הצעה לפורום

שמתי לב שהרבה מהגולשים פה עזבו את הפורום בשנה האחרונה בגלל שינוי הממשק.

אחרי קריאה ממושכת של הפוסטים של אריאל בדה באזר שמתי לב שהתגובות שם עובדות בצורת שרשור כמו

הממשק הקודם.

עכשיו ההצעה שלי היא לבדוק אם אפשר לנסות את הפורום על פלטפורמה כזאת ולפי מה שהבנתי זה עובד על word press.

מכיוון שאני יחסית חדש פה בפורום(קצת לפני שהחליפו את הממשק)אני לא יודע אם הציעו את זה פה פעם או אם זה בכלל ריאלי 

להפעיל את הפורום על word press. בגלל שאני לא מתמצא בזה כך כך,אולי אריאל מבין קצת הוא  השתמש בזה בבלוג

שלו פעם.

זהו,אני אשמח עם ההצעה מועילה איכשהו ואם לא,לפחות ניסינו ונמשיך לחיות עם מה שיש

הנושא נעול

אתה מדבר עם טכנופוב די רציני. העובדה שיש לי בלוג שאני מצליח לתפעל היא כמעט נשגבת מבינתי.

בכל מקרה, דיברנו בעבר על לעבור פלטפומרה ואני פשוט לא רואה את זה קורה. מי שהלך לא יחזור ומי שפה לא יילך. או משהו כזה.

נדפקנו, זה מה שיש

חבל שזה המצב אבל תודה בכל מקרה.

נעביר את זה כמו עם ליברפול-נשמח על מה שהיה ונחיה בכאב עם מה שיש

תאמין לי, אין מישהו שזה עצוב לו יותר ממני. אני לא חושב שיש מישהו שכתב יותר הודעות בפורום הזה ממני (וכנראה בכל מערכת הפורומים של וואלה) ואני רואה במקום הזה סוג של משפחה קטנה. יש פה אנשים שאני בהחלט קורא להם חברים שלי (לא אתה, רוזנטל, יא חולרה) ובלי הפורום הזה לא הייתי מכיר אותם.

אני גם מאמין שעד כמה שהמערכת הזאת לא אידאלית, אפשר היה להתגבר על הקשיים ולהמשיך פה. חבל לי שאושיות מסוימות פה בפורום, אנשים שזה היה הבית שלהם כמו שלי - יינון, מפריס, רביב ועוד הרבה אחרים, לא הצליחו להתגבר על הקושי הזה, אבל כמובן שאני לא יכול לבקר אותם, זאת החלטה לגיטימית גם אם היא לא מועילה לאף אחד בסופו של דבר

אריאל, על סמך מה אתה קובע ש"מי שהלך לא יחזור"? 

כי ניסינו דברים אחרים ולא היתה הענות וכי אנשים התרגלו להיות בלי. הלוואי ואני טועה, אבל זה לא שממש יש לנו אלטרנטיבה כרגע, נכון?

אריאל, על סמך מה אתה קובע ש"מי שהלך לא יחזור"? 

כי מבין כל אלה שעזבו אחרי שינוי הפורמט, אתה אולי היחידי שחזר וגם בעצימות יחסית נמוכה

חלק גדול נטש, חלק מגיח לעיתים נדירות וחבל

בתכלס מה שנשאר כאן זה קצת פוטבול שרובו המכריע זה אוהדי הפאטס , חבורת אוהדי הג'טס שמאוד פעילים ביחס לכמות שלהם ועוד ספיחים

נניח על בייסבול יש פחות או יותר שלושה שפעילים (יותם שמשון ואני- עודד איפה אתה?)

אני עדיין לא מצליח להבין את ההיסטריה, השינוי לא באמת כזה דרמטי בטח לא ברמה שאנשים שבילו כאן ימים כלילות לא נמצאים

כנראה שיש כאן אפקט שרשרת , שאלה שעזבו פשוט עזבו וזה גרר את אלה שסתם לא אהבו את הפורמט החוצה, נניח כאלה כמו אמיר ומשה פשוט כי פחות מעניין כאן

אגב, אני חושב שמאז שינוי הפורמט הדיונים עם הכי הרבה תגובות היו דיונים על ,ובכן שינוי הפורמט

אני ניסיתי להרים משהו וירדתי מזה כשהסתבר לי שאני צריך להשקיע הרבה יותר זמן וכסף ממה שחשבתי. אני לא שונה מאריאל בעיניין הזה וחבל לי מאוד שאנשים כמו ינון או רביב לא כותבים פה יותר ותכלס, אפילו אני כותב הרבה פחות מפעם.

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר