שאלה על לגיטימות של שת"פ בפנטזי

מאחר והפורום המיועד מת, אני שואל כאן.

בליגת פנטזי (כדורסל) שבה אני משחק עלתה השאלה הבאה:

לליגה יש טרייד דדליין שעבר מזמן.

המנג'ר שנמצא ראשון בתור לווייבר שאל האם זה לגיטימי שהוא "יסגור דיל" עם השני בתור כך שכל אחד מהם יזרוק שחקן שהשני רוצה ובעצם ינצלו את מערכת הווייבר ל"טרייד".

בליגה אין מגבלות על זריקה של שחקנים או רשימות נו קאט (מנג'ר אחר זרק את דראגיץ' לווייבר כי הוא פגע בו בקטגוריות בהם הוא תחרותי וכבר לא מועיל לו בקטגוריות אחרות שבהם הוא לא תחרותי).

מה דעתכם?

הנושא נעול

לא לגיטימי לדעתי.

אם הוא היה זורק שחקן כדי ששחקן אחר ירים אותו זה היה תכמון מגעיל של המערכת, אבל אם מדובר בשני שחקנים שמוחלפים זה בהחלט לגיטימי לדעתי

לא סתם יש גם בליגות האמיתיות מנגנונים של וייברס אחרי הטרייד דדליין, ואם בליגה שלכם יש מנגנון כזה של הרמת שחקנים אז למה לא?

אם הוא היה זורק שחקן כדי ששחקן אחר ירים אותו זה היה תכמון מגעיל של המערכת, אבל אם מדובר בשני שחקנים שמוחלפים זה בהחלט לגיטימי לדעתי

לא סתם יש גם בליגות האמיתיות מנגנונים של וייברס אחרי הטרייד דדליין, ואם בליגה שלכם יש מנגנון כזה של הרמת שחקנים אז למה לא?

זה נשמע מאוד דומה למנגנון של הוויברס בליגות המקצועניות - למעשה, זה משהו שהייתי חושב על איך להוסיף לליגת בייסבול שלנו מתישהו. זה מן הסתם לא משהו שהמערכת התכוונה שייקרה ולכן זה לגיטימי אבל קצת מסריח.

מצד שני, אתם משחקים פנטזי NBA, שזה כבר ממש מסריח

הטענה היא שלמרות שהצעד הוא חוקי, הוא בפועל עוקף את הטרייד דד ליין של הליגה ושעצם התיאום הוא בעייתי.

אריאל, זה פשוט מנגנון ווייברס. יש כזה גם בפוטבול. אין כזה בליגת בייסבול?? מה קורה לשחקן שנזרק?

יש את זה גם בבייסבול כמובן. 

ברור שיש וויברס רגיל בבייסבול. מה שהתכוונתי שאולי אפשר להכניס מנגנון של וויברס/טריידים כמו שיש במקצוענים. כלומר, אני שם שחקן בוויברס (לא איזה אפס, שחקן טוב) ומי שמרים אותו ראשון, לפי הרשימה של הוויברס, צריך להחליט איתי על טרייד בשבילו תוך שלושה ימים או שהוא חוזר אליי לקבוצה.

מן הסתם אין כזאת אופציה טכנית, אבל היה יכול להיות מעניין. נגיד, יינון שם את פיל יוז בוויברס, מישהו מרים אותו?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר