יאללה יאיר לשחותתתתת!!!!!!!!!!!!11111111

עוד שעה למאנייק, איזה מתח emo_18.png

הנושא נעול

אני במקום שלי חופר בור ולא יוצא ממנו בשנה שנתיים עשרים הקרובות

אז מה דודי, שלי תמליץ על יאיר אצל הנשיא?

על מה התערבנו היום? יש לך מזל שאתה נקניק...

אם המדגמים מדויקים - אין הפתעות, כולל לפיד שמרוב שזה היה צפוי זה כבר לא הפתעה. איפה שלא הסתובבתי היום ראיתי שרוב המתלבטים החליטו להצביע לו.

אולי ש"ס שהצליחו להישאר על ה-11-13 מנדטים זה מיני-הפתעה, בנט קיבל פחות ממה שחשבתי (הייתי בטוח שיקבל 15+). ביבי הצליח לא להתרסק (יחסית) אבל אין ספק שהוא עדיין יכול לבנות איזה קואליציה שבא לו (שזה מה שמדאיג אותי).

אגב הימין תמיד יישאר רוב במדינה וזה לא ישתנה אף פעם.

אני אחיה בשלום עם ממשלה של הליכוד, יאיר, שלי וציפי וסה"כ 62 מנדטים

וגם אין לי בעיה עם ביבי כראש ממשלה. בסה"כ הוא לא רע בלשמור על המצב הכלכלי הכללי שלנו במצב טוב ועם השותפים האלה אפשר יהיה גם לסדר את מה שדפוק היום מבפנים.

אני גם לא רואה סיבה אמיתית שזה לא יקרה כי מפלגת העבודה היא העתק של הליכוד מבחינת "המנגנון" וכמה כיסאות יפתרו את כל הבעיות. בנושא השלום-ביטחון כולנו וגם הם יודעים שאת ההחלטות מקבל איברהים או מוחמד או איך שקוראים לו שם בוושינגטון, אה כן, חוסיין, ככה שאם החבר'ה האלה רציניים יש מצב שיהיה פה טוב

מלך אל אי - לפי התוצאות של המדגמים יש כ 44 מנדטים לגוש הימין והרבה יותר לגוש השמאל, אז על מה אתה מבסס את ההבטחה שלך? על החרדים? כי לא נראה לי שפגשת הרבה מהם בתל אביב

ובניברי - אתה מדבר על התחמקות מהתערבויות? סיריוסלי? 

כרגע שומעים על נסיונות לחבר בין יאיר לציפי למפלגה אחת, ושלי מנסה להעביר את אריה דרעי (כצפוי) שימליץ עליה. או כמו שאומרים - זאת הפוליטיקה הישנה ויאללה בלאגן. 

אני אחיה בשלום עם ממשלה של הליכוד, יאיר, שלי וציפי וסה"כ 62 מנדטים

וגם אין לי בעיה עם ביבי כראש ממשלה. בסה"כ הוא לא רע בלשמור על המצב הכלכלי הכללי שלנו במצב טוב ועם השותפים האלה אפשר יהיה גם לסדר את מה שדפוק היום מבפנים.

אני גם לא רואה סיבה אמיתית שזה לא יקרה כי מפלגת העבודה היא העתק של הליכוד מבחינת "המנגנון" וכמה כיסאות יפתרו את כל הבעיות. בנושא השלום-ביטחון כולנו וגם הם יודעים שאת ההחלטות מקבל איברהים או מוחמד או איך שקוראים לו שם בוושינגטון, אה כן, חוסיין, ככה שאם החבר'ה האלה רציניים יש מצב שיהיה פה טוב

לאף אחד אין בעיה עם זה. במצב הנוכחי זה אפילו הפיתרון הכי טוב.

יש רק בעיה אחת - ביבי לא יסכים לזה בחיים, אז חבל על האנרגיות.

דרך אגב , מינה צמח אמרה שחצי ממצביעי יאיר מגדירים את עצמם כימנים ...

אני זורק פה הימור שיש עתיד תתפרק בעתיד האולי לא רחוק .

תמיד יש את הגמד שאף אחד לא מכיר ,רוכב על הגל ואז אחרי שהוא בכנסת לא מרוצה

מהתפקיד , כיסא , לשכה , צבע נייר הטואלט

ומתפלג ונעלם בבחירות שאחרי .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר