3 שאלות פשוטות למי שיש כדור פוטבול

כדור פוטבול מעור אמיתי:

1.במידה ואני מרטיב את הכדור בכוונה ,האם זה הורס אותו ?

2. יש לי על הכדור חתימה של שחקן בטוש כסוף כזה , האם ברגע שהכדור ירטב ,החתימה תימחק?(במידה ואתם לא בטוחים תציינו )

3. אני מפחד לשחק עם הכדור בחוץ (רק מסירות ) אני מפחד יש לי חששה ,ברגע שהוא יפול על קוץ, הלך הכדור .

אבל מצד אחד, הכדור מעור אמיתי ועור זה חומר עמיד ,אבל מצד שאני אני חושש ,כי לכדור יש משמעות רבה יותר מאשר שבמקומו אקנה כדור אחר.

תודה רבה לעונים!!

הנושא נעול

1. זה לא אמור להיות שונה משמעותית ממצב שבו אתה מרטיב את הכדור לא בכוונה.

2. תלוי אם הכדור נרטב בכוונה או לא בכוונה.

3. אכן, דילמה קשה. גם לי במקומך היתה חששה שכזו.

יש לי הצעה שתפתור לך את כל הבעיות הנ"ל: תקנה לך כדור אחר בלי חתימה של שחקן בטוש כסוף כזה, שלא יהיה לך ערך סנטימנטלי עמוק אליו, ותשחק איתו. ואת הכדור המדובר תשים על המדף בחדר ליד הדגל של הריידרס.

יש לי הצעה שתפתור לך את כל הבעיות הנ"ל: תקנה לך כדור אחר בלי חתימה של שחקן בטוש כסוף כזה, שלא יהיה לך ערך סנטימנטלי עמוק אליו, ותשחק איתו. ואת הכדור המדובר תשים על המדף בחדר ליד הדגל של הריידרס.

תודה רבה לך על התשובות.

1.אני פשוט רוצה לדעת ,הכדור הספציפי הזה עמיד למיים ? אחרי שאני ירטיב אותו ,הוא יחזור למצב קדמותו כשהוא יתייבש ללא שום  סימני מצוקה?

2.אוקיי כנראה ימחק.

3.השאלה ,האם הכדור לא עמיד בפני קוצים או כל דבר שהוא חד?

הצעה מעולה ,שחשבתי עליה ,אך כרגע לא מתאפשרת .

תודה רבה לך על התשובות.

1.אני פשוט רוצה לדעת ,הכדור הספציפי הזה עמיד למיים ? אחרי שאני ירטיב אותו ,הוא יחזור למצב קדמותו כשהוא יתייבש ללא שום  סימני מצוקה?

2.אוקיי כנראה ימחק.

3.השאלה ,האם הכדור לא עמיד בפני קוצים או כל דבר שהוא חד?

הצעה מעולה ,שחשבתי עליה ,אך כרגע לא מתאפשרת .

בשביל מה לקנות כדור ולא לשחק תשחק איתו תתאמן אל תפחד אם הוא הלך תקנה חדש בקנדה לא היתה לי בעיה לקנות חדש כאן תזמין מהחנות של הNFL

NEW ENGLAND PATRIOTS שולטים

די! די כבר עם השטות הזאת.

די! די כבר עם השטות הזאת.

איזה שטות

NEW ENGLAND PATRIOTS שולטים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר