סאנצ'ז בסגל,מישהו יעביר את השנה בעמדת הק"ב הפותח וזה ממש לא משנה מי זה יהיה מתוך האפשרויות הקיימות

אני לא מבין את זה

ללכת על שחקן כמו ג'רארד כשבחוץ יש ק"ב מצוינים כמו בריידי ואהרון רוג'רס,פייטון מאנינג ודרו בריס

לא מבינים את הג'טס הקמצנים האלה, יש כל כך הרבה ק"ב מצוינים פנויים והם מתקמצנים

אפשר לחשוב שהם מבינים שהעונה הקרובה היא עונת הכנה וניקוי שכר לקראת 2014 שם תקרת השכר תעלה בצורה משמעותית עם הסכם השידור החדש ויהיה דראפט עם בציר ק"ב הרבה יותר טוב

מי הג'טס האלה חושבים לעצמם? הביאו GM שבונה כמה שנים קדימה במקום להתסכל רק מתחת לזין שלו על כאן ועכשיו

בזיון,מביאים ק"ב למחנה אימונים, מי שמע כזה דבר,לסגור את הקבוצה לאלתר

מה השלב הבא הם יחתימו את היינסוורת או אוצ'ו סינקו???

ענית על מיליון דברים אחרים, רק על דבר אחד לא ענית - למה זה טוב להביא את גרארד? ק"ב שלא פתח מאז 2010 וגם לפני זה הוא לא בדיוק היה עילית. יש לכם את סאנצ'ז, יש את מקלרוי, אני מניח שאפשר להביא איזה רוקי בדראפט אם ממש רוצים, לא חבל לבזבז כסף על מישהו כמו גרארד?

אה, כאילו הג'טס לא מצחיקים מספיק, אז הם שאלו את האוהדים שלהם בטוויטר מה צריכות להיות העדיפויות שלהם.

מתוך התשובות המובחרות:

- לשים נקודות

- סמים

- שלא ייצחקו עליהם

- להגיש בקשה להצטרף לביג איסט החדש

- דרכים חדשות לנצל ישבנים

- להחתים את ראיין ליף

אני לא מבין את זה

ללכת על שחקן כמו ג'רארד כשבחוץ יש ק"ב מצוינים כמו בריידי ואהרון רוג'רס,פייטון מאנינג ודרו בריס

לא מבינים את הג'טס הקמצנים האלה, יש כל כך הרבה ק"ב מצוינים פנויים והם מתקמצנים

אפשר לחשוב שהם מבינים שהעונה הקרובה היא עונת הכנה וניקוי שכר לקראת 2014 שם תקרת השכר תעלה בצורה משמעותית עם הסכם השידור החדש ויהיה דראפט עם בציר ק"ב הרבה יותר טוב

מי הג'טס האלה חושבים לעצמם? הביאו GM שבונה כמה שנים קדימה במקום להתסכל רק מתחת לזין שלו על כאן ועכשיו

בזיון,מביאים ק"ב למחנה אימונים, מי שמע כזה דבר,לסגור את הקבוצה לאלתר

מה השלב הבא הם יחתימו את היינסוורת או אוצ'ו סינקו???

ענית על מיליון דברים אחרים, רק על דבר אחד לא ענית - למה זה טוב להביא את גרארד? ק"ב שלא פתח מאז 2010 וגם לפני זה הוא לא בדיוק היה עילית. יש לכם את סאנצ'ז, יש את מקלרוי, אני מניח שאפשר להביא איזה רוקי בדראפט אם ממש רוצים, לא חבל לבזבז כסף על מישהו כמו גרארד?

אני לא מבין מה הסיפור. בשלב הזה של העונה כל קבוצה מחתימה שחקנים וחלק גדול מהם נחתך כשהקבוצות צריכות לצמצם את הרוסטר ל 53 שחקנים. אז החתימו. עד שיגיע ספטמבר כל קבוצה - לא רק הג'טס - תחתים ותחתוך הרבה שחקנים

מנהל הפורום
10,000+

באמת שלא צריך להתרגש. הסיפור בשלב הזה הוא די פשוט, הג'טס הולכת להביא עונה של 4-5 נצחונות, אין מישהו שפוי שחושב אחרת, העונה הזו לא חשובה בשיט מבחינת תוצאות. מה שחשוב הוא מה עושים לקראת העונה שאחרי. לכן מה שמעניין זה קודם כל מי משחררים (השאלה הגדולה זה ריבאס, אבל גם קלר מעניין), אם פעילים ב-FA אז את מי מביאים/מחתימים מחדש ולכמה זמן מחתימים, איך הקאפ ההתחלתי צפוי להיות בשנה הבאה (של הקבוצה, לא של הליגה, אותו עוד לא קבעו), ומה יהיו בחירות דראפט (לא במובן של איזה שחקן, ממילא לא תדע אם פגעת, אלא איזה עמדה, בעיקר בסיבוב 1-3).

כל השאר לא מעניין. יש לי תחושה שהתוכנית של הג'טס היא לקוות שסנצ'ז יתן עונה בינונית פלוס, כדי שיוכלו לעשות עליו טרייד. בפועל, נראה לי שגם להם לא ממש אכפת מה סנצ'ז ייתן, העיקר שיילך כבר.   

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר