אופס, נדומוקונג סו היכה שוב

הליגה קנסה את סו ב 100K על הקאט-בלוק המכוער לברך של שחקן של מינסוטה ביום ראשון.

אני חושב שבמיקרה של שור מועד כמו סו הליגה צריכה להפסיק עם הקנסות שלא מזיזים לבהמה המטונפת הזו בכלל ולהתחיל להרחיק אותו ממישחקים כמו שעושים ב NHL. די כבר.

הנושא נעול
מנהל הפורום
10,000+

הליגה קנסה את סו ב 100K על הקאט-בלוק המכוער לברך של שחקן של מינסוטה ביום ראשון.

אני חושב שבמיקרה של שור מועד כמו סו הליגה צריכה להפסיק עם הקנסות שלא מזיזים לבהמה המטונפת הזו בכלל ולהתחיל להרחיק אותו ממישחקים כמו שעושים ב NHL. די כבר.

קאט-בלוק מכוער? עבירה טיפשית ומיותרת, בהחלט, אבל מה מכוער במה שהיה חוקי עד לפני שישה חודשים?

בהמה מטונפת? שור מועד, בהחלט, וגם שחקן שלפעמים מאבד את הראש מרוב התלהבות. אבל הוא גם שחקן שנתון תחת התקפה מתמדת ונשפט על בסיס דעות קדומות ותדמית שנוצרה לו שלא (לגמרי) באשמתו. 

ומה תגיד על שחקן שבמשך שבוע לפני משחק מבטיח להיכנס חזק בק"ב של הקבוצה היריבה ואז במהלך המשחק, מזנק באופן מסוכן על הק"ב כשזה כבר יצא מהמגרש ואז גם שולח כמה אגרופים לשחקן מהקבוצה השניה? קליי מתיוס לא נקנס על-ידי הליגה - האם זה בזכות השיער הבלונדיני והעיניים הכחולות?

קליי מתיוס היה חייב לחטוף בראש וחזק. הוא בא במטרה להרוג את קפרניק. זה היה האמא של הבאונטי

אריאל צודק. העבירה של סו לא מכוערת או לא ספורטיבית אלא פשוט של שחקן בלי שכל שלא הפנים את החוקים החדשים. אם לא היה מדובר בסו, לא היו קונסים אותו. אין שום עקביות בפסיקות של השופטים ואי אפשר לשחק הגנה בליגה. תראו איזה חוק מפגר יש שהוביל לעבירה של הצארג'רס בשער שדה. אז נכון ששחקנים צריכים לדעת את החוקים אבל זה לא כזה פשוט לדעתי כמו שזה נשמע. עם מעט שכל ומעט חמצן ובמהירויות שהמהלכים משוחקים, בלתי אפשרי לשנות אינסטינקטים. למגינים היום יש חלון קטן והולך שבו מותר להם לתקל שחקן יריב ושופטים שורקים לעבירות או נותנים קנסות רק בגלל שמשהו נראה חמור. אפילו את התיקול האגדי של קלוני הוציאו מחוץ לחוק בקולג'ים.

העבירה של סו היתה מכוונת ישר לברך של הליינמן של מינסוטה, ורק במזל המישקל שלו היה באותו רגע על הרגל השניה, אחרת זה היה נגמר בברך קרועה לחתיכות. סתם "עבירה טיפשית" של ילד טוב ירושלים שלא זוכר בדיוק את החוקים emo_35.png

בהתחשב בעבר שלו הנבלה הזה היה צריך לחטוף הרחקה לפחות ל 3 מישחקים.

אני לא מבין גם מה הקשר לקליי מתיוס - זה שהוא לא חוטף אפילו קנס (ולדעתי גם הוא היה צריך לחטוף הרחקה על מה שהוא עשה) זה בהחלט ביזיון, אבל ממתי פשע אחד מצדיק פשע אחר?

אגב, אני גם לא חושב שוויתרו למתיוס בגלל השיער הבלונדיני שלו - אתם יודעים, להכנס כל הזמן למחוזות האלו זה די פתטי, כמעט כמו אמנון לוי - אני חושב שזו הפינקסנות המטומטמת של הליגה: השופטים דפקו את גרין-ביי במהלך המישחק כשנתנו דאון במתנה לסן-פרנסיסקו על הגול ליין של גרין ביי והניינרס ניצלו את הדאון הזה והשיגו טאצ'דאון במקום לבעוט פילדגול. ההערכה שלי היא שהם פשוט לא רוצים שיווצר רושם כאילו הליגה מחפשת לדפוק את גרין-ביי

מנהל הפורום
10,000+

אגב, הליגה הודיעה שלא הייתה עבירה בשער שדה של יוסטון. אופס, עוד משחק שקבוצה הפסידה במידה רבה בגלל השופטים.

My name is Suh (e). How do you do.

Now you're gonna die..........

אגב, הליגה הודיעה שלא הייתה עבירה בשער שדה של יוסטון. אופס, עוד משחק שקבוצה הפסידה במידה רבה בגלל השופטים.

לא נראה לי שזה יפגע בסן-דייגו, מקס' יקבלו מקום טוב יותר בדראפט. מי שיותר נדפקו אלה ניו אינגלנד וסינסנטי, שנלחמות עם יוסטון על המקום השני בחטיבה (או כל קבוצה אחרת שתזכה ב- AFCE/AFCN), ובהנחה שדנבר ראשונה בחטיבה.

והימור קטן להיום כדי שאח"כ יוכלו לצחוק עלי, קנברל תומפקינס הולך לשים היום צמד (לא יארדים, ט"ד!)

אפשר לצחוק עלייך כבר?

אפשר לצחוק עלייך כבר?

והנה פנסים 2, AKA ארון דובסון

אפשר לצחוק עלייך כבר?

אל תישא את שם פנסים לשווא 

emo_21.png

אפשר לצחוק עלייך כבר?

די, די, איזה בכיינים כולכם. שחקן במישחק ראשון בקריירה ב NFL. פאקינג מישחק ראשון, ולא נתנו לו (ולתומפקינס) כמה סנאפים אחרי שחקנים ווטרנים (כמו למשל גרין ביי עם רנדל קוב בשנה הראשונה שלו) אלא ישר זרקו אותו למים עם הכרישים, ועוד בהתקפה המסובכת של הפטריוטס שמוציאה סנאפ תוך 15 שניות. מה חשבת? שתיראה עוד פעם את רנדי מוס 2007 ?

מנהל הפורום
10,000+

ממש לא בוכה, אלא צוחק. קבל:

אתם בוכים? ראיתם את קלייד גייטס שומט ט"ד,פירסט דאונס,פצצות של ג'ינו

ואת סטיבן היל עם הפאמבל המפגר הזה שהיה ההבדל במשחק?

לפני המשחק אמרתי שלג'טס יש חוליית רסיברים יותר טובה מהפאטס,טעיתי

הרסיברים של שתי הקבוצות חרא באותה מידה

אתם בוכים? ראיתם את קלייד גייטס שומט ט"ד,פירסט דאונס,פצצות של ג'ינו

ואת סטיבן היל עם הפאמבל המפגר הזה שהיה ההבדל במשחק?

לפני המשחק אמרתי שלג'טס יש חוליית רסיברים יותר טובה מהפאטס,טעיתי

הרסיברים של שתי הקבוצות חרא באותה מידה

נו, נו, אם סנטוניו הולמס בפטס הוא תופס 20 כדורים ל-200 יארד ושני ט"ד. ודרך אגב, ההגנה של הג'טס לא הרשימה אותי מדי, למרות הביצועים הגרועים של בריידי. זה היה הרבה יותר הרסיברים שלו שלא ידעו מה הם עושים מאשר המגינים של הפטס

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר