה על בריס ביום ראשון, אם אני זוכר נכון)

4.5 סאקים בשישה משחקים - לי זה דווקא נשמע לא רע, וזה כולל שני משחקים בהם הפטריוטס בכלל לא עשיו בליצים על הק"ב (אטנלטה וניו-אורלינס)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר