שבוע 4

שבוע 4

ההייפ סביב סיאטל מוגזם - הם קבוצת בית אדירה, וקבוצת חוץ בינונית. בבית הם השמידו את הניינרס המקרטעים ואת ג'קסונוויל שהם אשפה, ובחוץ בקושי ניצחו את קרוליינה. העניין הוא שיוסטון, עם כל השאיפות, שיחקו נורא בשלושת המשחקים הראשונים, אנדרה ג'ונסון פצוע והמחלוקת סביב הרצים פוגעת להם במשחק ההתקפה - בקיצור לא נראים כרגע ככוח משמעותי שהם היו אמורים להיות. בכל זאת, לדעתי סיאטל תמשיך להתקשות במשחקי חוץ, ותפסיד.
ניו אינגלנד לא שווה 0-3, ההייפ סביב ההגנה שלהם מוגזם בטירוף כי הם שיחקו נגד קבוצות התקפה בינוניות בדמות טמפה, בפאלו והג'טס, והכי חשוב - למרות כל הטענות לרסיברים, בריידי משחק חלש מאוד בשלושת המשחקים האחרונים (מצחיק איך קורעים את הרוקיז רסיברים, ואותו אף אחד לא מבקר למרות כל השחקנים הפנויים שהוא מפספס). יפתיע אותי מאוד אם הפטריוטס ינצחו, בטח אם דני IR וגרונק לא משחקים.
והשאלה החשובה- איזה משחק מקדים לראות, יוסטון-סיאטל או דטרויט-שיקגו?

הנושא נעול

אתה מתכוון: "כולם חוץ מבריידי בעצמו"

מנהל הפורום
10,000+

קרולינה קבוצה לא רעה בכלל, לא הייתי מזלזל בה.

בריידי באמת נראה רע מאוד. הנחמה היחידה שלי היא שבכל שנה (בשנים האחרונות) הוא מא משהו בפתיחת העונה ומשתפר בהמשך.

אבל אני לא רואה מצב של ניצחון מחר. הפלקונס ישימו לפחות 28 נקודות ואני חא רואה את הפטס מתקרבים..

זה יהיה שבוע מצוין עם הפאטס ומיאמי יפסידו והג'טס ינצחו

יהיה לנו תיקו משולש של 3-1 בראש ה AFC EAST

אתה רואה את הג'טס מנצחים בטנסי?

כן, אפשר לחשוב מי זה טנסי

ההגנה של הג'טס תשאיר אותם בכל משחק

ההייפ סביב סיאטל מוגזם - הם קבוצת בית אדירה, וקבוצת חוץ בינונית. בבית הם השמידו את הניינרס המקרטעים ואת ג'קסונוויל שהם אשפה, ובחוץ בקושי ניצחו את קרוליינה. העניין הוא שיוסטון, עם כל השאיפות, שיחקו נורא בשלושת המשחקים הראשונים, אנדרה ג'ונסון פצוע והמחלוקת סביב הרצים פוגעת להם במשחק ההתקפה - בקיצור לא נראים כרגע ככוח משמעותי שהם היו אמורים להיות. בכל זאת, לדעתי סיאטל תמשיך להתקשות במשחקי חוץ, ותפסיד.
ניו אינגלנד לא שווה 0-3, ההייפ סביב ההגנה שלהם מוגזם בטירוף כי הם שיחקו נגד קבוצות התקפה בינוניות בדמות טמפה, בפאלו והג'טס, והכי חשוב - למרות כל הטענות לרסיברים, בריידי משחק חלש מאוד בשלושת המשחקים האחרונים (מצחיק איך קורעים את הרוקיז רסיברים, ואותו אף אחד לא מבקר למרות כל השחקנים הפנויים שהוא מפספס). יפתיע אותי מאוד אם הפטריוטס ינצחו, בטח אם דני IR וגרונק לא משחקים.
והשאלה החשובה- איזה משחק מקדים לראות, יוסטון-סיאטל או דטרויט-שיקגו?

emo_05.pngemo_05.png

כן, אפשר לחשוב מי זה טנסי

ההגנה של הג'טס תשאיר אותם בכל משחק

הייתי צוחק על זה, אבל מה שג'ינו סמית עשה הלילה, אף הגנה לא היתה עוזרת

גרייזס, מה אתה אומר - ההתקפה שוב נכשלה כשצריך להשיג דאון ראשון כדי לגמור את המשחק - כנראה שיש דברים שלא משתנים.

הם דווקא השיגו דאון ראשון אבל השופטים לא נתנו. 

גרייזס, מה אתה אומר - ההתקפה שוב נכשלה כשצריך להשיג דאון ראשון כדי לגמור את המשחק - כנראה שיש דברים שלא משתנים.

דווקא השיגו פירסט דאון, זו לא אשמתם שהשופטים עיוורים. תכ'לס, פעמיים כבר השנה בריידי פימבל בדאון רביעי וכלום על הק"ב סניק, מה הסיכוי שזה יקרה עוד פעם?

דווקא השיגו פירסט דאון, זו לא אשמתם שהשופטים עיוורים. תכ'לס, פעמיים כבר השנה בריידי פימבל בדאון רביעי וכלום על הק"ב סניק, מה הסיכוי שזה יקרה עוד פעם?

אחרי שאמרת את זה? 100%

אתה אף פעם לא לומד emo_20.png

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר