, , , ,

בתור מי שאומר לכולם כבר חצי שנה שביבי לא הולך לקבל יותר מ-30 מנדטים ושיהיה שוויון בין הגושים (למרות שצפיתי עבודה קצת יותר מלפיד) ומי שחזה הכי מדויק במטה שלנו את התוצאות, אני יכול לגלות לכם שעד סוף 2014 הכנסת הזו מתפזרת ויש עוד בחירות. 

השאלה הגדולה היא האם ובאיזו קונסטלציה אולמרט חוזר, ומי יזכה בקרב הירושה אחרי שיחסלו את ביבי- כחלון או גדעון סער. 

ולסיכום: מדינה של סחים, כנסת של סחים. 

מה זה לעזאזל סחים? כולם אומרים את זה ואני מרגיש שנשארתי בחוץ..

בתור מי שאומר לכולם כבר חצי שנה שביבי לא הולך לקבל יותר מ-30 מנדטים ושיהיה שוויון בין הגושים (למרות שצפיתי עבודה קצת יותר מלפיד) ומי שחזה הכי מדויק במטה שלנו את התוצאות, אני יכול לגלות לכם שעד סוף 2014 הכנסת הזו מתפזרת ויש עוד בחירות. 

השאלה הגדולה היא האם ובאיזו קונסטלציה אולמרט חוזר, ומי יזכה בקרב הירושה אחרי שיחסלו את ביבי- כחלון או גדעון סער. 

הדבר שהכי מעניין מאחורי הקלעים זה כמה זמן יקח עד שיתחילו הסכינים בגב של שלי,בסופו של דבר הכשלון שלה הוא הכי גדול בבחירות האלה,היא השיגה רק שני מנדטים יותר ממה שברק עשה בבחירות הקודמות והרבה פחות ממה שפרץ עשה ב2006.והדבר הכי גרוע מבחינתה שהיא סינדלה את עצמה בזה שהיא לא יכולה לשבת בממשלה.

אם לפיד יגיע להשגים משמעותיים בכנסת הזאת הוא יכול למחוק את העבודה בבחירות הבאות.

ואני לא מבין איך יש עוד אנשים שחושבים שלאולמרט יש עוד מה לעשות בפוליטיקה הישראלית,אם הוא מועמד אתמול במקום ציפי או מופז גם הוא לא היה מגיע לדו ספרתי.

הדבר שהכי מעניין מאחורי הקלעים זה כמה זמן יקח עד שיתחילו הסכינים בגב של שלי,בסופו של דבר הכשלון שלה הוא הכי גדול בבחירות האלה,היא השיגה רק שני מנדטים יותר ממה שברק עשה בבחירות הקודמות והרבה פחות ממה שפרץ עשה ב2006.והדבר הכי גרוע מבחינתה שהיא סינדלה את עצמה בזה שהיא לא יכולה לשבת בממשלה.

אם לפיד יגיע להשגים משמעותיים בכנסת הזאת הוא יכול למחוק את העבודה בבחירות הבאות.

ואני לא מבין איך יש עוד אנשים שחושבים שלאולמרט יש עוד מה לעשות בפוליטיקה הישראלית,אם הוא מועמד אתמול במקום ציפי או מופז גם הוא לא היה מגיע לדו ספרתי.

אולמרט בנה על זה שתיהיה ממשלת ימין קיצוני ושהמצב הכלכלי והמדיני יהיה קטטוני ואז יראו אותו כסוג של משיח וישכחו לו את הכל.
התוצאות של לפיד ממש לא טובות לו.

נכון,הדוגמה הכי טובה זה ציפי שהיא חשבה שהיא המשיח והתרסקה לגמרי,הקטע המצחיק שיאיר הציע לה לרוץ מספר שתיים או שלוש שלו,מעניין איך היא מרגישה עכשיו.

הדליפו פה היום עמוד מלוח הזמנים של אובמה:
"ה-18 באפריל.  לבטל את הפגישה עם מנהיגי אירופה.  במקום זה לרשום פגישה על מדשאת הבית הלבן עם יאיר לפיד."
בכתב יד בתחתית העמוד היה כתוב:  "לא לשכוח לחבק אותו ולקרוא לו ידידי היקר, והתקווה החדשה לישראל ולמזרח התיכון.  ולארוחת ערב איתו להזמין גם את ביל והילארי, ולוודא שהיא משודרת בשידור חי לישראל".

הדליפו פה היום עמוד מלוח הזמנים של אובמה:
"ה-18 באפריל.  לבטל את הפגישה עם מנהיגי אירופה.  במקום זה לרשום פגישה על מדשאת הבית הלבן עם יאיר לפיד."
בכתב יד בתחתית העמוד היה כתוב:  "לא לשכוח לחבק אותו ולקרוא לו ידידי היקר, והתקווה החדשה לישראל ולמזרח התיכון.  ולארוחת ערב איתו להזמין גם את ביל והילארי, ולוודא שהיא משודרת בשידור חי לישראל".

תגיד אמיר, כמה זמן אתה חי בארה"ב?

זו השנה ה-13

לא, הכישלון הכי גדול הוא של ביבי/ליברמן ביי פאר. הם היו אמורים לקחת את הבחירות האלו בלנדסלייד. הם איבדו 11 מנדטים לעומת הבחירות הקודמות. זה הקמפיין הכי ביזיוני שנוהל פה אי פעם (אם אפשר לקרוא לכלום שהם עשו קמפיין). מעניין אם גם אחרי הקמפיין הזה ייקראו בארץ לפינקלשטיין גאון.

כמובן שגם שלי נכשלה. ובעיקר נכשל דודי. 3% קיבלה שלי בקרית שמונה, איך הוא אמור להסביר את זה?

והסכינים התחילו כבר היום, איתן כבל נעץ את הראשון. אני נותן לה שנה עד שהיא מוחלפת. מעניין אם אשכנזי עכשיו יילך לשם, הוא בהחלט נראה כמו התקווה הלבנה הגדולה הבאה, השאלה היא כמה יישאר מהסיפור של מסמך הרפז

זו השנה ה-13

מעניין, הפרספקטיבה שלך שונה  לחלוטין ממה שהולך כאן

באמת שלאף אחד אין עניין בדיעה של אובמה על ביבי

זו השנה ה-13

מעניין, הפרספקטיבה שלך שונה  לחלוטין ממה שהולך כאן

באמת שלאף אחד אין עניין בדיעה של אובמה על ביבי

להיפך, לאור המוניטין הרע של אובמה בארץ (בצדק או שלא), אם אובמה מלכלך על מישהו, זה בדרך מוסיף לו תמיכה ולא להיפך

הפרספקטיבה שלי מגיעה מלקרוא עיתונים.  כפי הנראה מה שמשקפים העיתונים בישראל (או לפחות עמודי האינטרנט שלהם) הוא פרספקטיבה עקומה קצת למה שעובר לאנשים בראש.

הפרספקטיבה שלי מגיעה מלקרוא עיתונים.  כפי הנראה מה שמשקפים העיתונים בישראל (או לפחות עמודי האינטרנט שלהם) הוא פרספקטיבה עקומה קצת למה שעובר לאנשים בראש.

איזה עיתונים, הארץ? הוא לא פרספקטיבה לכלום.

ובכל מקרה, גם אם פרשנים מקומיים מתייחסים לאובמה, הרי שהוא נעדר לחלוטין ממערכת הבחירות הזאת. נון-אישיו. אובמה זה לא ביל קלינטון שכולם פה אהבו (ואפילו הוא לא הצליח לגרום לבחירה של פרס אחרי רצח רבין).

ביבי נכשל,פחות ממנה,כשביבי הלך לשידוך עם ליברמן היה ברור שהוא מוותר על מנדטים של המפלגה שלו בשביל להמשיך להיות ראש ממשלה,בפועל למרות הכשלון בבחירות האלה הוא בדרך לקדנציה שלישית בראשות הממשלה והוא יהיה הראש ממשלה שכיהן הכי הרבה זמן אחרי בן גוריון.

וזה לא מוריד מהקמפיין של הליכוד שהיה באמת גרוע(בתור אחד שמצביע להם).אז כן הם נכשלו ביחס למה שהם היו אמורים להשיג אבל הם עדיין כנראה בשלטון.

שלי,למען השם כמעט שיחזרה את "ההישג" של ברק מלפני ארבע שנים,היא לא רואה במשקפת סגורה את ה19 מנדטים שפרץ ומצנע השיגו במילניום הזה,היה לה את כל הכלים כדי לנצל את רוח המחאה לטובתה והיא תקעה את עצמה בזה שהיא אמרה שהיא לא תשב בממשלה.אני גם חושב שאשכנזי יחליף אותה אבל הוא לא יגיע כמשיח כמו יאיר אחרי הרפש שנדבק בו בשנה האחרונה.

ביבי נכשל,פחות ממנה,כשביבי הלך לשידוך עם ליברמן היה ברור שהוא מוותר על מנדטים של המפלגה שלו בשביל להמשיך להיות ראש ממשלה,בפועל למרות הכשלון בבחירות האלה הוא בדרך לקדנציה שלישית בראשות הממשלה והוא יהיה הראש ממשלה שכיהן הכי הרבה זמן אחרי בן גוריון.

וזה לא מוריד מהקמפיין של הליכוד שהיה באמת גרוע(בתור אחד שמצביע להם).אז כן הם נכשלו ביחס למה שהם היו אמורים להשיג אבל הם עדיין כנראה בשלטון.

שלי,למען השם כמעט שיחזרה את "ההישג" של ברק מלפני ארבע שנים,היא לא רואה במשקפת סגורה את ה19 מנדטים שפרץ ומצנע השיגו במילניום הזה,היה לה את כל הכלים כדי לנצל את רוח המחאה לטובתה והיא תקעה את עצמה בזה שהיא אמרה שהיא לא תשב בממשלה.אני גם חושב שאשכנזי יחליף אותה אבל הוא לא יגיע כמשיח כמו יאיר אחרי הרפש שנדבק בו בשנה האחרונה.

מי שמריץ את אשכנזי זה פרץ שמקורב אליו (וגם מינה אותו לרמטכ"ל). אבל אשכנזי לא יצליח לטעמי. יש עליו המון רפש. החלק הגדול עדיין לא יצא החוצה. אני מאנייק אם וינר שנפגע ממנו שהוא הפיל הכל עליו לא ילכלך עליו ברגע הנכון ויוציא עליו את כל הכביסה המלוכלכת.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר