שיקגו החתימה מאמן מה-CFL

לא ממש מכיר את הליגה הזו, אבל היא לא מדורגת שלישית מבחינת איכות אחרי הNFL והקולג'ים?

ואם כך לא היו מועמדים קצת יותר רצינים לקבוצה שכמעט הגיעה לפליאוף

הנושא נעול

לא הייתי מזלזל בCFL. בעבר שחקנים שהגיעו משם לNFL די הצליחו (ווארן מון, פלוטי).

זה עדיין די מוזר ולא סטנדרטי.

זה עדיין די מוזר ולא סטנדרטי.

בהחלט מוזר ולא סטנדרטי אבל אני אוהב את הרעיון.

זה לא שעומדים בתור שמות גדולים. מה עדיף ללכת על מישהו שכבר נכשל במקומות אחרים או לנסות להמר על מתאם שאולי לא מתאים לתפקיד של מאמן ראשי?

בעיני, ומבלי להכיר את המאמן בכלל, זה יופי של חשיבה מחוץ לקופסה ובהחלט שווה הימור.

מוזר או לא, אני לא בטוח שלצאת מהקופסא ולקחת מישהו שאכל חצץ בליגה כזו זה לא עדיף על לקחת מאמן קולג'ים שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת. 

מנהל הפורום
10,000+

אני לא אמרתי טוב או לא, אני רק אומר שזה מאוד לא מתאים לשיטה השמרנית האמריקאית שמעדיפה את המוכר, גם אם הוא לא משהו, על פני החדש והלא ידוע.

הבעיה של בחירה כזאת זה שהוא תמיד יעמוד לבחינה מתמדת ואיך שהוא יפשל, יחפשו אותו. קצת כמו שפה בארץ ישר מחפשים מאמן זר שנכשל. אם בן עברי הזכיר את פלוטי, אז גם אחרי הרבה מאוד הצלחות, עדיין פקפקו בו

אני לא אמרתי טוב או לא, אני רק אומר שזה מאוד לא מתאים לשיטה השמרנית האמריקאית שמעדיפה את המוכר, גם אם הוא לא משהו, על פני החדש והלא ידוע.

הבעיה של בחירה כזאת זה שהוא תמיד יעמוד לבחינה מתמדת ואיך שהוא יפשל, יחפשו אותו. קצת כמו שפה בארץ ישר מחפשים מאמן זר שנכשל. אם בן עברי הזכיר את פלוטי, אז גם אחרי הרבה מאוד הצלחות, עדיין פקפקו בו

לא יודע מי זלזל בו. אוהדי בפאלו בטח לא זלזלו בו. זה שוייד פיליפס האידיוט העדיף לעלות לפלייאוף עם רוב ג'ונסון שחזר מפציעה זה לא בגלל שזלזלו בו אלא בגלל שוייד פיליפס אידיוט.
ומצד שני, בוורן מון בטח אף אחד לא זלזל...

לא יודע מי זלזל בו. אוהדי בפאלו בטח לא זלזלו בו. זה שוייד פיליפס האידיוט העדיף לעלות לפלייאוף עם רוב ג'ונסון שחזר מפציעה זה לא בגלל שזלזלו בו אלא בגלל שוייד פיליפס אידיוט.

ברור שאוהדי בפאלו לא, אבל כמעט כל המאמנים שהיו לו כן. זה לא רק בבפאלו, בכל תחנה בקריירה שלו פקפקו בו למרות שהוא הביא תוצאות

ברור שאוהדי בפאלו לא, אבל כמעט כל המאמנים שהיו לו כן. זה לא רק בבפאלו, בכל תחנה בקריירה שלו פקפקו בו למרות שהוא הביא תוצאות

אבל זה לא קשור לזה שהוא היה בCFL. זה בגלל שהוא היה קטנצ'יק ולא במבנה הק"ב הרגיל בליגה (זאת גם הסיבה שהוא הגיע לCFL אחרי שאף אחד לא נתן לו צ'אנס בNFL)

זה גם לא מאמן שבא משום מקום. היו לו לא מעט שנים כעוזר מאמן וקואורדינטור בNFL. הוא נחשב ל"קווטרבק גורו" שאימן בין השאר את סטיב יאנג, ריץ' גנון וברני קוסאר וגם עבד עם ג'י קאטלר לפני הדראפט שלו.

נסיון בתור HC זה חשוב כשיש מספיק דוגמאות למתאמים שלא הצליחו בתור מאמן ראשי.

מצד שני אם הוא היה מספיק טוב רוב הסיכויים שהוא היה נשאר בליגה ומתקדם במקום לברוח לקנדה. 

זה נכון, האוהדים רצו את פלוטי. אני עוד זוכר בשידור של המישחק הראו אוהדים ביציע עם כל מני שלטים כמו "Flutie is better" או "we want Flutie"

מנהל הפורום
10,000+

לגבי הבחור החדש , נחכה ונראה ,

אבל החלק החשוב הוא ששכרו את ה OC של ניו אורלינס כמאמן קו התקפה ו OC .

העיפו את מייק טייס ! זה כבר צעד בכיוון הנכון .

כל משפט שמסתייים ב "העיפו את מייק טייס" הוא משפט מדויק, יותר גרוע ממנו לא יכול להיות(חוץ משוטי )

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר