אני לא מבין הכדור מוציא אוויר

כמו שזוכר לכולם , קניתי כדור חדש באריזה שהיתה לי חששה שהוא התפנצ'ר

היום הוא התחיל להוציא אוויר ואין לי מושג מאיפה , אני מפחד להכניס אותו למיים בשביל לבדוק , כדי שהוא לא יהרס.

עצות מהמבינים

הנושא נעול

די, אתה לא אמיתי אתה

זאת מראה למצבו של הפורום - לא דמות אמיתית: והמצב חרבנה. emo_12.png

סתם חברייס, זה היה ספאם אמיתי , לא נעים הביקורות שלכם.
אני לא מבין למה כששאלתי שהכדור יש מצב מפונצ'ר אתם חושבים שזו שאלה לא בסדר ונתן ללעוג לי ?

אני לא מתעניין בפוטבול כמוכם ,אבל  חובב כדורים.

אז מה הבעיה בזה ששאלתי שהכדור יכול להיות מפונצ'ר ?       שיש מצב זה באמת , קניתי מוצר באינטרנט ,וקבלתי מוצר פגום ,

מה זה לא יכול לקרות? !

במידה ולא היה מה לעשות ,וואלה אין למה לשאול את זה, אבל יש מה לעשות יש את פייפאל ואיביי! (המוכר לא ציין שהוא מפונצ'ר)

שימו לב שלא שאלתי בפורום שלכם שום דבר מלבד הכדור ,אז אין מה לעשות יש לי פטיש לכדורים, אז אל תיהיו כאלו מגעילים.

צודק!

חוצמזה, עוד קצת פחות מחודשיים וחצי הליגה חוזרת ויהיה פה שמייח אז בינתיים אתה כמו הלהבה הקטנה שנשארת דלוקה כל הזמן בחימום גז. אתה הקטר הכחול שיכול. אתה האיש והאגדה 

עכשיו מאחר ואני לא הולך לשחק השנה הנה שרות לציבור #1 העונה: איזייה פיד. שנה שעברה הוא היה הבטחה גדולה אבל הצל של סטיבן היה גדול, ארוך ועבה מדי. השנה הוא הולך לסיים טופ 10 ואולי אפילו גבוה מזה

האמת שרוב האנשים פה מתעניינים בכדורים ולרובם כבר די יצא האוויר, אז אולי אתה בפורום הנכון

תשמע, כשלי יוצא האוויר אני קודם כל מקרר אותו. שעתיים שלו עם שקיות קרח. ואז, לאט לאט ובעדינות, אני מתחיל לנפח

צודק!

חוצמזה, עוד קצת פחות מחודשיים וחצי הליגה חוזרת ויהיה פה שמייח אז בינתיים אתה כמו הלהבה הקטנה שנשארת דלוקה כל הזמן בחימום גז. אתה הקטר הכחול שיכול. אתה האיש והאגדה 

עכשיו מאחר ואני לא הולך לשחק השנה הנה שרות לציבור #1 העונה: איזייה פיד. שנה שעברה הוא היה הבטחה גדולה אבל הצל של סטיבן היה גדול, ארוך ועבה מדי. השנה הוא הולך לסיים טופ 10 ואולי אפילו גבוה מזה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר