קולוניאליזם יודו-אמריקאני

סליחה,  באמת סליחה שאני מאתגר אתכם. סליחה שאני מוציא אותכם מהסביבה הנוחה שלכם, מן הכורסא.

רואה עכשיו את הסופרבול, פעם נוספת כולל הפרסומות. פשוט מדהים. מדהימים הן התובונות הפסיכו-סוציולוגיות: ראשית, כולן(הפרסומות) נעשו ע'י גבר לבן והתוצאה הגיונית: קוקה קולה, התאגיד הרוצח מס1 ביקום, מאמץ שיח של התנגדות-יעני מראה את האנשים ה"אחרים"- אותנו, ואז וולקסווגן מאמץ את שפת האדם השחור הקריבי (הפלסטיני?) כדי לקדם את מוצרו.. רבותיי או שעדיף שאומר גבירותיי (עוד מיעוט שהוא רוב נדכא) - המערכת מנסה להסוות פניה, להתחפר בתוכנו. רבותיי המהפכנים, השארו ערים ועירנים שכן המערכת מנסה לפלג, לזלוג להפריד ואז לשלוט בנו.

היו ערים לכך. האבקו במערכת, השמידו אותה! חופש, שיווין הם ערכים מוחלטים. בלעדייהם אין לנו, האזרחים, דבר.

הנושא נעול

האביב הערבי ( שמנותח על ידי פרשנים יהודיים או מערביים) הוא מקור להשראה לכולנו! עם שקם ומתנגד למערכת, לשלטון.. והוא משלם מחיר יקר. יקר מאוד. המחאה החברתית בקיץ 2011 היתה שקרית ונבובה-אני יורק לכיוונה! אפסים וגזענים-כולם!

יש לתקוף את השלטון. מרמת האם האתיופית החד הורית המוחה ועד שריפתו העצמית של האזרח סלימן. הכל לגיטימי! המערכת והשלטון הם האוייב!

חבריי, זה הזמן להתנגדות\ אינתיפאדה נגד יוצרי המציאותץ המדומה!

מוות לשליטים. חיים לאזרחים! 

למי ששואל- המערכת היא כל מוסדות הציבור-מס הכנסה, משרד הפנים, הממשלה, תנועות הנוער, בתי הספר, משרד החינוך, הממשלה, הבנקים, צה'ל, רכבת ישראל, ההורים שלכם, פייס-בוק, התאגידים, ערוצי הטלוויזיה והעיתונים, המוצרים והפרשנים שכולנו שוקקים פנימה. הרכב שבו אנו נוסעים, קבוצת הכדורגל שלנו, ורבי המכר שאנו קוראים.

אכן, אנו מכותרים, מוצפים. בכל מקום

כדי שנבין, המערכת נמצאת בכל מקום, המערכת שוטפת אותנו. חונקת.

מוות למערכת= חיים לכולנו

צודק, באמת לא היה הולדינג

ועוד איך היה הולדינג !!!!!!!!

תיזהר שלא נכניס גם אותך למשוואת המערכת ונוציאך להורג במיידי !!!!!!!!!!!!

תראו מה ההפסקה של 34 דקות של זרם החשמל בטיפול פסיכותרפי יכולה לגרום. בושה לחברה שלא בונה גנרטור חירום לאובדן זרם בעת שיגור השוק החשמלי למוח. emo_11.png

אני חושב שזה פוסט מעולה בתור הכנה ל-7 חודשים בלי פוטבול. emo_45.png

אין ספק שהפורום הזה מכיל את המבריקים שבינינו!

איזה יופי שאלה הן התגובות: צניות, ביקורתיות (מסווה אמנם) והחלפת נושא.. יפה!

Ingress ?..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר